Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Medeina 4u.gif
Atsakyti
Vilma wub.gif 4u.gif
Medeina wub.gif 4u.gif
Gintarija wub.gif 4u.gif
Liudesiuk wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 03, 14:10)
mirksiukas.gif pritariu, aš irgi nieko nematuoju, nesinervuoju ir nieko nebijau.
Ryt įsodinimas mirksiukas.gif , ale "gavosi" tik vienas wub.gif


Medeina, tegul tas vienas būna patc pačiausias wub.gif
Atsakyti
Medeina,mano drauge abu IVF-us pastojo su vienu,taip kad buk rami ir lauk savo nestuke.gif Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
Oij merginos o man jau visai blogai su nuotaikom.. taip liūdna darosi kažko. Visai optimizmo nelieka unsure.gif Šiandien 8 diena po įsodinimo, testą neiškentus pasidariau ir NIEKO sad.gif turėtų rodyti juk parašyta ant testo nuo 7-10 dienų...
Atsakyti
Selli Selli doh.gif doh.gif doh.gif Tavo laimei Tu ne šalia manęs biggrin.gif prilupčiau....garbės žodis lotuliukas.gif 8 dieną žaisti su testu..... doh.gif suprantu dar HCG...o čia testas...
Nosytę aukštyn ir laukiam iki antradienio- trečiadienio o tada HCG tyrimas mirksiukas.gif Va tada ir verksim jei jau ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2006 11 04, 21:11)
Oij merginos o man jau visai blogai su nuotaikom.. taip liūdna darosi kažko. Visai optimizmo nelieka unsure.gif  Šiandien 8 diena po įsodinimo,  testą neiškentus pasidariau ir NIEKO  sad.gif  turėtų rodyti juk parašyta ant testo nuo 7-10 dienų...


selli, man atrodo paskubėjai tu su tuo testuku g.gif
neskubėk dar daryti išvadu wub.gif
Atsakyti
Selli, rimtai cia per daug anksti tuos testus darai rolleyes.gif Negadink sau nervu, geriau ka nors smagaus nuveik kad pasimirstu tas laukimas mirksiukas.gif

O jeigu rimtai, kelinta diena po isodinimo jau galima daryti kraujo tyrima g.gif
Atsakyti
Devina, kaip Tu laikaisi wub.gif ?

Zaneta, kaip Tavo stimuliacija?

O darosi mergytės HCG įvairiai....anksčiausiai kiek girdėjau berods 9-tą dieną parodė ax.gif Bet šiaip......gal 11-12 ....
Atsakyti
Mano stimuliacija gerai. Berods 10 turiu. Rytoj pasakys tiksliai, ko gero treciadieni isodinimas.
Tik nieko nesakykit, bukit geros, nes taip bijau ta sekme nubaidyti unsure.gif


p.s.nu asiku sakyti galit blush2.gif tik nereikia perdetos euforijos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 04 lapkričio 2006 - 22:09
Tai ryt, kaip suprantu, punkcija g.gif ????? Vaje doh.gif ,kaip pas Tave viskas greit smile.gif
Nieko nesakau, bet ....nu ...pati žinai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tpfu, susimaisiau doh.gif treciadieni punkcija o ne isodinimas doh.gif
isisvajojau blush2.gif
Atsakyti