Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(gintarija @ 2006 11 03, 13:00)
lapkričio 13 d. nei laiminga nei nelaiminga tokia diena  smile.gif


tikiuosi Tau bus laiminaga 4u.gif , labai to linkiu.
Atsakyti
mergaitės, turiu Jus šiek tiek nuvilti - progesteronas tikrai palaiko didesnę temperatūrą.

laikykitės visos. 4u.gif labai laukiu gerų rezultatų. ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 03, 12:00)
lapkričio 13 d. nei laiminga nei nelaiminga tokia diena  smile.gif

Linkiu , kad ji Tau būtų laiminga wub.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 11 03, 12:28)
mergaitės, turiu Jus šiek tiek nuvilti - progesteronas tikrai palaiko didesnę temperatūrą.

laikykitės visos.  4u.gif labai laukiu gerų rezultatų.  ax.gif  wub.gif

Svajuke, o crinonas gali palaikyti ir didesnę kūno temperatūrą? Dėl bazalinės dar sutinku ax.gif ir tai .....kodėl tada vartojant progesteroną nukrenta temperatūra ir prasideda mmm g.gif
Mistika kažkokia tie IVF, IUI ir viskas kas su jais susiję doh.gif Neišgėręs nesuprasi, o išgėręs tuo labiau.............
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 03, 13:48)
Linkiu , kad ji Tau būtų laiminga wub.gif
Svajuke, o crinonas gali palaikyti ir didesnę  kūno temperatūrą? Dėl bazalinės dar sutinku ax.gif ir tai .....kodėl tada vartojant progesteroną nukrenta temperatūra ir prasideda mmm g.gif

aš jei jau matuodavau, tai matuodavau paprastą kūno temperatūrą, ir ji man visada būdavo didesnė, o mmm pramušdavo net ir nenukritus temperatūrai. tai dėl to ilgainiui mečiau aš tuos matavimus... lotuliukas.gif

nesijaudinkit mergaitės dėl tos temperatūros... geriau tiesiog jos nematuokit. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 11 03, 12:28)
mergaitės, turiu Jus šiek tiek nuvilti - progesteronas tikrai palaiko didesnę temperatūrą.

laikykitės visos.  4u.gif labai laukiu gerų rezultatų.  ax.gif  wub.gif


Svajuke, aš taip pamaniau tiesiog iš patirties per 10 metų sukauptos. Bet ne iš medicinos pusės, o grynai mano tokia nuojauta apie tą progesteroną...Vilmut, crinonas manau tas pats.

Tai va merginos, nematuojam temperatūros, neieškom kitų požymių, o tik laukiam.
Papildyta:
QUOTE(Aretė @ 2006 11 03, 12:30)
tikiuosi Tau bus laiminaga  4u.gif , labai to linkiu.


Ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 03, 11:02)
Tai va merginos, nematuojam temperatūros, neieškom kitų požymių, o tik laukiam.
Papildyta:

mirksiukas.gif pritariu, aš irgi nieko nematuoju, nesinervuoju ir nieko nebijau.
Ryt įsodinimas mirksiukas.gif , ale "gavosi" tik vienas wub.gif
Atsakyti
Na man prėjusį kartą bazalinė rodė kaip ir teisybę ax.gif

O šį kartą aš jos ir nesimatuoju. Vakar matavausi, nes paprasčiausiai nekaip jaučiausi ax.gif Ir man atrodo, kad visdėlto kažkas tikrai kabinasi prie manęs doh.gif nes šiandien jau ir sloguoju unsure.gif Vat tau ir pasivaikščiojimas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Medeina @ 2006 11 03, 13:10)
Ryt įsodinimas mirksiukas.gif , ale "gavosi" tik vienas wub.gif

Laikom visas galūnes už tą vieną wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vilmute, arbatėlių pagerk, namie daugiau pabūk ir tikrai praeis. Svarbu, kad nepablogėtų.




Papildyta:
Taip taip Medeina, laikom galūnes už tave. Vis nors vienas, bet gal stipruolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 03, 13:15)
Na man prėjusį kartą bazalinė rodė kaip ir teisybę ax.gif

O šį kartą aš jos ir nesimatuoju. Vakar matavausi, nes paprasčiausiai  nekaip jaučiausi ax.gif  Ir man atrodo, kad visdėlto kažkas tikrai kabinasi prie manęs doh.gif  nes šiandien jau ir sloguoju unsure.gif Vat tau ir pasivaikščiojimas  doh.gif
Papildyta:

Laikom visas galūnes už tą vieną wub.gif  wub.gif  wub.gif

vilmute, man rodos ne liga prie taves kabinasi, o leliukas wub.gif kazkaip labai jauciu, kad tau si karta pasiseks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 11 03, 11:22)
Taip taip Medeina, laikom galūnes už tave. Vis nors vienas, bet gal stipruolis  smile.gif

biggrin.gif taip, taip, tikiuosi stipruolis biggrin.gif , žiūrint pozityviai mirksiukas.gif -vienam vietos bus sočiai, nereiks kovot dėl vietos ax.gif
Atsakyti
Laikau kumstukus uz tavo stipruoli thumbup.gif
Atsakyti
Medeina, uztat bus nepakartojamas, stiprus tavo leliukas thumbup.gif wub.gif wub.gif
tikejimo!!!
Atsakyti