Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sidabre @ 2006 11 02, 19:40)
Aš tai laikau šaldytuve smile.gif Ir manau pagal instrukcijas reikia laikyti  nuo 2-15 laipsniu,svarbu kad neuzsaltu smile.gif

Ačiū ir aš įdėsiu į šaldytuvą.
Atsakyti
Medeina, Shakira, kaip sekesi?
Ar jau zinote rezultatus? 4u.gif
Atsakyti
Pas mane nekas - 1 kiaušialastė.. Net nežinau kokia tikimybė, kad ji apsivaisins..
Kažkaip tikiuosi, kad Medeina praneš geresnes naujienas..
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 02, 21:00)
Pas mane nekas - 1 kiaušialastė.. Net nežinau kokia tikimybė, kad ji apsivaisins..
Kažkaip tikiuosi, kad Medeina praneš geresnes naujienas..



console.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 02, 20:00)
Pas mane nekas - 1 kiaušialastė.. Net nežinau kokia tikimybė, kad ji apsivaisins..
Kažkaip tikiuosi, kad Medeina praneš geresnes naujienas..

Schakira console.gif wub.gif
Atsakyti
Shakira, svarbiausia kad ji apsivaisintų ir dalintųsi 4u.gif Ko ir labai linkiu wub.gif wub.gif wub.gif Svarbiausia juk mums kokybė mirksiukas.gif smile.gif
Laikau už Tave kumštukus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai norėčiau, kad apsivaisintų ir dalintųsi.. Bet iš tikro tai tik pirmasis mano bandymas, ir tikrai ne paskutinis!!!
Atsakyti
Shakira wub.gif

O man kažko lūpos džiūti pradėjo....pasimatuoju temperatūrą....37,2 doh.gif Pasivaikščiojau vadinasi šiandien verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Vilmut, normali ta temperatūra nestuke.gif , net ir didesnė galėtų būti ax.gif
Atsakyti
[quote=Shakira,2006 11 02, 20:30]
Labai norėčiau, kad apsivaisintų ir dalintųsi.. Bet iš tikro tai tik pirmasis mano bandymas, ir tikrai ne paskutinis!!!
[/quot

Shakira, viskas bus gerai, svarbiausia ne ūgis, o smūgis, taip bus ir su kiaušialaste, viena, bet galinga 4u.gif

O tai kiek buvo folikulų priauge?
Atsakyti
Agut, Agut wub.gif wub.gif wub.gif
O lūpos nestuke.gif irgi džiūsta g.gif smile.gif ?
Atsakyti
Gal ir džiūsta ax.gif nežinau, nebuvau nestuke.gif
Atsakyti