Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Medeina @ 2006 10 31, 15:22)
pas mane viskas gerai, ketvirtadienį nusimato punkcija.

Sėkmės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 10 31, 16:22)

P.S. pas mane viskas gerai, ketvirtadienį nusimato punkcija.Shakira, kur tu mirksiukas.gif ?Gal pasimatysim biggrin.gif ?



Aš čia, aš čia 4u.gif Cha, man irgi ketvirtadienį punkcija drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip faina, MEDEINA, SHAKIRA wub.gif Sėkmės jums - jos niekada nebūna per daug wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darla: 31 spalio 2006 - 16:00
Medeina, Shakira, sėkmės ketvirtadienį. 4u.gif

nesušalkit, nesusirkit. biggrin.gif
Atsakyti
Shakira wub.gif
Atsakyti
Medeina, Shakira, sėkmės jūms mergaitės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O Svajukė kokia atsinaujinus bigsmile.gif
Atsakyti
Artėja Kalėdos, gal tai geras metas mums visom galvoju g.gif ko gero mūsų svajonės išsipildys smile.gif . Sėkmės mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 10 31, 13:47)
Aš čia, aš čia  4u.gif  Cha, man irgi ketvirtadienį punkcija drinks_cheers.gif

biggrin.gif aš taip ir pagalvojau biggrin.gif , o kelintą valandą ax.gif
QUOTE
Medeina, Shakira, sėkmės ketvirtadienį

Kitų necituosiu blush2.gif blush2.gif , bet ačiū visoms už linkėjimus 4u.gif Tikiuosi mes su Shakira puikiai atlaikysim frontą wub.gif
Atsakyti
Medeina, Shakira wub.gif ruoškit ginklus mirksiukas.gif

O jūs abi vienoj klinikoj? aš čia galvoju, ar nebaisu, kad sumaišys žirniukus rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2006 10 31, 20:16)
Medeina, Shakira  wub.gif  ruoškit ginklus  mirksiukas.gif

O jūs abi vienoj klinikoj? aš čia galvoju, ar nebaisu, kad sumaišys žirniukus  rolleyes.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif , kaip sakė gydytoja-tai ketvirtadienį punkcijos kas valandą mirksiukas.gif , tai ne tik mūsų gali sumaišyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 10 31, 23:20)
biggrin.gif , kaip sakė gydytoja-tai ketvirtadienį punkcijos kas valandą mirksiukas.gif , tai ne tik mūsų gali sumaišyt biggrin.gif

zirniukus,kad sumaisys tai nebeda,pagimdysit ir atsikeisit lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Va jaigu vyru turtus sumaisytu po punkcijos,tai jau cia ne kas g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti