Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aš manau, kad tie visi požymiai nieko nereiškia unsure.gif Tai yra alabai individualu...Viena gali jausti visus požymius ir deja.... o kita gali nejausti nieko ir nestuke.gif patapti...arba atvirkščiai...
Taip , kad ,mergytės, nosytes aukščiau wub.gif

Gintarija, man iki HCG tyrimo dar labai toli doh.gif neanksčiau kaip lapkričio 9-10 blink.gif, jei mmm anksčiau nepareis (tikiuosi, kad nepareis mirksiukas.gif ). O apie paprastus testus išvis galiu pamiršti ax.gif nes II juosteles tikrai matysiu bet kokiu atveju unsure.gif ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 31 spalio 2006 - 11:14
Per tas 12 dienų jūsų pojūčiai dar keisis kelis kartus. tongue.gif
Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Na, tada laikomės visos kartu ir anksčiau laiko HCG nedarome. Nėro ko mėtyti pinigus tongue.gif

Aš kažkaip šį kartą nusiteikusi net ir ilgiau kokią dieną palaukti, kad būtų atsakymas užtikrintas ir nekeltų abejonių.

Iškeliame nosytes ir laukiame tik teigiamų rezultatų wub.gif
Atsakyti
Gintarija, nemanau, kad tas priverstinis nervų tampymas gerai schmoll.gif rolleyes.gif
Mano atvejis truputi kitoks ax.gif Aš po įsodinimo leidžiuosi kas trečia diena Pregnylį po 1/3 ampulės. O Pregnylyje yra HCG hormono. Tad man pasidarius dabar tyrimus, ar 14 dieną kai HCG kiekis kraujyje nedidelis- bus neaišku ar tai nėštumas, ar vaistų likučiai unsure.gif Todėl man teks ilgėliau palaukti, kad žinočiau tikslų atsakymą mirksiukas.gif

O jei ne tas Pregnylis doh.gif ....jau turbūt poryt lėkčiau HCG darytis blush2.gif
Atsakyti
Vilmute, o tau pilvuka dar skauda?
Atsakyti
Aišku tada Vilmute wub.gif

Kai pirmą IVF dariausi, tai trizniojau labai su testais, kad į juos net dabar negaliu pažiūrėti. Jie man net šlykštūs pasidarė.

Tai sakiau dabar kentėsiu iki galo ir darysiu kraujo tyrimą. Gal ir gerai sakai, sulauksiu tos dienos ir netempsiu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2006 10 31, 11:39)
Vilmute, o tau pilvuka dar skauda?

Skauda unsure.gif , gal kiek apmažėjo naktiniai skausmai, bet vistiek skauda blink.gif

QUOTE(gintarija @ 2006 10 31, 11:42)
Aišku tada Vilmute  wub.gif

Kai pirmą IVF dariausi, tai trizniojau labai su testais, kad į juos net dabar negaliu pažiūrėti. Jie man net šlykštūs pasidarė.

Tai sakiau dabar kentėsiu iki galo ir darysiu kraujo tyrimą. Gal ir gerai sakai, sulauksiu tos dienos ir netempsiu daugiau.

Tiku, kad viskas bus OK pas Tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 10 31, 11:18)
Na, tada laikomės visos kartu ir anksčiau laiko HCG nedarome. Nėro ko mėtyti pinigus  tongue.gif

Aš kažkaip šį kartą nusiteikusi net ir ilgiau kokią dieną palaukti, kad būtų atsakymas užtikrintas ir nekeltų abejonių.

Iškeliame nosytes ir laukiame tik teigiamų rezultatų  wub.gif

Jo jo nosis aukstyn wub.gif ir laukiam teigiamu rezultatu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 31, 12:26)
Aš po įsodinimo leidžiuosi kas trečia diena Pregnylį po 1/3 ampulės. O Pregnylyje yra HCG hormono.

Vilma, o kokiais atvejais skiria Pregnyli? Ar jis padeda isitvirtinimui ar del kazko kito?
Atsakyti
O gyvenikas tai kažkokia mistika:) Sėdžiu namie ir is niekur nieko pradejo persteti gerkle ir dar temperatura pakilo 37.4 verysad.gif Visškas šūdas:(
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 10 31, 14:57)
Vilma, o kokiais atvejais skiria Pregnyli? Ar jis padeda isitvirtinimui ar del kazko kito?

Žinok, nelabai aš gilinausi blush2.gif Paskyrė- vadinasi taip REIKIA smile.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabre @ 2006 10 31, 15:01)
O gyvenikas tai kažkokia mistika:) Sėdžiu namie ir is niekur nieko pradejo persteti gerkle ir dar temperatura pakilo 37.4 verysad.gif  Visškas šūdas:(

Sidabre, laikykis, nesirk wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 31, 13:01)
O gyvenikas tai kažkokia mistika:) Sėdžiu namie ir is niekur nieko pradejo persteti gerkle ir dar temperatura pakilo 37.4 verysad.gif  Visškas šūdas:(

Skalauk gerklę su druska, gerk karštą pieną su medum ir nesugalvok sirgt 4u.gif
P.S. pas mane viskas gerai, ketvirtadienį nusimato punkcija.Shakira, kur tu mirksiukas.gif ?Gal pasimatysim biggrin.gif ?
Atsakyti