Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(gintarija @ 2006 10 29, 19:55)
Sveikos merginos, nuo šiandien ir aš pradedu skaičiuoti dienas. Šiandien vyko įsodinimas  wub.gif


Sėkmės wub.gif Lauksim kartu wub.gif
Atsakyti
oi kaip gausiai pabiro gandrų gaudytojų. thumbup.gif kantrybės jau belaukiančioms ir geros pradžios startavusioms. 4u.gif

laikykitės, mergaitės, ir gausiai papildykit parašėlio antrą dalį. 4u.gif

labai už jus visas pergyvenu. blush2.gif
Atsakyti
Tokiam gausiam startavusių merginų būriui linkiu gausaus derliaus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Laikysiu už jus kumštukus wub.gif wub.gif wub.gif

Svajuke gali papildyti lapkričio eilutę tylenėmis simbute ir selli.
Atsakyti
Atsiprašau merginos už slapukavimą, vis laiko nelieka blush2.gif , bet kai ateina sunkus laukimo rezultatų metas... oij kaip sunku doh.gif , kaip šaunu kad jūs esat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2006 10 30, 11:47)
Atsiprašau merginos už  slapukavimą, vis laiko nelieka  blush2.gif , bet kai ateina sunkus laukimo rezultatų metas... oij kaip sunku  doh.gif ,  kaip šaunu kad jūs esat  wub.gif


Ne visos gali vėliavom muojuot biggrin.gif Aš ir rašau ne slapukės, o tylenės 4u.gif

O šiaip kuo didžiausios sėkmės. Tegul tas trečias kartas tau jau tikrai nemeluoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už palinkėjimus wub.gif

Drąsiau laukti, kai esi ne viena wub.gif

Labai stipriai esu nusiteikusi kovoti prieš savo likimą, negaliu pasiduoti schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū už šiltus palinkėjimus, tikiuosi labai kad trečias kartas nemeluos smile.gif , kažin kada greičiausiai galima hcg lygi nusistatyti ? šiandien tik 3 diena po įsodinimo, ilgu laukti , oij ilgu doh.gif Linkiu ir aš visom startavusiom tapti nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Jei nesileidi dabar Pregnylio, tai 12-tą dieną po įsodinimo parodys tikrai wub.gif Anskčiau gali suklaidinti ir parodyti vaistų likučius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2006 10 30, 12:31)
Ačiū už šiltus palinkėjimus, tikiuosi labai kad trečias kartas nemeluos  smile.gif , kažin kada greičiausiai galima hcg lygi nusistatyti ? šiandien tik 3 diena po įsodinimo, ilgu laukti , oij ilgu  doh.gif Linkiu ir aš visom startavusiom  tapti  nestuke.gif  nestuke.gif

ilgu ilgu laukti wub.gif tau isodino tikriausiai irgi penktadieni kaip man g.gif bet man liepe laukti 14 dienu, kazin kodel g.gif pregnilio nesileidziu tai gal parodytu ir anksciau g.gif
Bet man gali ir tiek nereiketi laukti, nes po pirmo IVF mmm atejo po 8 dienu verysad.gif Bet gal ivyks stebuklas wub.gif Ak kaip noreciau kad butu didelis didelis stebuklas ir visos cia esancios pasidarytu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 10 29, 20:55)
Sveikos merginos, nuo šiandien ir aš pradedu skaičiuoti dienas. Šiandien vyko įsodinimas  wub.gif


Sėkmės kuo dideliausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 30, 13:17)
ilgu ilgu laukti wub.gif  tau isodino tikriausiai irgi penktadieni kaip man g.gif  bet man liepe laukti 14 dienu, kazin kodel g.gif  pregnilio nesileidziu tai gal parodytu ir anksciau g.gif

14 dienų išlaukti siūlo visoms visi gydytojai, visose klinikose smile.gif Tik labai jau retai kuri išlaukia tiek blush2.gif Tuo labiau, kad 12-tą dieną HCG jau parodo ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 30, 14:17)
ilgu ilgu laukti wub.gif  tau isodino tikriausiai irgi penktadieni kaip man g.gif  bet man liepe laukti 14 dienu, kazin kodel g.gif  pregnilio nesileidziu tai gal parodytu ir anksciau g.gif
Bet man gali ir tiek nereiketi laukti, nes po pirmo IVF mmm atejo po 8 dienu verysad.gif Bet gal ivyks stebuklas wub.gif  Ak kaip noreciau kad butu didelis didelis stebuklas ir visos cia esancios pasidarytu nestuke.gif




taip man penktadieni taip pat is pat ryto isodino , o testuotis liepe po 14 d, manau kad gyd visada taip sako.. o parodyti turetu anksciau. Po pirmo ir antro IVF mmm man taip pat atejo po 9 kazkur dienu verysad.gif O stebuklas mums tikrai ivyks butinai , turime tiketi. O tu pati kaip jauties? Kokie pojuciai? Man tai pilva skauda, tai neskauda jau pati nesuprantu kas ten viduj vyksta g.gif
Atsakyti