Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(zaneta1 @ 2006 10 28, 09:17)
Liudesiuk, as vakar vakare pirma doze(300)susileidau. Pirma karta leidausi(225). Tai dabar bijau hiperstimuliacijos nuo tokios dozes unsure.gif  Bet gal viskas bus gerai, ketvirtadieni eisiu ziureti ar auga kas unsure.gif  Tai mes turbut busim abi panasiai. Kokioj tu klinikoj? As VK.


Zaneta 4u.gif matau pradejai leistis vaistukus, gero tau starto. Butinai rasyk, kaip sekasi wub.gif Ir nieko nebijok wink.gif


Atsakyti
Vilma J, kiek anksciau skaiciau tau isodinti zirniukai neseniai? Noriu paklausti kaip jautiesi? Nes man irgi penktad si isodinimas buvo, 3 IVF.
Atsakyti
Liudesiuk, Zaneta gero Jums starto wub.gif

Zaneta, aspirinas skystina kraują. Jį labai daug kam skiria po IVF.

Sidabre, būsim testo drauges drinks_cheers.gif

Selli, jaučiuosi normaliai. Tik šį kartą labai skauda pilvą, kartais užeina tokie skausmai, kad net naktį prabundu blink.gif Krūtinė labai padidėjusi ir labai jautri, pilvas išsipūtęs. Štai tokie tie mano pojūčiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 29 spalio 2006 - 17:42
QUOTE(Orchidėja @ 2006 10 27, 08:07)
Ne be reikalo aš susiejau save su ta gėle . Jaučiuosi jauna, stipri, trykštanti energija, graži , kaip ir tie žiedai. Deja. Jis, Likimas su visais šventais sudraskė tuos žiedelius į skutelius. Ir dar stipriai sutrypė koja. Nepykau aš ant jo už du negimdinius nėštumus , už pirmą nepavykusį IVF. Tačiau jau šį kartą negaliu jam atleisti. Jis iš manęs atėmė pagrindinį dalyką – tikėjimą. Paliko tik didelę, kraujuojančią žaizdą širdyje ir begalinį širdies skausmą .
Aš žinau, kad šį kartą padariau viską.  Tetrūko tik Jo palaiminimo.

Esu dėkinga visoms, kurios mane palaikė ir tikėjo manimi. O ypač savo forumo draugėms, kurios palaikė mane iki paskutinės minutės. Man buvo lengviau.
Ačiū Jums  wub.gif


Orchidėja, likimo sese wub.gif . Žodžiai... Sėdžiu visa užtinus, seniai verkiau, bet nesusilaikiau... Nuoširdžiai gaila...
Atsakyti
Vilmut, laikyk žirniukus - kolkas labai geri pojūčiai heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicily @ 2006 10 29, 02:42)
Zaneta  4u.gif  matau pradejai leistis vaistukus, gero tau starto. Butinai rasyk, kaip sekasi  wub.gif Ir nieko nebijok wink.gif



Aciu Sicily wub.gif Rasysiu, ir gyvai papasakosiu mirksiukas.gif


Vilmute, as irgi manau kad labai geri pojuciai nestuke.gif
Lauksim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 10 29, 19:10)
Vilmut, laikyk žirniukus - kolkas labai geri pojūčiai heart.gif

wub.gif

QUOTE(zaneta1 @ 2006 10 29, 19:25)
Vilmute, as irgi manau kad labai geri pojuciai nestuke.gif
Lauksim wub.gif

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 29 spalio 2006 - 19:14
Sveikos merginos, nuo šiandien ir aš pradedu skaičiuoti dienas. Šiandien vyko įsodinimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 10 29, 20:55)
Sveikos merginos, nuo šiandien ir aš pradedu skaičiuoti dienas. Šiandien vyko įsodinimas  wub.gif

Sekmes tau 4u.gif 4u.gif Lauksim ir mes su tavimi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 10 29, 20:55)
Sveikos merginos, nuo šiandien ir aš pradedu skaičiuoti dienas. Šiandien vyko įsodinimas  wub.gif

Gintarija, ramybės ir sėkmės Tau wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Selli, jaučiuosi normaliai. Tik šį kartą labai skauda pilvą, kartais užeina tokie skausmai, kad net naktį prabundu blink.gif Krūtinė labai padidėjusi ir labai jautri, pilvas išsipūtęs. Štai tokie tie mano pojūčiai smile.gif
[/quote]

Man irgi panasiai.. tik nezinau ar cia gerai ar blogai :nes tik trecia diena po isodinimo hm, vnz laikykimes, linkiu stiprybes ir geru rezultatu mums visom victory.gif victory.gif !
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 10 29, 20:55)
Sveikos merginos, nuo šiandien ir aš pradedu skaičiuoti dienas. Šiandien vyko įsodinimas  wub.gif


Gintarija sėkmės 4u.gif
Atsakyti