Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Simbute ir Liūdesiuk gero jums starto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liudesiukas @ 2006 10 27, 22:49)
o kas is jusu man kompanija palaikys rytoj pradedant leistis gonali?  mirksiukas.gif   lotuliukas.gif
p.s. paziurejau i laikrodi - jau po dvylikos smile.gif tai vadinas siandien ryte jau leisiuos smile.gif



Liudesiuk, as vakar vakare pirma doze(300)susileidau. Pirma karta leidausi(225). Tai dabar bijau hiperstimuliacijos nuo tokios dozes unsure.gif Bet gal viskas bus gerai, ketvirtadieni eisiu ziureti ar auga kas unsure.gif Tai mes turbut busim abi panasiai. Kokioj tu klinikoj? As VK.

Medeina, Shakira, Simbute- sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

DAr lyg tai Sidabre laukia rezultatu, ar as jau maisau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 28 spalio 2006 - 08:18
QUOTE(zaneta1 @ 2006 10 28, 08:17)

DAr lyg tai Sidabre laukia rezultatu, ar as jau maisau blush2.gif

Laukiu 4u.gif
Atsakyti
Sidabre, kada tau testuko diena? Linkiu stiprybes ir... dideles sekmes. Tikiuosi jau zirniukai prisikabine ten kur reikia wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Zaneta1, o koks pas tave protokolas?
Taip suprantu, kad pradzioje gonalis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 27, 14:58)
vat įdomu, ar buvo nors viena forumietė, kuri po IVF'o būtų nejautusi pilvo maudimo, skausmų, bet būtų pastojusi.  g.gif chmmm, negi tai vienintelis geras požymis...  g.gif

as tai išvis manau kad apsoliučiai visom po IVF daugiau mažiau pamaudė, tik ne visos tapo nestuke.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(zaneta1 @ 2006 10 28, 08:34)
Sidabre, kada tau testuko diena? Linkiu stiprybes ir... dideles sekmes. Tikiuosi jau zirniukai prisikabine ten kur reikia wub.gif  4u.gif

man testukas lapkričio 10 d. dar labai daug liko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 10 28, 07:34)
Zaneta1, o koks pas tave protokolas?
Taip suprantu, kad pradzioje gonalis mirksiukas.gif



Pas mane trumpa schema. Apie 10 dienu gonalis. PAskutinem dienom dar kazkoks nepamenu pavadinimo, kad folikulai nesprogtu, tada punkcija ir isodinimas. Zodziu dvieju savaiciu begy turiu susisukti ax.gif
Atsakyti
Nu tai draugausim 4u.gif Pas mane identiskas, gonalis, veliau cretotide( ar kaip ten) ir dar plius aspirinas.
Atsakyti
O del ko aspirina skiria g.gif
Atsakyti
[quote=zaneta1,2006 10 28, 09:17]
Liudesiuk, as vakar vakare pirma doze(300)susileidau. Pirma karta leidausi(225). Tai dabar bijau hiperstimuliacijos nuo tokios dozes unsure.gif Bet gal viskas bus gerai, ketvirtadieni eisiu ziureti ar auga kas unsure.gif Tai mes turbut busim abi panasiai. Kokioj tu klinikoj? As VK.

oi kokia didele doze g.gif as tai vaikiskai, tik 112.5 smile.gif tikiuosi, kad tau nebus jokios hyperstimuliacijos, ji retai labai buna kiek skaiciau ir linkiu kad tikrai tau nebutu 4u.gif , priburiu dabar cia as smile.gif as penktadieni vaziuosiu paziureti kas gero ar negero ten darysis smile.gif lankausi kaune, motinos ir vaiko klinikoje (soriukas, pamirsau kaip trumpinti blush2.gif ) wub.gif
Atsakyti
Oho zaneta kokia dozė ohmy.gif Linkiu sėkmės wub.gif
Atsakyti
Žaneta wub.gif
Atsakyti