Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Medeina, žengiam koja, kojon smile.gif Pas mane irgi 4 folikulai, teigiamam rezultatui tai netgi daugiau nei gana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 10 27, 17:47)
Medeina, žengiam koja, kojon smile.gif  Pas mane irgi 4 folikulai, teigiamam rezultatui tai netgi daugiau nei gana smile.gif

friends.gif biggrin.gif , Shakira,kurioj tu dabar fazėj biggrin.gif ?Kada punkcija?Man punkcija ketvirtadienį arba penktadienį mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, jusu rezultatai puikus. Kadangi as labai skeptiskai ziuriu i saldymus - tai gal tu folikulu pilnai pakaks ir kokiems tryyyyynukams biggrin.gif

As vis kankinuosi del Herpes ir Hepatito teigiamu tyrimu. Visa interi "isverciau", atrodo didziausia gresme - kad gimdydama galiu uzkresti naujagimi, tai visai nedziugina. Dabar laukia tyrimas kiek tas hepatitas "pazenges"......
Atsakyti
Žinok aš dar nežinau tiksliai, pirmadienį eisiu pasižiūrėt, kaip auga folikulai, bet kadangi dydis panašus kaip ir tavųjų, tai manau panašiai ir punktuosimės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 10 27, 18:21)
Mergaites, jusu rezultatai puikus. Kadangi as labai skeptiskai ziuriu i saldymus - tai gal tu folikulu pilnai pakaks ir kokiems tryyyyynukams  biggrin.gif

Ačiū biggrin.gif , žinok užtektų ir dviejų biggrin.gif , sočiai 4u.gif
Babulka, o ką tau daktarai sako?
Atsakyti
Labas vakaras,

norejau paklausti, ar ruosiantis IVF procedurai kiek apytikriai reikia atlikti papildomu tyrimu ir ar daug reikia vaistu gerti.


Aciu
Atsakyti
Orchidėja console.gif labai labai ............

Vilmute, sidabre, gintarija, Medeina 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jūs šaunuolės,

Nuo rytojaus ir aš pradedu badytis, gal kas man i kompaniją?????
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2006 10 27, 22:14)
Orchidėja console.gif labai labai ............

Vilmute, sidabre, gintarija, Medeina 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jūs šaunuolės,

Nuo rytojaus ir aš pradedu badytis, gal kas man i kompaniją?????


Simbute,su malonumu tau kompanija palaikyciau bigsmile.gif Deja turiu dar palaukti pora menesiuku verysad.gif

Orhideja wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 10 27, 21:36)
Ačiū  biggrin.gif , žinok užtektų ir dviejų biggrin.gif , sočiai 4u.gif
Babulka, o ką tau daktarai sako?


As bandau buti gudri, is anksto pasidarau papildomus tyrimus (hepatito) kad sutaupyciau viena vizitacija... vistiek lieps papildomai issitirti g.gif

dabar jau suprantu ta dziaugsma, kai jus sakot: jau pradedu badytis... !!! Atrode viens, du ir jau stimuliacija... o pasirodo - dar iki jos kiek zingsniu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 27, 15:58)
vat įdomu, ar buvo nors viena forumietė, kuri po IVF'o būtų nejautusi pilvo maudimo, skausmų, bet būtų pastojusi.  g.gif chmmm, negi tai vienintelis geras požymis...  g.gif

man pirmas tris dienas žiauriai skaudėjo pilvą, net ketanovą leidausi,paskui staiga ir netikėtai visi skausmai dingo ir jau buvau išsigandusi, kad jau viskas, bet 6 dieną po įsodinimo pilvo apačioje pajutau kažokius pamaudenimus, kažkoks veiksmas vyko, paskui nuo 8dienos maudė kaip prieš mmm, o devintą dieną pradėjau kraujuoti, ir kartu buvo labai keistas jausmas, lyg kažkas suspaustų man gimdą replėmis, tai matyt čia gimda susitraukinėjo,atmetinėjo, tokio jausmo gyvenime nebuvau patyrusi

O krūtinė visai nebuvo jautri, vis pasičiupinėdavau bet nieko nuo pat pradžių, tik gal 10d. pajutau kažkokį karštį krūtinėje, bet.... verysad.gif dėja viskas baigėsi, ir truko visai trumpai
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 10 27, 22:27)
O krūtinė visai nebuvo jautri, vis pasičiupinėdavau bet nieko nuo pat pradžių, tik gal 10d. pajutau kažkokį karštį krūtinėje, bet.... verysad.gif dėja viskas baigėsi, ir truko visai trumpai


Savo pirmą nesėkmingą kartą nejutau nieko, bet po antro, irgi nesekmingo, krūtinė jautri iki dabar blink.gif nors jau baigiu KT pakuotę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 27 spalio 2006 - 21:55
o kas is jusu man kompanija palaikys rytoj pradedant leistis gonali? mirksiukas.gif lotuliukas.gif
p.s. paziurejau i laikrodi - jau po dvylikos smile.gif tai vadinas siandien ryte jau leisiuos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudesiukas: 27 spalio 2006 - 23:50