Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Orchidėja wub.gif wub.gif
skelbiam karą mes tam tavo likimui bash.gif protest.gif bicycle.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 10 27, 07:07)
Deja. Jis, Likimas su visais šventais sudraskė tuos žiedelius į skutelius. Ir dar stipriai sutrypė koja. Nepykau aš ant jo už du negimdinius nėštumus , už pirmą nepavykusį IVF. Tačiau jau šį kartą negaliu jam atleisti. Jis iš manęs atėmė pagrindinį dalyką – tikėjimą. Paliko tik didelę, kraujuojančią žaizdą širdyje ir begalinį širdies skausmą .


Labai gaila. Labai labai...
Atsakyti
ir man skauda...žvėriškai skauda...vilko balsu kaukti norisi....bet reikia kažkaip kapstytis....... unsure.gif


QUOTE(Orchidėja @ 2006 10 27, 08:07)
...Jis iš manęs atėmė pagrindinį dalyką – tikėjimą. Paliko tik didelę, kraujuojančią žaizdą širdyje ir begalinį širdies skausmą . ....

Atsakyti
Orchideja, brangute laikykis wub.gif Mes cia visos tikrai dar pakeisime likima wub.gif palenksime i savo pusen 4u.gif

O man va prasidejo ilgas ir sunkus laukimas wub.gif Isodino du embrionukus wub.gif Lauksiu dabar stebuklo wub.gif

Vilmute testuosimes kaip suprantu abidvi ta pacia diena thumbup.gif
Atsakyti
Sidabre, ramybės, kantrybės ir sėkmės tau. 4u.gif
Atsakyti
Orchidėja, wub.gif wub.gif wub.gif

Sidabre, SĖKMĖS wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 27, 14:52)
Orchideja, brangute laikykis wub.gif  Mes cia visos tikrai dar pakeisime likima wub.gif  palenksime i savo pusen 4u.gif

O man va prasidejo ilgas ir sunkus laukimas wub.gif  Isodino du embrionukus wub.gif Lauksiu dabar stebuklo wub.gif

Vilmute testuosimes kaip suprantu abidvi ta pacia diena thumbup.gif


Sidabre, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
vat įdomu, ar buvo nors viena forumietė, kuri po IVF'o būtų nejautusi pilvo maudimo, skausmų, bet būtų pastojusi. g.gif chmmm, negi tai vienintelis geras požymis... g.gif
Atsakyti
O kažin negali būti, kad tie skausmai yra nervinio pobūdžio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 10 27, 05:07)
Ne be reikalo aš susiejau save su ta gėle . Jaučiuosi jauna, stipri, trykštanti energija, graži , kaip ir tie žiedai.

Orchidėja wub.gif wub.gif , luktelk, dar pasipuoši pumpurais, kurie pražys wub.gif

QUOTE
Sidabre, ramybės, kantrybės ir sėkmės tau
victory.gif viskas bus gerai, Sidabre wub.gif

Mano naujienos biggrin.gif :
daktarė rado vienoj pusėj 3 folikulus 10-11mm , kitoj pusėj- vieną 9mm.Nedaug, bet užteks mirksiukas.gif Svarbu, kad gražiai užaugtų ir būtų geri 4u.gif Kas mane labiausiai neramina, tai kad kiaušidės silpnai reaguoja į Gonalį, kaip gydytoja sako:"kiaušidės pavargę" g.gif Senstu blush2.gif Ačiū, mergaitės, už suorganizuotą akciją wub.gif , nes laikas labai man nenaudingas...visko gali būti,kad šitas IVF paskutinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 10 27, 19:11)
Orchidėja wub.gif  wub.gif , luktelk, dar pasipuoši pumpurais, kurie pražys wub.gif

victory.gif viskas bus gerai, Sidabre wub.gif

Mano naujienos biggrin.gif :
daktarė rado vienoj pusėj 3 folikulus 10-11mm , kitoj pusėj- vieną 9mm.Nedaug, bet užteks mirksiukas.gif Svarbu, kad gražiai užaugtų ir būtų geri 4u.gif Kas mane labiausiai neramina, tai kad kiaušidės silpnai reaguoja į Gonalį, kaip gydytoja sako:"kiaušidės pavargę" g.gif Senstu blush2.gif Ačiū, mergaitės, už suorganizuotą akciją wub.gif , nes laikas labai man nenaudingas...visko gali būti,kad šitas IVF paskutinis mirksiukas.gif

Paprasysiu dievulio tau laimes, kurios ir mes galbut kazkada sulauksim. Butinai tapk nestuke.gif
Atsakyti
daktarė rado vienoj pusėj 3 folikulus 10-11mm , kitoj pusėj- vieną 9mm.Nedaug, bet užteks mirksiukas.gif Svarbu, kad gražiai užaugtų ir būtų geri 4u.gif Kas mane labiausiai neramina, tai kad kiaušidės silpnai reaguoja į Gonalį, kaip gydytoja sako:"kiaušidės pavargę" g.gif Senstu blush2.gif Ačiū, mergaitės, už suorganizuotą akciją wub.gif , nes laikas labai man nenaudingas...visko gali būti,kad šitas IVF paskutinis mirksiukas.gif
[/quote]
Medeina, Dievulis mato kad Tau reikia stebuklo ir Tau tikrai pades tapti nestuke.gif
Atsakyti