Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

LAIKYKIS. LABAI GAILA wub.gif
Atsakyti
Orchidėja, šlykščiausia, kad negaliu tavęs paguosti, niekaip, negaliu net paimti dalį to skausmo doh.gif
Laikykis wub.gif Sugalvosim kaip įveikti likimą ax.gif
Atsakyti
SIRDELE LABAI GERAI SUPRANTU KA TU DABAR ISGYVENI, PATI TAIP PAT JAUCIOSI.
Zinau kad niekas nepagos, bet mes labai labai tave palaikom. Stiprybes tau.
Aga, tu teisi reikia mums kazkaip ta likima iveikti ir kai cia palaikom viena kita manau mums bus lengviau tai padaryti wub.gif
Atsakyti
Orchidėja, mes užsispyrę, mes stiprios, sieksime visos kartu, viena kitą palaikydamos savo tikslo. Negalvok taip blogai, nekalbėk taip liūdnai. Galvok ką dar galima būtų padaryti. Tada bus lengviau, pasilik savyje dar truputį vilties. Mes visi gyvenami su viltim, kitaip neįmanoma.
Atsakyti
Orchidėja, liūdna. verysad.gif laikykis. norėtųsi ką nors tikrai paguodžiančio pasakyti, bet žinau, kad tokiu metu nuo paguodos žodžių tik dar liūdniau pasidaro. tik prašau nepasiduok. 4u.gif

Gintarija, o kaip tu laikais? kaip savijauta?
Atsakyti
aš taip tikėjau, taip tikėjau...nėr teisybės... verysad.gif angel_sadangel.gif

laikykis orchidėja console.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 10 27, 07:07)
Ne be reikalo aš susiejau save su ta gėle . Jaučiuosi jauna, stipri, trykštanti energija, graži , kaip ir tie žiedai. Deja. Jis, Likimas su visais šventais sudraskė tuos žiedelius į skutelius. Ir dar stipriai sutrypė koja. Nepykau aš ant jo už du negimdinius nėštumus , už pirmą nepavykusį IVF. Tačiau jau šį kartą negaliu jam atleisti. Jis iš manęs atėmė pagrindinį dalyką – tikėjimą. Paliko tik didelę, kraujuojančią žaizdą širdyje ir begalinį širdies skausmą .
Aš žinau, kad šį kartą padariau viską.  Tetrūko tik Jo palaiminimo.

Esu dėkinga visoms, kurios mane palaikė ir tikėjo manimi. O ypač savo forumo draugėms, kurios palaikė mane iki paskutinės minutės. Man buvo lengviau.
Ačiū Jums  wub.gif

verysad.gif console.gif neturiu žodžių... ir pikta ir liūdna... laikykis wub.gif
Atsakyti
Orchidėja,

prašau tavęs - nepalūžk, dar tikėk...
Atsakyti
Kaip as noreciau kad cia atsirastu nors viena dziugi zinia wub.gif Taip noreciau blush2.gif
Atsakyti
Orchidėja širdele tik nepasiduok console.gif laikykis aš vistiek tikiu, kad visom ankssčiau ar vėliau pasiseks 4u.gif
Atsakyti
Gintarija, o kaip tu laikais? kaip savijauta?
[/quote]

Svajuke, nuo sekmadienio pradėsiu ir aš laukti tas dvi savaitėles savo rezultato. Jaudinuosi unsure.gif
Atsakyti
[quote=gintarija,2006 10 27, 11:41]
Gintarija, o kaip tu laikais? kaip savijauta?
[/quote]

Svajuke, nuo sekmadienio pradėsiu ir aš laukti tas dvi savaitėles savo rezultato. Jaudinuosi unsure.gif
[/quote]

Tai Gintarija jau po punkcijos bigsmile.gif kiek išpunktavo g.gif

Sidabre kaip tavo reikaliukai g.gif
Atsakyti