Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

As nezinau ar IVF ar IUI darysios, seip vyruko permiukai pagerejo tai galime ir IUI daryti.
Niekur nedingsim turime buti stiprios ir eiti tolyn kas beatsitiktu, turime sekti savo svajones ir niekada nenuleisti ranku. Suzinojus neigiama rezultata, nors pries tai jis atrodo buvo geras buvo skaudu. labai skaudu, verkiau jauciu pirma karta taip, bet gi jei pasidosiu mano mazylis neatsiras, mes su vyru nusprendem eiti toliau ir tyketis kad kitas kartas bus laimingas, jei ne tai bandisyme dar, kol negalesime savo stebuklo laikyti ant ranku.
Na ir prirasiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trusty: 26 spalio 2006 - 14:52
QUOTE(Trusty @ 2006 10 26, 15:28)
Mano manymu jei nors vienas tyrimas blogas, kurios duoda padaryti pries IVF tai IVF atidedamas blush2.gif Seip geriau gydytojos paklausti


aga... klausiu....

Maniau gal kam jau taip buvo, gal jau aiskino kokia neigiama itaka tai daro vaisingumui... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 10 26, 15:55)
aga... klausiu....

Maniau gal kam jau taip buvo, gal jau aiskino kokia neigiama itaka tai daro vaisingumui...  verysad.gif


Babulka, as cia pafantazuosiu, bet gal realiai jus del to ir nepastojat? Gi pas jus ten situacija plius minus nera labai bloga (grikiukus plius minus pasigydet?) blush2.gif

Nu man tokia viltis, gal cia pagydomi šitie reikalai g.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 10 26, 15:57)
Babulka, as cia pafantazuosiu, bet gal realiai jus del to ir nepastojat? Gi pas jus ten situacija plius minus nera labai bloga (grikiukus plius minus pasigydet?)  blush2.gif 

Nu man tokia viltis, gal cia pagydomi šitie reikalai  g.gif


Hepatitas B - biski pagydomas.... dabar tirsiuos kiek pazeistos kepenys.
O Herpes - nepagydoma.
Man taip atrodo kad tie tyrimai svarbesni tam, kad neuzkresciau vaikelio gimdydama... bet cia irgi mano fantazija smile.gif

O vyriokas - prasteti pradejo.... kita savaite darysis pilna savo "banko" tyrima - skaiciuosim turta. lotuliukas.gif Faktas viena - abieju imunine sistema silpna, kad tos ligos visokios kimba. Ir tai turi didziule itaka vaisingumui.
Atsakyti
Kažin kaip Orchidėjai sekasi g.gif
Atsakyti
Orchidėja tikriausiai kai galės, parašys...

verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 26 spalio 2006 - 16:18
QUOTE(svajukė @ 2006 10 26, 16:11)
Orchidėja tikriausiai kai galės, parašys...

verysad.gif

Supratau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 26, 17:11)
Orchidėja tikriausiai kai galės, parašys...

verysad.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Devina, o Tau po įsodinimo visą laiką skaudėjo pilvuką? ar aš ką maišau g.gif
Atsakyti
Mergaites, neskite pilvukus su gyventojais po ivf. Juk kaledos arteja, tai tegul jos buna laimingos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 26, 18:00)
Devina, o Tau po įsodinimo visą laiką skaudėjo pilvuką? ar aš ką maišau g.gif


Vilmute, man visa laika skaudejo.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 10 26, 19:08)
Vilmute, man visa laika skaudejo.

Ačiū, Daivute wub.gif
Atsakyti