Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(sidabre @ 2006 10 24, 18:45)
tik 6 verysad.gif  bet gal patys geriausi thumbup.gif  taip bandau mastyti smile.gif

Sidabre wub.gif tai labai gerai,kad nepriaugo ju daug,6-iu sociai per akis,kad tu taptum nestuke.gif Mano nuomone tokia,kad kuo ju maziau,tuo embrionai gaunasi geresni g.gif Laikysim kumstukus uz tave group.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 24, 18:45)
tik 6 verysad.gif  bet gal patys geriausi thumbup.gif  taip bandau mastyti smile.gif

Ir teisingai mąstai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 24, 18:45)
tik 6 verysad.gif  bet gal patys geriausi thumbup.gif  taip bandau mastyti smile.gif


Ir bus jie patys geriausi bigsmile.gif Sėkmės wub.gif
Atsakyti
Vilma, laikau stipriai kumscius uz tave wub.gif dideliausios tau sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 24, 09:42)
Įtariu anytai baigtųsi kelionė į Vokietiją, stotelėje "Palemonas" biggrin.gif  ax.gif

O Tu iš Palemono? Mano sesuo ten gyvena, labai dažnai būnu ax.gif Galiu pamojuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LAO @ 2006 10 24, 20:34)
Vilma, laikau stipriai kumscius uz tave  wub.gif  dideliausios tau sekmes  wub.gif

wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Pelargonija @ 2006 10 24, 20:42)
O Tu iš Palemono? Mano sesuo ten gyvena, labai dažnai būnu  ax.gif Galiu pamojuoti  ax.gif

Tikrai taip 4u.gif O kurioj pusėje gyvena? Galėtum kada ir svečius, ne tik pamojuoti ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 24, 20:41)
Tikrai taip 4u.gif O kurioj pusėje gyvena? Galėtum kada ir svečius, ne tik pamojuoti ax.gif  smile.gif

Palemono g., prie geležinkelio pervažos.
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2006 10 24, 20:47)
Palemono g., prie geležinkelio pervažos.

Toj pačioj pusėje kaip ir aš bigsmile.gif Galima sakyti "per kvartalą" smile.gif Kai "mūsų kaime " būsite, prašom nepasididžiuoti ir puodeliui kavos užsukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 24, 20:49)
Toj pačioj pusėje kaip ir aš bigsmile.gif Galima sakyti "per kvartalą" smile.gif Kai "mūsų kaime " būsite, prašom nepasididžiuoti ir puodeliui kavos užsukti 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal Orchidėja jau šiandien turės kokių naujienų... g.gif labai norėtųsi gerų... rolleyes.gif
Atsakyti
biskuti helpo noreciau sad.gif nuo to diferelino gali buti labai blogai? ar cia man jau nuo nervu stogas nuleke ir del to taip blogai yra? nezinau kaip issireiksti, bet panasiai nuo to laiko kai pradejau leistis diferelina sitaip skauda kaula viena is nugaros puses apacioj (nu ant kurio sedim blush2.gif ), kad negaliu siandien nei atsisesti be skausmo, nei atsistoti, nei pasilenkti nei kiek, nei eiti normaliai. nebesuprantu ko cia mane tiek suriete. ir pilvas toks ispustas pastoviai, gurga kazkas, skauda biski. ir mmm neateina jau 34 diena, o krutine skauda zveriskai ir nuotaika tokia, kad nuo kiekvieno piktesnio zvilgsnio galiu apsiverkt per 1 sekunde. ar visoms taip? ar cia as viena tokia isskydusi, kad net geda baisingai, bet jau nebesusitvarkau su savimi? blush2.gif tiksliau siandien visai isskydau sad.gif
Atsakyti
Tai va as jau po punkcijos mirksiukas.gif Viskas kaip ir gerai, bet... rezultatai nelabai mane dziugina verysad.gif is 6 folikulu 3 kiausialastes wub.gif ir dar viena tokia nelabai ipatinga verysad.gif Bet gal uzteks ir tu dvieju thumbup.gif Man gi uzteks dvynuku, ne su trim kaip ir problemu daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti