Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Mirėja @ 2006 10 24, 15:11)
Nežinau kuriam skyrelyje klaust, tai paklausiu čia: gal žinot ar su uždegiminių kraujų (daug-daug leikocitų) daro histeroskopija? O jei nedaro tai ką daryt, nes net nenutokiu kurioje vietoje man tas uždegimas yra?


Man pernai tai darė lapar. su uždegiminiu, bet tik man reikalaujant ir pasirašant raštiškai, kad atsakau už komplikacijas, nes nenorėjau atidėlioti numatytų planų. O uždegimas gali būti daug kur: plaučiuose, gerklėje, šlapimo pūslėjė ir pan. blink.gif 4u.gif
Atsakyti
A... tai reikalaujant daro? Na ir gerai. Nesakau kad būtinai "reikalausiu", bet smagu žinot, kad galiu rinktis. Nes man neaišku kaip to uždegimo ieškot verysad.gif Ginekologė pasakė "ne iš jos pusės", chirurgas ir stomatologas irgi. Na ir žinok kas negerai verysad.gif

Šarūniuke, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 24 spalio 2006 - 14:26
QUOTE(Mirėja @ 2006 10 24, 15:25)
A... tai reikalaujant daro? Na ir gerai. Nesakau kad būtinai "reikalausiu", bet smagu žinot, kad galiu rinktis. Nes man neaišku kaip to uždegimo ieškot  verysad.gif Ginekologė pasakė "ne iš jos pusės", chirurgas ir stomatologas irgi. Na ir žinok kas negerai  verysad.gif

Šarūniuke, ačiū  4u.gif


Tai lieka vidaus organai, pabandyk pasidaryt visokias plaučuų nuotraukas ir pan. Be je jei labai daug tų leukocitų gal geriau palaukti, nes man po lap. laikėsi ilgai kokį mėn. laiko temper. ir neaušku nuo ko ir buvau visai nedarbinga doh.gif Sėkmės, parašyk kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 15:33)
O aš jau parsivežiau savo žirniukus wub.gif  namučio. Prasidėjo ilgas laukimo ir nerimo periodas....

Vilma daba tau tik kantrybes ir ramybes wub.gif

O man rytoj 10.30 punkcija, neramu kazkaip darosi g.gif kazi ka ten pas mane gero ras g.gif kad bus ka saldyti tai tikrai nesitikiu, bile kad butu ka isodinti thumbup.gif
Atsakyti
Vilmute, sėkmės 4u.gif
Kitoms aisku irgi linkiu to paties kurios dabar laukimo perode smile.gif
Atsakyti
Mirėja, reiktų šlapimo tyrimą pasidaryt, ar nebus koks pūslės arba inkstų uždegimas.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 10 24, 18:05)
Mirėja, reiktų šlapimo tyrimą pasidaryt, ar nebus koks pūslės arba inkstų uždegimas.


Bandysiu... Kitą sav. pas terapeute, nes apejau visus jos paskirtus gydytojus. Slaptai tikiuosi, kad per tą laiką kraujas kokiu stebuklingu budu "pasitaisys" pats biggrin.gif
Atsakyti
Orchidėja, kaip tu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 24, 17:44)
Vilma daba tau tik kantrybes ir ramybes wub.gif

O man rytoj 10.30 punkcija, neramu kazkaip darosi g.gif  kazi ka ten pas mane gero ras g.gif  kad bus ka saldyti tai tikrai nesitikiu, bile kad butu ka isodinti  thumbup.gif

Laikysiu ryt kumštukus wub.gif
O kiek folikulų turi?
Atsakyti
Pas Orchidėją žinių kolkas nėra, laikom kumščius.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 24, 17:28)
Laikysiu ryt kumštukus wub.gif 
O kiek folikulų turi?

tik 6 verysad.gif bet gal patys geriausi thumbup.gif taip bandau mastyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 10 24, 18:45)
tik 6 verysad.gif  bet gal patys geriausi thumbup.gif  taip bandau mastyti smile.gif


Nenusimink 4u.gif Tau gi nereikia daug: tik tų dvejų, ypatingų wub.gif wub.gif

P.S. vis vien su šaldytais tik pinigai į WC. verysad.gif (čia mano pesimistinė nuomonė)
Atsakyti