Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vilma, aš jaučiu, kad tau šį sykį tikrai pasiseks. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 10 24, 10:30)
Niekaip nesusigaudau kas yra Orchideja doh.gif  Speju kad viena is belaukianciu rezultatu g.gif , kuri? g.gif

Svajuke, kokia cia istorija su tavimi? smile.gif  Taves sarasiuke nera, o kalbate apie IVF. Na na pasiaiskink ax.gif

Orchidėja - tai ta pati pirmoji laukiančioji mano sąrašiuke. lotuliukas.gif

o su manim tai jokios istorijos nėra. blush2.gif tiesiog Daivutė parašė, ka galiu jau planuoti IVF'ą. bet dar kol kas sąrašiuke manęs nėra. ax.gif
Atsakyti
aaa, viskas aisku doh.gif Tai sekmes Orchidejai, laukiam geru rezultatu thumbup.gif

Svajuke, paskubek, metai i gala, o siemet turi suspeti pastoti mirksiukas.gif Tikiuosi prisijungsi prie manes ax.gif Tai bent VK koridoriuose pasimatysim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 24, 06:53)
O kaip Tavo stimuliacija?

biggrin.gif galiu pasidžiaugti tik vienu dalyku: šiemet pati sau leidžiu vaistus biggrin.gif , kai tuo tarpu pernai net pagalvot negalėjau apie injekcijas blush2.gif , diedas turėjo be skausmo suleist biggrin.gif Gal dėl to, kad tik Gonalį leidžiuos ir nereikia diferilino leistis..kaip faina, kad Suprecur purškiamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 24, 10:33)
Orchidėja - tai ta pati pirmoji laukiančioji mano sąrašiuke.  lotuliukas.gif

o su manim tai jokios istorijos nėra.  blush2.gif tiesiog Daivutė parašė, ka galiu jau planuoti IVF'ą. bet dar kol kas sąrašiuke manęs nėra.  ax.gif


Svajuke,

Gal istrink mane laikinai... nespeju startuoti, tikiuosi 2 menesiu laikotarpyje prisijungsiu.

Gal kas nors kada nors daret IVF per kaledas... ? Galvoju ar apskritai svenciu sezono metu gydytojai prasideda su tais IVF, gal siulo po svenciu palaukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 10 24, 07:51)
Galvoju ar apskritai svenciu sezono metu gydytojai prasideda su tais IVF, gal siulo po svenciu palaukti? g.gif

Kad man atrodo daktarai be išeiginių dirba blush2.gif , gi visaip išpuola...
Atsakyti
Aš tai jau nebespėju tu nickų gaudyti - kažkokia keitimo manija forume užėjo biggrin.gif
Atsakyti
O tai kur pradingo Orchidėja g.gif turbūt pasislėpė g.gif
Nagi išlysk ir būtinai su gerom naujienom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 24 spalio 2006 - 10:19
Na man nepatinka,kad Orhideja nieko neraso g.gif
Ji juk HCG turejo darytis vakar arba siandien g.gif

Orhideja auuuu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tai bet kokiu atveju jei šiandien darės, rezultatų iškart gi nebus.
Atsakyti
aš tikiuosi kad ji džiaugiasi su savo šeima, o paskui ateis su mumis pasidžiaugt wub.gif
Atsakyti
Nežinau kuriam skyrelyje klaust, tai paklausiu čia: gal žinot ar su uždegiminių kraujų (daug-daug leikocitų) daro histeroskopija? O jei nedaro tai ką daryt, nes net nenutokiu kurioje vietoje man tas uždegimas yra?
Atsakyti