Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

ir dar man įdomu, kaip Shakirai sekasi? g.gif juk ji irgi jau startavusi. gal jau ir po visko jau... g.gif
Atsakyti
Svajuke, taip ilgai darbe?
tai kada startuoji?smile.gif
skaitinėju aš vis IVF skyrelį ir dabar jau nuoširdžiai abejoju, ar dar kartą bandysiu... vieno vaiko - per akis:)))
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 23, 19:12)
ir dar man įdomu, kaip Shakirai sekasi?  g.gif juk ji irgi jau startavusi. gal jau ir po visko jau...  g.gif


Na ir sujudimas čia smile.gif
Aš dar kol kas ant gonalio adatos sėdžiu, ketvirtadienį eisiu pasižiūrėt kas iš to gavosi...
Atsakyti
Vilmute, ramybės ir kantrybės tau smile.gif kaip minėjau ankščiau, pasistenk išlikti rami, sako padeda smile.gif ir dar kokį ananasą vieną kitą suvalgyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 15:40)
visi 8-i ir dalinosi bigsmile.gif  Tai įsodino pačius pačiausius tris 4-ių ląstelių wub.gif . Dar liko trys- 4-ių ir du- 2-iejų ląstelių. Tik šie jau , anot, gydytojos, silpnesni....
Žodžiu pati apakus šį kartą kaip čia taip gavosi, kad net šaldymo reikia rolleyes.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti


SVAJUKE, jau gali planuot IVF-a mirksiukas.gif
[/quote]

Svajuke bigsmile.gif kaip fainai laukiam tavo starto mirksiukas.gif


Vilmute wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ryte @ 2006 10 23, 18:20)
skaitinėju aš vis IVF skyrelį ir dabar jau nuoširdžiai abejoju, ar dar kartą bandysiu... vieno vaiko - per akis:)))

o man tai vis tiek dviejų norisi. ax.gif nors neaišku, ar sulaukusi pirmojo, norėsiu vėl lįsti į tą kankinantį IVF'ų liūną. g.gif gerai būtų dvynukai... bigsmile.gif

Shakira, sėkmės tau. 4u.gif
Atsakyti
Vilmute linkiu kad tavo mazyliai pilvelyje pasiliktu dar 9 men smile.gif
As irgi po isodinimo Pregnyli leidausi, tik po puse ampules kas trecia diena:D
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 10 24, 09:09)
o man tai vis tiek dviejų norisi.  ax.gif nors neaišku, ar sulaukusi pirmojo, norėsiu vėl lįsti į tą kankinantį IVF'ų liūną.  g.gif gerai būtų dvynukai...  bigsmile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif ir palaikau Tave wub.gif

O žinot ką maniškis vakar pareiškė išvažiavus iš klinikos ax.gif
" O tai kodėl visų 8 neįsodina?" doh.gif doh.gif doh.gif
Pradėjau jam aiškinti visas grėsmes, sunkumus ir.t.t Sakau, įsivaizduoji jei visi 8 gimtų doh.gif blink.gif Pradedu aiškinti kaip sunku jei ir dvyniai gimtų, kaip sunku juos išnešioti unsure.gif O finalas......Sako: "Susitvarkysim biggrin.gif Tegul tik gimsta šie trys biggrin.gif "


Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 24, 09:20)
Pritariu drinks_cheers.gif ir palaikau Tave  wub.gif

O žinot ką maniškis vakar pareiškė išvažiavus iš klinikos ax.gif
" O tai kodėl visų 8 neįsodina?" doh.gif  doh.gif  doh.gif
Pradėjau jam aiškinti visas grėsmes, sunkumus ir.t.t Sakau, įsivaizduoji jei visi 8 gimtų doh.gif  blink.gif Pradedu aiškinti kaip sunku jei ir dvyniai gimtų, kaip sunku juos išnešioti unsure.gif O finalas......Sako: "Susitvarkysim biggrin.gif Tegul tik gimsta šie trys biggrin.gif "


Logiškas vyriškas mąstymas biggrin.gif Ne jis vienas taip mąsto, be to kitose šalyse juk sodina ir daugiau nei tris blink.gif 4u.gif
Atsakyti
ne jam nešiot reikės užtai taip ir šneka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2006 10 24, 09:23)
Logiškas vyriškas mąstymas biggrin.gif Ne jis vienas taip mąsto, be to kitose šalyse juk sodina ir daugiau nei tris blink.gif  4u.gif

Na kitose ir kompensuoja IVF. Nors nesenai radau : http://www.motinairv...l=/naujienos/32
Atsakyti