Įkraunama...
Įkraunama...

Ar atsiliepė vaikui mūsų ligos?

4u.gif Sveikos mamytės,
aš tik laukiuosi vaikelio, bet man iškilo nemenkas klausimėlis, ar neatsiliepia vaikams mūsų ligos, kuriomis sirgome nėštumo metu?

Mums 22 savaitės. Aš susirgau sinusitu ir otitu. Bandau gydytis liaud. metodais, bet gydytojai sako, kad jei 3 d. bėgyje man nepagerės reiks kažkokius tai antibiotikus (ale nekenkiančius nėščioms) gerti. fear.gif
Aš labai bijau dėl savo 2.gif , nes ir taip mano nėštumas sunkus.. gręsiantis beveik nuolat ir pan. verysad.gif

Mergytės, gal kam nors iš jūsų taip yra buvę?
Ar vartojot antibiotikus? Kokius?
Kaip po to stiprinot imunitetą, kad vėl nesusirgt sunkiai?
Kaip dabar jaučiasi jūsų mažyliai, ar viskas tvarkoje?

Ačiū. mellow.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 10 20, 11:36)
Mergytės, gal kam nors iš jūsų taip yra buvę?
Ar vartojot antibiotikus? Kokius?
Kaip po to stiprinot imunitetą, kad vėl nesusirgt sunkiai?
Kaip dabar jaučiasi jūsų mažyliai, ar viskas tvarkoje?

Ačiū.  mellow.gif

Na aš 25sav ir 30sav buvau susirgus inkstų uždegimu, tai abu kartus po 5d į veną leido antibiotikus(ar peniciliną, ar ampeciliną-nepamenu doh.gif ). Nei peršaldavau nei ką, bet vis tik juo sirgdavau(sirgau net 4 kartus nestuke.gif , du kartus išsigydžiau liaudies metodais), tai ir grūdintis nežinojau kaip unsure.gif
O mažiukui nepanašu, kad turėtų neigiamų pasėkmių, per metus tik kartą sirgęs bronchitu ir angina. esam pakankamai sveiki.
manau, vis tik gydytojai išmano savo darbą, nekenks mažyliui specialiai, mano gydytoja sakė kai laukiuos "pati galėtum ir nesigydyt-nenumirsi, o štai dėl mažiuko - tiesiog būtina" unsure.gif
Taip, kad geriau jau pagert antibiotikus skirtus gydytojo, nei kentėt ligą, kankintis ir kankint mažylį wub.gif
Atsakyti
Klausiau savo ginekologės.... g.gif tai ji pasakė, kad yra blogiau kai organizme infekcija, negu 5 dienas antibiotikus pagert. ax.gif Na, gal ir teisybė. g.gif
Atsakyti
Labas Nanuk,
ne per seniausiai mane kankino tas pats klausimas. Pirmas nestumas, viskas baisu, nezinai ko tiketis, o dar isigudrinau 4 kartus per nestuma persirgti otitu. 3 kartus sunkiai, ejau pas gydytoja, o paskui jau gydziausi pati. MAn buvo israse geriaumu antibiotiku (Kestin berods, Ospamax), bet as ju negeriau blush2.gif
Tepiausi tepaliukais (Fucidin, Baneocin), cia irgi antibiotikai, bet juos vartot buvo butina.
Mergyte gime sveika ir guvi, tikiuosi kad ir toliau viskas bus ok. O stai man buvo siokios tokios komplikacijos gimdymo metu (priaugusi placenta), gyd. sako, kad tam galejo itakos tureti liga ir vaistai schmoll.gif
Bet tau viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Man kaip ir Saulelytei, 21-24 sav buvo tipo inkstu uzdegimas, kuris nepasitvirtino, po to itare, kad persalus -irgi nepasitvirtino, po to dar ir i infekcine ligonine nusiunte, kur sake, kad toksoplazmoze, bet pasirode, kad vel suklydo. O blogybe ta, kad prie kiekvienos ju speliones, gaudavau po antibijotiku kursa. O kazkur tarp 20-25 sav formuojasi dantukai pas leliuka, tad bijojau, kad gimus, neisdygtu geltoni ir gendantys. doh.gif
Bet jau mano mazajam greit 2m, o sveikas ir su puikiais dantukais.
(Temperatura man buvo auksta visa men., bet taip ir liko neaisku nuo ko) ax.gif
Atsakyti
Geriau antibiotikus viena karta nestumo metu. Buvo gerkles infekcija, kuri liaudiskoms priemonems pasiduoti nesutiko smile.gif Kaip pasake ir mano seimos gydytoja, ir ginekologe, geriau antibiotikai, nei klaiki infekcija organizme.

O jei paziureti bendrai, niekada taip ir nesuzinosi, ar vaistai turejo poveikio vaikui, ar ne - vaikas gali tureti sveikatos problemu, kai mama nieko negere nestumo metu, o kitas bus visiskai sveikas, net jei mama intensyviai gydesi smile.gif Taip kad ramybes ir sveikatos! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 10 20, 11:36)
4u.gif Sveikos mamytės,
aš tik laukiuosi vaikelio, bet man iškilo nemenkas klausimėlis, ar neatsiliepia vaikams mūsų ligos, kuriomis sirgome nėštumo metu?

Mums 22 savaitės. Aš susirgau sinusitu ir otitu. Bandau gydytis liaud. metodais, bet gydytojai sako, kad jei 3 d. bėgyje man nepagerės reiks kažkokius tai antibiotikus (ale nekenkiančius nėščioms) gerti. fear.gif
Aš labai bijau dėl savo  2.gif , nes ir taip mano nėštumas sunkus.. gręsiantis beveik nuolat ir pan.  verysad.gif

Mergytės, gal kam nors iš jūsų taip yra buvę?
Ar vartojot antibiotikus? Kokius?
Kaip po to stiprinot imunitetą, kad vėl nesusirgt sunkiai?
Kaip dabar jaučiasi jūsų mažyliai, ar viskas tvarkoje?

Ačiū.  mellow.gif

Aš per abu nėštumus sirguliuodavau ir gerdavau antibioikus. Mergaitės gimė sveikos. Tik pirmoji dabar labai greitai užsikrečia įvairiom ligom nuo kitų sergančių. Pas ją atrodo visiškai nėra imuniteto. Kartais pagalvoju, kad gal tos ligos ir antibiotkai nėštumo metu imunitetui turi įtakos. Šiaip tai žinau, kad jei mama nestuke.gif sirgs mažakraujyste tai ir vaikas sirgs. Bent jau man su abiem taip buvo verysad.gif
Atsakyti
Na aš besilaukdama irgi sirgau inkstų uždegimu,gripu.teko vartoti antibiotikus.Vaikas gimė didelis,sveikas.Bet po to paaiškėjo,kad labai alergiškas ir serga astma.Gyd mano ,kad tai antibiotikų kuriuos vatojau pasėkmė,bet aš be ju nebūčiau pasveikus,galėjau ir vaiko neišnešioti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2006 11 23, 13:50)
Šiaip tai žinau, kad jei mama nestuke.gif sirgs mažakraujyste tai ir vaikas sirgs. Bent jau man su abiem taip buvo verysad.gif

Dėl to paprieštarausiu. Kai laukiausi pirmą kartą, man buvo nustatyta anemija. Kraujas pagerėjo tik 30 sav. Vaikui mažakraujystės niekada nebuvo (jam greitai 3 m.), nors dažnai pasirguliuoja ir yra labai nevalgus.
Dabar vėl esu nestuke.gif. 20 sav. pirmą kartą gyvenime susirgau sinusitu. 3 sav. labai kankinausi doh.gif. Liaudiškos priemonės nepadėjo. Gydytojas paskyrė silpnų antibiotikų. Gėriau juo nė kiek nedvejodama. Manau geriau antibiotikai, nei infekcija, kuri rimtai gali pakenkti vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2006 11 23, 13:50)
Aš per abu nėštumus sirguliuodavau ir gerdavau antibioikus. Mergaitės gimė sveikos. Tik pirmoji dabar labai greitai užsikrečia įvairiom ligom nuo kitų sergančių. Pas ją atrodo visiškai nėra imuniteto. Kartais pagalvoju, kad gal tos ligos ir antibiotkai nėštumo metu imunitetui turi įtakos. Šiaip tai žinau, kad jei mama nestuke.gif sirgs mažakraujyste tai ir vaikas sirgs. Bent jau man su abiem taip buvo verysad.gif

Visą neštumą turėjau didelę mažakraujystę, vien tik savo pieneliu maitinau iki beveik 7 mėn., (su papildomu maistu žindžiau iki 14 mėn.) visu tuo laikotarpiu buvo stipri mažakraujystė, nuolat darėme vaikui krauo tyrius, bijodami, kad dukrytė negauna geležies iš manęs, bet vaiko kraujas visada buvo labai geras, nors jokių papildomų vaistukų ir geležies neduodavau.
Atsakyti
Sveikos,

nezinau, ar vaistai daro poveiki vaikui, ju negeriau. Bet zinau kai kita. Nestukes, kurios linkusios greitai isibaiminti, toliau neskaitykit.
Taigi trumpai drutai:
1. Nestumo metu seimoje ivyko ne vienas stresinis ivykis, kurio metu jauciau stipria baime - baime pamatyti tikrove (na, pvz., kai vyras padaro nusikaltima, uz kuri jam gresia kalejimas). Vaikui - toliaregis astigmatizmas ir vienoj akytej dar kazkoks biesas.
2. Visa gyvenima bijojau gyventi laisvai - laisvai jausti ir reiksti jausmus, mintis, laisvai veikti, laisvai dziaugtis. Tai buvo ir yra aiskiai jauciama baime gyventi, perkeltine prasme, - laisvai kvepuoti. Vaikas turi nestipria bronchine astma.
3. Prie to ir persalimo ligu labai prisideda nuolatiniai barniai ir itempta atmosfera dabartinej (tevu) seimoje.
4. Mano gyvenimo liudesys (vietoj gyvenimo dziaugsmo), nenoras gyventi, visada jauciamas noras dingti is cia, buti kazkur kitur, manau, dave vaikui nestipru krauja - juk kraujas = gyvybe (beje, mano pacios kraujas irgi nestiprus).
5. Mano baime, kad manes nemyli, kad esu nereikalinga (tai labai aiskiai jauciu) - vaiko alergija.

Tevai vaikams perduoda mastymo formas, elgesio tipus, gyvenimo buda, savo pasaulio modeli. Kodel jei motina issiskyrusi, tai ir dukra issiskiria? Ne vyrai pasitaike blogi. Jos abi gyvena pagal ta pati modeli.Taciau tikriausiai galima siek tiek is to issilaisvinti - samoningai suvokiant ir renkantis.

Kas nenorit tiketi, netikekit. Kas patikejot, neissigaskit. Svarbu dirbti su savimi, keisti savo mastyma, elgsenos iprocius, atleisti ir VISOS ligos bus isgydomos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riina: 24 balandžio 2007 - 12:03
O gal yra mamų, kurios nėštumo metu sirgo toksoplazmoze? Kaip dabar leliukas vystosi? Tikiuos, viskas tvarkoj...
Atsakyti