Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugūs mūsų vaikai mokykloje?

QUOTE(voveriukas36 @ 2006 10 23, 01:48)
Prieš tai turėjo nuostabią klasę, mokytoja verkė ir žudytis norėjo kai vaikus išleido, užtat dabar "santautų" padavė.



Čia ką, rmtai, ar metafora tokia? blink.gif Nes jei rimtai - tai mažumėlę ir mokytojai nervus pasireguliuoti reikėtų.
O iš tikrųjų tai drebu dėl tos mokyklos nerealiai. Trinktelėtų koks santautas su mano vaiko galva per suolą - jaučiu, jei vyro neišgrūsčiau aiškintis ir jo kultūringumas paimtų viršų, pati nulėkusi tokias razborkes padaryčiau, kad tam gavrošui maža nepasirodytų bash.gif
Atsakyti
Man tik įdomu, koks lochas sugalvojo va šiaip sau, paimti ir integruoti visus, fizinių, elgesio ir emocinių sutrikimų turinčius vaikus į mokyklą? Idėja gal ir gera, bet visai neapmąstyta. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar, mokykla nepasirengusi dirbti su "kitokiais" vaikais. Dėmesys ten kreipiamas tik į normalius, gerai ar vidutiniškai galinčius besimokyti mokinius. O visi kiti, skęskit ir paskęskit savo problemose. Mokytojai, kadangi yra nepasirengę ir neparengti dirbti su spec. poreikių vaikais, juos gi dar labiau skandina. Ir kartais net su dideliu pasimėgavimu
Atsakyti
QUOTE(aukseklaipeda @ 2006 10 22, 15:36)
O ar jus zinote, ka padaro spec. mokykla?Kokie is ten iseina zmones?

o ką daryti mokytojui, kai antraklasis (9 metų) nekalba taip, kad būtų įmanoma suprasti? trečiaklasis jis periodiškai pamiršdavo raides. Siūlyta specialioji mokykla. Na ir kas? mama atšovė, kaip ir Santauto mama - jūs iš mano vaiko perdaug reikalaujate...
Papildyta:
QUOTE(aistluka @ 2006 10 22, 17:04)
Būtent thumbup.gif

Vaikai mokykloje nesaugūs todėl, kad suaugusieji nepakankamai myli vaikus.

Tas, kuris laksto su peiliu, labiausiai nesaugus, nes nėra mylinčio žmogaus, kuris dėl jo nebijotų prarasti darbo ir darytų viską, ką reikia daryti. O jam reikia ir diržo, ir labai labai daug meilės.

o mokytoja manai savo vaikų neturi?jai jų maitinti nereikia? kodėl jis turi rizikuoti dėl kiekvieno prietrankos (atsiprašau) savo darbu? kiek iš jūsų turėdami problematiškus vaikus, metate darbą, kad visą laiką, net ir klasėje būtumėt su juo? meile net mokytojas gyvas nebūna...
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 23, 08:36)
Man tik įdomu, koks lochas sugalvojo va šiaip sau, paimti ir integruoti visus, fizinių, elgesio ir emocinių sutrikimų turinčius vaikus į mokyklą? Idėja gal ir gera, bet visai neapmąstyta. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar, mokykla nepasirengusi dirbti su "kitokiais" vaikais. Dėmesys ten kreipiamas tik į normalius, gerai ar vidutiniškai galinčius besimokyti mokinius. O visi kiti, skęskit ir paskęskit savo problemose. Mokytojai, kadangi yra nepasirengę ir neparengti dirbti su spec. poreikių vaikais, juos gi dar labiau skandina. Ir kartais net su dideliu pasimėgavimu

Iš tiesų, ar mokytojai yra pasirengę dirbti su "kitokiais" vaikais. MAn iki šiol tragikomiškai atrodo straipsnyje pateikta mintis, kad direktorė užsirakino kabinete nuo problemiško pradinuko. Prisimenu tą situaciją ir nežinau juoktis: iš tos direktorės ar verkti. Gatvėje pamatę smurtaujantį vaiką, tikriausiai dauguma nepraeitų abejingi. Nors kas žino, kas žino. Vaikai dabar turi tiek teisių, taip juos gina visokios konvencijos, kad buvimas vaiku suteikia neliečiamumą net darant nusikaltimą.
Vis tik psichikos problemos yra šiek tiek specifinės ir integruoti tokį pilietį į visuomenę reikia tikrai žinant, kad anas yra nepavojingas.
Papildyta:
QUOTE(Azalija @ 2006 10 23, 09:03)


o mokytoja manai savo vaikų neturi?jai jų maitinti nereikia? kodėl jis turi rizikuoti dėl kiekvieno prietrankos (atsiprašau) savo darbu? kiek iš jūsų turėdami problematiškus vaikus, metate darbą, kad visą laiką, net  ir klasėje būtumėt su juo? meile net mokytojas gyvas nebūna...

Mokykloj turi būti apsauginis, nebijantis susigrumti su įpykusiu pradinuku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 23, 07:36)
Man tik įdomu, koks lochas sugalvojo va šiaip sau, paimti ir integruoti visus, fizinių, elgesio ir emocinių sutrikimų turinčius vaikus į mokyklą?


Va būtent!

Suprantu, kai norima integruoti kokią fizinę negalią turinčius vaikučius - puiki mintis, truputėlis noro, šiek tiek mokytojos ir mokyklos vadovybės išradingumo - ir viskas gerai. Bet kai prabylama apie elgesio sutrikimus - čia jau visai kas kita. Juk tada apie pasitikėjimą tuo vaiku negali būti nė kalbos, ir jį reikia nuolat stebėti. Ir ne tik stebėti. O mokytojai juk ir į tualetą prirekia nueiti kartais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salsa @ 2006 10 22, 20:51)
arba gerai į kailį įkrėst. Už kiekvieną prisidirbimą.

Na tai juk krėtė. Pernai močiutė su juo per pamokas juk sėdėdavo. Ir išsivedus iš klasės krėsdavo wink.gif gal tas vaikas jau perdaug atkrėstas.
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2006 10 22, 18:21)
Vat tame ir esmė, kad motinos rūpestis ir meilė (gal čia net reikėtų kabutes uždėti?), šiuo atveju man labai deklaratyvūs atrodo. Pagrąsinti teismais, kiekvienas dabar gudrus, o pasistengti suprasti  ko vaikui iš tiesų reikia ir jam padėti, kad visiems geriau būtų, slabo subinę pajudinti. Merginai iš tavo istorijos pasisekė, kad mama pervedė ją į kitą mokyklą. Nors jos problemos  buvo, dėl bendramokslių, o ne dėl pačios, kiek supratau. O jei mama būtų užsispyrus ir iki galo bandžius visiems įrodinėt, kad viskas gerai? Teisybę sakai, kad neaišku.  smile.gif

na,ji nebuvo visiškai sveika...ir dabar nėra...tiesiog toj spec mokykloj buvo jai pritaikyta programa ir pan...ko paprasoj mokykloj gal ir nelabai įmanoma...beto ten vaikai irgi panašaus lygio,taigi ji nesijautė prastesnė ir pan. Kaip ji pati man sakė,kad daug fainiau,kai visi mokosi vienodai (t.y. visi pagal ta spec programa),o ne tu vienas iš klasės toks...taigi,manau,kad ir Santautas yra pakankamai nuovokus,kad suprastų,kad yra šiek tiek kitoks nei jo klasiokai, todėl ir protestuoja...o pakeisti jo suvokimo dėl to kad jis kitoks ko gero nelabai įmanoma...
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 22, 21:24)
Tarkim jei aš savo sūnų sudrausminu keliais tonais pakeltu balsu, tai mokytojas, rėkdamas anto jo, jam sukelia skanų juoką. Ką daryt? Nežinau. Faktas tik tas, kad mokytojas, rėkdamas ant mano vaiko, niekada nepasieks norimo rezultato. Vadinasi, reikia ieškot kitų susišnekėjimo su vaiku būdų

Būtent drinks_cheers.gif Va, mano 13-metis klausia: kodėl, kai jis bando drausmint savo penkiametį brolį, anas dar labiau išsidirbinėt pradeda, o man užtenka pasakyt porą žodžių ir stoja tyla, namuose tvarka g.gif Autoritetai ne tie mirksiukas.gif
Kol mokykloje neatsiras tikrų pedagogų (ne šiaip mokytojų, bet būtent - pedagogų), autoritetingų asmenybių, dirbančių tiems mažiems žmogeliukams o ne tik tam, kad namie alkana burna laukia, tol tokios situacijos kartosis.
Kažkaip manau, kad ir Santautas savo mamos nei plyta, nei žirklėm nepuola. Kodėl g.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 10 23, 10:39)
1. Kol mokykloje neatsiras tikrų pedagogų (ne šiaip mokytojų, bet būtent - pedagogų), autoritetingų asmenybių, dirbančių tiems mažiems žmogeliukams o ne tik tam, kad namie alkana burna laukia, tol tokios situacijos kartosis.
2. Kažkaip manau, kad ir Santautas savo mamos nei plyta, nei žirklėm nepuola. Kodėl g.gif

1. ilgai neatsiras, jei pradedančio pedagogo atlyginimas ir toliau bus 600 - 700 litų.
2. Kažkur buvo rašyta, kad praėjusiais metais močiutė vietoj spec. pedagogės klasėj sėdėjo ir periodiškai rūbinėj mušdavo. Nemanau kad mama nemuša. iš kur tam vaikui konfliktų sprendimo normalaus išmokti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 10 23, 09:39)
 
1.Kol mokykloje neatsiras tikrų pedagogų (ne šiaip mokytojų, bet būtent - pedagogų), autoritetingų asmenybių, dirbančių tiems mažiems žmogeliukams o ne tik tam, kad namie alkana burna laukia, tol tokios situacijos kartosis.
2.Kažkaip manau, kad ir Santautas savo mamos nei plyta, nei žirklėm nepuola. Kodėl g.gif

1.Mokyklose ir dabar yra puikių pedagogų. O pedagogai neturės autoriteto tol, kol vaikai namuose girdės iš savo tėvų, kokie tie mokytojai nevykėliai, nabagai ir durniai.
2. Kaip jis puls, jei tos motinos praktiškai nemato.
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 10 23, 09:48)
1.Mokyklose ir dabar yra puikių pedagogų. O pedagogai neturės autoriteto tol, kol vaikai namuose girdės iš savo tėvų, kokie tie mokytojai nevykėliai, nabagai ir durniai.
2. Kaip jis puls, jei tos motinos praktiškai nemato.

1. Nereikia taip kategoriškai wink.gif
2. O kur ji unsure.gif Kažką praleidau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 10 23, 10:01)

O kur ji unsure.gif  Kažką praleidau mastau.gif

Kiek teko girdėt, tai grįžta tik naktimis. Nežinau, gal darbo pobūdis toks. Anksčiau vaiką prižiūrėdavo ta pati mušanti močiutė, bet tėvams išsiskyrus, išvyko gyvent kitur. Taigi berniukas būna kaip ir vienas.
Atsakyti