Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugūs mūsų vaikai mokykloje?

QUOTE(deirė @ 2006 10 31, 13:19)
Išvis nesuprantu, kodėl moksleiviai turėtų šiukšles rinkti, jie tam paruošti, turi visakokias priemones? Negi tų visuotinių talkų laikas nepraėjęs

Buvo ir mano vaikas su savo mokyklos klase šiukšlių rinkt. Ir aš asmeniškai pritariu toms talkoms. Pavaikštinėję su šiukšlių maišais po to gal ir patys, prieš mesdami ant žemės popieriuką nuo čiupa-čiupso, pagalvos...
Atsakyti
QUOTE(leputė @ 2006 10 31, 13:17)
Buvo ir mano vaikas su savo mokyklos klase šiukšlių rinkt. Ir aš asmeniškai pritariu toms talkoms. Pavaikštinėję su šiukšlių maišais po to gal ir patys, prieš mesdami ant žemės popieriuką nuo čiupa-čiupso, pagalvos...


Tai aš ir sakau - idėja gera, valio. Bet kodėl vaikai turi rinkti švirkštus, panaudotus prezervatyvus? Nemanau, kad jiems ten pirštines kokias duoda, galų gale, ką tos pirštinės prieš švirkštą? Labai gražu susirinkti lapus, popierius etc, bet, akivaizdžiai pavojingų sveikatai, dalykų vaikai neturėtų būti vedami rinkti.
Atsakyti
QUOTE(deirė @ 2006 10 31, 14:58)
Tai aš ir sakau - idėja gera, valio. Bet kodėl vaikai turi rinkti švirkštus, panaudotus prezervatyvus? Nemanau, kad jiems ten pirštines kokias duoda, galų gale, ką tos pirštinės prieš švirkštą? Labai gražu susirinkti lapus, popierius etc, bet, akivaizdžiai pavojingų sveikatai, dalykų vaikai neturėtų būti vedami rinkti.

Palauk, tai gal kokie pensininkai atnesa tos prezervatyvus prie mokyklos ir primeto? blink.gif biggrin.gif O pirstines unsure.gif galetu ir ispet, zinoma, tikrai is namu ideciau...
ale su svirkstai ivykiu ir be mokyklos buti gali: Kaune per jaunymo koncerta atsirado sitaip juokaujanciu... g.gif
sparow nervuojes? uzjauciu 4u.gif
Atsakyti
"Lenkijos sostinės darželiai jau kuris laikas apimti panikos, nes nepajėgia susitvarkyti su juos terorizuojančiu penkiamečiu. Kaip rašo dienraštis "Metro", Tomekas jau pabuvojo keliuose sostinės darželiuose, kuriuose paliko panašių pėdsakų: sukandžiotas auklėtojas, įbaugintus bendraamžius, dėl savo vaikų drebančius tėvus. Atgrasyti nuo smurto nepadėjo net kai kur įrengtos vaizdo kameros.
Nesutramdomas penkiametis visur elgiasi panašiai: smūgiuoja galva, kandžiojasi, spardosi, šokinėja per stalus, svaidosi žaislais. "Metro" teigimu, kartais mažasis pabaisa puola mergaites ir imituoja lytinį aktą, vartodamas žodžius, kurių pasigėdytų suaugusieji.
"Esame bejėgiai", - skundėsi dienraščiui vieno darželio direktorė, rodydama sukandžiotas rankas.
Berniuko motina savo sūnaus elgesį aiškina nepaprastu judrumu, o kitų vaikų tėvai reikalauja pašalinti jį iš darželio.
Įstaigos vadovė perdavė bylą šeimos teismui, o smarkuolio mama kreipėsi į prokuratūrą dėl tariamo sūnaus persekiojimo, informuoja dienraštis."
Na kaip jums? g.gif
Atsakyti
Nu nieko sau penkiametis
Atsakyti

Kiek teko su kuo kalbėtis, tai labai daug agresijos mokykloje, net ir tarp pradinukų, net ir tarp mergaičių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 12 04, 17:27)
"Lenkijos sostinės darželiai jau kuris laikas apimti panikos, nes nepajėgia susitvarkyti su juos terorizuojančiu penkiamečiu. Kaip rašo dienraštis "Metro", Tomekas jau pabuvojo keliuose sostinės darželiuose, kuriuose paliko panašių pėdsakų: sukandžiotas auklėtojas, įbaugintus bendraamžius, dėl savo vaikų drebančius tėvus. Atgrasyti nuo smurto nepadėjo net kai kur įrengtos vaizdo kameros.
Nesutramdomas penkiametis visur elgiasi panašiai: smūgiuoja galva, kandžiojasi, spardosi, šokinėja per stalus, svaidosi žaislais. "Metro" teigimu, kartais mažasis pabaisa puola mergaites ir imituoja lytinį aktą, vartodamas žodžius, kurių pasigėdytų suaugusieji.
"Esame bejėgiai", - skundėsi dienraščiui vieno darželio direktorė, rodydama sukandžiotas rankas.
Berniuko motina savo sūnaus elgesį aiškina nepaprastu judrumu, o kitų vaikų tėvai reikalauja pašalinti jį iš darželio.
Įstaigos vadovė perdavė bylą šeimos teismui, o smarkuolio mama kreipėsi į prokuratūrą dėl tariamo sūnaus persekiojimo, informuoja dienraštis."
Na kaip jums? g.gif

nu siaubas kazkoks blink.gif tai ka jis darys kaip jam bus 15?! baisu net pagalvoti.dabar is vis visi vaikai pilni agresijos.manau tam didele itaka turi televizija ir kompiuteriniai zaidimai.siandie kaip pamaciau rytine simpsonu serija,sokas istiko.kokias ten nesamones ir baisybes rodo.sisip galetu televiziju vadovai susimastyt ka kemsa vaikuciam i galvas.visi multikai pilni kovu ir agresijos.galetu rodyt daugiau kokiu lavinanciu laideliu kaip gustavo enciklopedi ar kazka panasaus,o ne prikimst piogios ir baisios animacijos,kuri nieko gero ir naudingo vaikams tikrai neduoda.kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(R@skil@ @ 2006 12 05, 19:57)
nu siaubas kazkoks  blink.gif  tai ka jis darys kaip jam bus 15?! baisu net pagalvoti.dabar is vis visi vaikai pilni agresijos.manau tam didele itaka turi televizija ir kompiuteriniai zaidimai.siandie kaip pamaciau rytine simpsonu serija,sokas istiko.kokias ten nesamones ir baisybes rodo.sisip galetu televiziju vadovai susimastyt ka kemsa vaikuciam i galvas.visi multikai pilni kovu ir agresijos.galetu rodyt daugiau kokiu lavinanciu laideliu kaip gustavo enciklopedi ar kazka panasaus,o ne prikimst piogios ir baisios animacijos,kuri nieko gero ir naudingo vaikams tikrai neduoda.kaip jus manot?


Taip, bet doh.gif

Nieko tie televizninkai nesusimąstys. Pinigai smegenyse tarnauja kaip vėžinės lastelės (ne visiem, bet vis dėlto...).

Dar savo vaikui tai gali parinkti video, nuo mažumės formuot skonį, daug bendraut su juo, kad jis savo nuomonę turėtų ir mokėtų su klasiokais lygiaverčiai bendrauti, nors ir nežiūrėjęs tų bjaurių filmelių. Bet norint neapsiriboti savo šeima, o kažką iš esmės nuveikti... reikia žmogaus, kuris visą gyvenimą tam pašvęstų. Jei kokiam protingesniam ši tema labai labai skaudėtų! Jei apsispręstų daryti viską dėl tų nesavų vaikų, už mus, tą sritį apleidusius tėvus, tai ką nors pasiektų.

Vienas žmogus jau daug metų viską daro dėl besikuriančios mokyklos – ministerijos, teismai, bemiegės naktys, nuolat kišamos savo asmeninės lėšos ir t.t. Jei atsirastų toks, kuris apsispręstų kautis iki paskutinio lašo dėl švarios televizijos, tai sulauktume stebuklo. O mūsų parypavimai, kokia bloga televizija ir kokie nemąstantys darbuotojai, tai ir liks parypavimais "koks blogas šiandieninis jaunimas“...

Po daug metų vaikučiai smaugs mūsų anūkus, o mes vis dar teberypausime...

Atleiskit už tokį toną, aš čia ir į savo daržą mėtau. Norėtųsi imtis to pačiai, bet aiškiai matau, kad per kitus įsipareigojimus nedavarysiu reikalo iki galo, todėl ir apmaudu, ir noris rėkti: „gal kas nors tą darykit!“
Atsakyti
mamos pozicija
Atsakyti
QUOTE(R@skil@ @ 2006 12 05, 19:57)
siandie kaip pamaciau rytine simpsonu serija,sokas istiko.kokias ten nesamones ir baisybes rodo.sisip galetu televiziju vadovai susimastyt ka kemsa vaikuciam i galvas.

Cia gal ne i tema, bet siaip jau Simpsonai yra filmukas suaugusiems, kitose salyse jis rodomas 9-10 valanda vakaro....Nezinia kodel tv3 vadovai mano kitaip ir rodo tuo metu, kai tik vaikai grizta is mokyklu .... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2006 12 06, 20:00)


Va čia ir aš buvau pakraupusi. Visų pirma, - jokios žurnalistinės (ką ten žurnalistinės, tiesiog - žmogiškosios) etikos nebuvimu. Visų antra, pati atsimenu tą atvejį ir negaliu nė įsivaizduoti, kaip kraupu dabar Daivutės artimiesiems vėl susidurti su ta monstrų šeimynėle(kas atsimena, tas žino, kiek melo ta boba skleidžia/skleidė ir dar skleis)

Kita vertus, tai puikiai parodo, kur gali nuvesti tokios mamų pozicijos, kaip ir tos mamos, apie kurią pradžioje čia ir užvirė diskusijos.
Atsakyti
jei griztume prie moralinio smurto mokykloje. Mane nuo 1 iki 3 klases enge viena mergaite pajunkdama visa klase vien delto, kad mano tevai ne muzikantai, o mokemes muzikos mokykloje. Klase nekalbedavo su manim, as buvau tuscia vieta, arba tyciodavosi, kad gerai mokausi, bet niekada nebusiu soliste. ka as tokioje situacijoje galejau pakeisti? tevus? ka mano tevai galejo pakeisti? nieko...kas vakara verkdavau, nes buvau zeminama ir kas tokiu atveju turetu iseiti is mokyklos? Visa klase i spec mokykla ar as, delto, kad mano tevai ne muzikantai, bet sakysim kitos srities menininkai ir gal tiek pat zinomi to meto Lietuvoje, kaip ir kitu kalseje besimokanciu vaiku.
Tiesa, kai kazkada neseniai susikirto musu keliai su ta mergaite, turiu apsakyti, akd tikrai nenorejau jai nei labas pasakyti, nei pasikalbeti, nors praejo jau daugiau nei 20 metu nuo to laiko.
Mano pusbroli, kuris siaip flegmatikas, na letas zmogelis, klase uzspeite tualte ir apspjaude..velgi, ji turbut reikia i spec mokykla delto, akd gynesi visomis rankomis ir kojomis nuo tu, kurie ji laike isprausta kampe, kol kiti spjaude i ji..jis isejo is mokyklos, nes jis suzalojo kazkam nosi, ispese plaukus ir vienas vaikas atsitrenkes i tualeto duris prasiskele galva..bet mano pusbroli i spec. mokykla siunte, ne ta klase g.gif manau, kad jei jums tokie dalykai vyktu tai ne tik peiliuka plastelinui paimtumet...
Atsakyti