Įkraunama...
Įkraunama...

Ar saugūs mūsų vaikai mokykloje?

Spėju, kad nemažai forumų narių žino apie šį įvykį:

http://www.delfi.lt/...php?id=10985168

Apie šį įvykį vakar sužinojau ne iš spaudos, o iš savo giminaitės, kurios duka mokosi ten, tik vyresnėje klasėje.

Kaip elgtis su berniuku? Galbūt jo toks poelgis buvo atsakas į jį supančią aplinką: visų nurašytas vaikas, niekas nenori bendrauti....?

Bet juk kiti tėvai savo vaikus irgi nori pasiimti iš mokyklos sveikus ir gyvus...
Atsakyti
siaubas kazkoks...... perskaiciau kelis kartus atydziai si straipsni ir keista, nesitiki kad tai kazkur salia vyksta. o mes stebimes kai paaugliai Amerikoje su sautuvais terorizuoja bendraamzius... ech..... liudna.... siaip net nezinau jeigu toks vaikas liktu toje pacioje mokykloje savo vaiko ten nevesciau......reikia buti tolerantiskiems ir supratingiems tokio vaiko atzvilgiu, bet jeigu kas gresia mano vaikui tai ta tolerancija ir geronariskumas kito atzvilgiu pas mane dingsta...
Atsakyti
O kaip gali su juo elgtis? mokykla jo pašalint negali, pas psichologą nuvest be tėvų sutikimo negali, fizinės jėgos naudot negali.... belieka kitiems tėvams savo vaikus pervest į kitą mokyklą.
Pagrindinė problema tikriausiai yra pačioje šeimoje.
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 10 19, 12:49)
O kaip gali su juo elgtis? mokykla jo pašalint negali, pas psichologą nuvest be tėvų sutikimo negali, fizinės jėgos naudot negali.... belieka kitiems tėvams savo vaikus pervest į kitą mokyklą.
Pagrindinė problema tikriausiai yra pačioje šeimoje.


Mano giminaitė jau svarsto pervesti savo dukrą į kitą mokyklą, nors ji ir nesimoko su juo vienoje klasėje. Susiskambino su kitais tėvais, daug kas irgi svarsto perėjimo į kitą mokyklą galimybę. Jau nekalbant apie pačių antrokų tėvų svarstymus...tai ką, daugiau nei dešimt vaikų išeina, o jis lieka?

O to berniuko agresyvus elgesys buvo žinomas visoje toje nedidelėje mokykloje jau nuo pat pradžių....


Papildyta:
Ir juk tokių nesutramdomų vaikų yra beveik kiekvienoje mokykloje, tai nėra tik "Volungės" pradinės mokyklos problema. Kodėl niekas neužtikrina kitų vaikų teisės saugiai mokytis mokykloje, o yra šokinėjama aplink vieną vaiką?
Atsakyti
aš vienareikšmiškai tėvų vietoje reikalaučiau jo pašalinimo, kaip minėjo ministrė Žakaitienė, tokiem vaikam yra atskira mokykla, o tai jog jį reikia integruoti į visuomenę, tai jau atleiskit, bet ne mano vaikų saugumo sąskaita schmoll.gif

sparow, o kodėl tu manai, kad jo negali pašalinti g.gif dabar, aš esu tikra, sudarys daugybę komisijų ir nuspręs, jog tam vaikui ne vieta šioje mokykloje ax.gif aš apskritai nesuvokiu, ko laikė ir tėvai, ir pedagogai, jei visi žinojo jo polinkį į smurtą blink.gif

šį kartą dar apsiėjo be tragedijos, bet kas gali garantuoti, kad jis kitą kartą neatsineš ginklo ir neiššaudys pusės klasės unsure.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu, kodėl tas vaikas nevaldomas lakstė su peiliu po mokyklą? Ką, niekas negalėjo jo sulaikyt? Direktorė užsidarė savo kabinete... Nuo ko, nuo 9-mečio vaiko ohmy.gif Absurdas kažkoks... schmoll.gif
Atsakyti
tai , kad negalima prieš svetimą vaiką naudot jokios fizinės jėgos wink.gif Ką pamiršot garsiai nuskambėjusį įvykį, kai į klasę įsiveržė tėvas gint savo nuskriaustos dukros? Kas liko kaltas? Tėvas blink.gif
O tokie vaikai labai puikiai žino savo teises. Tuo naudojasi, terorizuoja bendraamžius, mokytojus, net tėvus. Juos juk gina vaikų teisių apsauga bigsmile.gif
Šiaip šioje mokykloje dabar reikėtų tėveliams susivienyt, rašyt laišką į švietimo ministeriją, surinkt kiek įmanoma daugiau parašų, motyvuojant, jog jų vaikaijaučiasi nesaugūs ir tolesnė ugdymo programa negalės normaliai vykti. Gal tokiu atveju ir perkeltų tą vaikiuką į spec mokyklą.
Bet visumoj man labai norėtusi to vaiko tėvus pakedenti. smurtas iš niekur neatsiranda. Labai galimas dalykas, kad tam berniukui reikia didelės pagalbos.
Atsakyti
Sulaikyt, tai nereiškia panaudot fizinę jėgą 4u.gif Tiesiog, sulaikyt, iškviest tėvus ar policiją, o ne paleist po mokyklą su peiliu rankose doh.gif
Taigi, panašu, kad tas vaikas ten seniai visiems atsibodęs. Užsidarė kiekvienas savo kabinete ir lai žinosi irnesakyk.gif Prisidirbs, pašiurpins liaudį, lengviau atsikratyt bus irnesakyk.gif O aš tų sužeistų vaikų tėvų vietoj, ne tik to siaubūno tėvus, bet ir mokytoją, mokyklos direktorę gerai patampyčiau mad.gif Jeigu jau išleidau savo vaiką į jūsų mokyklą, tai būkit malonūs, bent jos ribose suteikit mano vaikui saugumo garantą protest.gif O ne: direktorė užsidarė savo kabinete... doh.gif blink.gif Gerai, kad pasekmės "tik" tokios, o jeigu būtų baigęsi blogiau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 10 19, 14:26)
tai , kad negalima prieš svetimą vaiką naudot jokios fizinės jėgos wink.gif Ką pamiršot garsiai nuskambėjusį įvykį, kai į klasę įsiveržė tėvas gint savo nuskriaustos dukros? Kas liko kaltas? Tėvas blink.gif
O tokie vaikai labai puikiai žino savo teises. Tuo naudojasi, terorizuoja bendraamžius, mokytojus, net tėvus. Juos juk gina vaikų teisių apsauga bigsmile.gif
Šiaip šioje mokykloje dabar reikėtų tėveliams susivienyt, rašyt laišką į švietimo ministeriją, surinkt kiek įmanoma daugiau parašų, motyvuojant, jog jų vaikaijaučiasi nesaugūs ir tolesnė ugdymo programa negalės normaliai vykti. Gal tokiu atveju ir perkeltų tą vaikiuką į spec mokyklą.
Bet visumoj man labai norėtusi to vaiko tėvus pakedenti. smurtas iš niekur neatsiranda. Labai galimas dalykas, kad tam berniukui reikia didelės pagalbos.

As irgi manau, kad sitas vaikas jau pasichologiskai yra paveiktas ir jam jau reikia rimtos pagalbos. jei vaikas linkes i smurta, o tevai dar ji ir palaiko, tai tikrai manau, kad problema seimoje. vien paskaicius, ka mamyte sako, tai kraupu darosi. Vaikui nei is sio nei is to agresija negalejo atsirasti. Kazkas cia tikrai labai keista.
Atsakyti
Tas vaikas ir jo šeima tai atskira ir labai didelė problema, kurią taip pat kažkokiu būdu reikia spręst. Bet šita konkreti situacija... blink.gif Manau, kad pedagogai ir pasirinko ją, kaip išeitį, tos problemos sprendimui doh.gif Tik sužalotų vaikų gaila...
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2006 10 19, 15:08)
aš vienareikšmiškai tėvų vietoje reikalaučiau jo pašalinimo, kaip minėjo ministrė Žakaitienė, tokiem vaikam yra atskira mokykla, o tai jog jį reikia integruoti į visuomenę, tai jau atleiskit, bet ne mano vaikų saugumo sąskaita  schmoll.gif 

sparow, o kodėl tu manai, kad jo negali pašalinti g.gif  dabar, aš esu tikra, sudarys daugybę komisijų ir nuspręs, jog tam vaikui ne vieta šioje mokykloje  ax.gif  aš apskritai nesuvokiu, ko laikė ir tėvai, ir pedagogai, jei visi žinojo jo polinkį į smurtą  blink.gif

šį kartą dar apsiėjo be tragedijos, bet kas gali garantuoti, kad jis kitą kartą neatsineš ginklo ir neiššaudys pusės klasės unsure.gif

kiek prisimenu iš savo pedagoginės praktikos laikų, norint vaiką pervesti į spec. mokyklą, reikia tėvų sutikimo. spėkit ar toks bus. nesvarbu, ką nustato pedagoginė - psichologinė tarnyba.
Atsakyti
Absurdas ne situacija. Kai paklausiau, ką motina per žinias pašnekėjo, iš karto matosi užprogramuotos problemos. Jie apšmeižti ir įžeisti, teismais grasinasi doh.gif . Lyg ne jų vaikas sužalojęs bendraamžius būtų. Na gal negalėčiau pasakyt, kad nieko nėra blogiau, nei beatodairiškai ginti vaiką, neįsigilinant kaltas ar ne, bet vistiek panašiai.
Atsakyti