Įkraunama...
Įkraunama...

Sinusitas ir nėštumas

Užpuolė ir mane tas šlykštynė sinusitas. Pirmą kartą gyvenime ir būtent dabar, kai esu nestuke.gif . Net pikta. Iš pat pradžių griebiausi liaudiškų gydymo būdų, geriu Sinupret. Poveikio jokio. schmoll.gif Rytoj eisiu pas LOR. Jei lieps gerti antibiotikus, taip ir darysiu. Infekcija man atrodo daug baisesnis dalykas, nei antibiotikų žala vaisiui. Žinau labai liūdną atsitikimą, kai negydoma nėščiosios sloga blogai baigėsi vaikeliui.
Atsakyti
na man irgi sinusitai nuo vaikystes ir sloga vis laiks nuo laiko uzpuola. bet as jau radau savo vaista - euphorbium compositum, homeopatiniai, pora dienu pro nosi prakvepuot negali,o paskui po truputi atsileidzia. ir dar juros druska purskiuosi kartais. o tie antibiotiniai vaistai - jie tik atlaisvina kelioms valandoms nosi, o paskui vel uzgula, taip gali savaiciu savaites kamuotis. na kol sloga pati isnyks. kaip dauguma vaistu - jie ne gydo, o tik salina pasekmes.
ir dar arbateles visokiu vaistazoliu geriu, gripoli, liepziedzius, avietes...
bet turbut kiekvienas turi savo recepta atrasti.
Atsakyti
Siūlau tokį būdą: prasiplaut.
Litrui virinto vandens arbatinis šaukštelis druskos. Vanduo turi būti vos šiltas - kūno temperatūros maždaug. Supilkit vandenį į arbatinuką (ar kažką panašaus)
Paprašykit vyro pagalbos, vienai beveik neįmanoma pirmą kartą.
Atsisėskit, pasiimkit kokią gilesnę lėkštutę, palenkit galvą ant šono ir šiek tiek atsiloškit. Įkvėpkit oro ir sulaikykit kvėpavimą, tegu vyras pila į "viršutinę" nosies landą iš lėto vandenį. Pirmą kartą gali nesigaut, nenuleiskit rankų .
Vanduo turi išbėgti iš kitos landos. Jis ten apibėga visą ratą - praplauna visus kanalus. Vėliau išmoksit ir įkvėpt taip kad vanduo į gerklę nesubėgtų.
Po to tą patį pakartot ir į kitą pusę.

Po tokios procedūros nerekomenduojama 2 val. eiti į lauką, per šalčius - draudžiama. Nenustebkit, jeigu per dvi valandas netikėtai pradės vanduo iš nosies bėgt
Man būdavo kad ryte - kokią 7 val. prasiplauni nosį - o apie 12 pradeda vanduo bėgt vos pasilenki čiut.
Procedūra skamba gal ir nekaip, bet jausmas - visiškai nesijaučia, tik tiek kad apriboji kvėpavimą trumpam. Tik būtinai daryti reikia su pasūdytų vandenių, jeigu su gėlu - skaudės.
Procedūra galima kartot iki 3 kartų per dieną.

Tikiuosi padės. (aš sau sinusitą išsiploviau, jokių vaistų nereikėjo, ir nesikartoja tfu tfu tfu)
Atsakyti
Auges, bandžiau tavo aprašytą būdą. Neišeina. Vanduo bėga į gerklę, o ne pro kitą landą.
Atsakyti
reik galva pakreipt ant sono, jei pili i kaire landa, pakreipi i desine ir atv. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2006 12 28, 13:29)
reik galva pakreipt ant sono, jei pili i kaire landa, pakreipi i desine ir atv. smile.gif

Taip ir dariau. Neišeina.
Nusipirkau vakar euphorbium compositum. Truputėlį geriau, bet tik truputėlį. verysad.gif
Atsakyti
na sakau, su juo reik pakentet pora dienu, paskui pagereja
Atsakyti
Kažin, ar bepagerės, nes šiandien po pietų vėl jaučiausi siaubingai. Buvau pas gyd. Sinusitas. verysad.gif Kai sužinojo, kad laukiuosi, iškart pasiūlė traukti pūlius. Man iš baimės akys išsprogo. Bijau šios procedūros be proto. Ilgokai pagalvojęs gyd. sutiko pabandyti gydyti nestipriais antibiotikais. Jei nieko neišeis (jis tuo beveik tikras), po Naujų metų manęs lauks ši procedūra. fear.gif cry.gif bijau.gif
Atsakyti
na man vaikystej irgi atlikinedavo sia procedura, aisku, baisiai nemaloni, bet juk viskas, kas nemalonu, gyvenime praeina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zoske @ 2006 12 29, 13:44)
na man vaikystej irgi atlikinedavo sia procedura, aisku, baisiai nemaloni, bet juk viskas, kas nemalonu, gyvenime praeina  mirksiukas.gif

Dėkui už paguodą. smile.gif Jei reikės, niekur nedingsiu. Ištversiu. Man tik labai įdomu, kaip šią procedūrą ištveria vaikai? g.gif
Atsakyti
Mergytes,susirgau ir as ta bjauria liga,viska baigiu isbandyt,ne is vietos nesitraukia,o taip bijau tu proceduru nemaloniu.Nosis is vis nekvepuoja.Skaiciau kad geret Gelomyrtol forte?Nusipirkau ir as,tik nezinau kaip gert,gal po 2 kapsules tris kart i diena,ar po 1 3-4 kartus?Kaip jus naudojot?Rodos visa vaistine ispirkciau,kad tik atsikratyt to sinusito.Net purskalai i nosi nepadeda....sad.gif(
Atsakyti
Buvau vakar pas LOR. Nebėra to bjaurybės thumbup.gif Vis tik lengvi antibiotikai padėjo. Manau, kad ir liaudies medicinos priemonės padėjo: inhaliacijos, šildymas, tepimas česnako ir sviesto košele.
?x?, sinusitą gydo ir praplovimais, nebūtinai duria. Nebent mato, kad praplovimai nepadės. Tie praplovimai- visiškai neskausminga ir nemalonių pojūčių neteikianti procedūra.
Atsakyti