Įkraunama...
Įkraunama...

Kenksmingos nėščiosios darbo sąlygos

na situacija tokia, kad darbas sis buvo neplanuotas, ir ispuole anksciau, o atostogu kasmetiniu iseinu kaip tik nuo 30d. spalio... taigi- atodtogos atkrenta, biuletenis kaip rasiau taip pat..ir jis jausis tikrai jei pasiimsiu tiek atostoginiams tiek vaiko pasalpai iki metu. pasiskaiciavau..
i kita kabineta isnesta negalima, nes spausdina ir ten.. pas mus daug darbuotoju labai.. taigi siuo momentu i viena printeri vao 2-3 darbuotojai, o jau atnese ir antra... kitam ir dar kitam kabe tas pats... o juk i kita departamenta manes tikrai neperkles,,,
Atsakyti
QUOTE(Giedrushka @ 2006 10 16, 11:23)
na situacija tokia, kad darbas sis buvo neplanuotas, ir ispuole anksciau, o atostogu kasmetiniu iseinu kaip tik nuo 30d. spalio... taigi- atodtogos atkrenta, biuletenis kaip rasiau taip pat..ir jis jausis tikrai jei pasiimsiu tiek atostoginiams tiek vaiko pasalpai iki metu. pasiskaiciavau..
i kita kabineta isnesta negalima, nes spausdina ir ten.. pas mus daug darbuotoju labai..  taigi siuo momentu i viena printeri vao 2-3 darbuotojai, o jau atnese ir antra... kitam ir dar kitam kabe tas pats... o juk i kita departamenta manes tikrai neperkles,,,


Giedrushka,


Aš vistiek nematau kitos išeities tavo situacijoje, kaip tik pasikalbėti su vedėja. Pagal įstatymus darbdavys turi užtikrinti nėščioms moterims nekenksmingas darbo sąlygas, o nesant galimybių tokias suteikti, mokėti vidutinį darbo užmokestį (kažkaip panašiai išsireikšta darbo kodekse). Na kad ir kaip pasibaigtų pokalbis su vedėja, aš vistiek prisiverščiau ir pasakyčiau jai savo nuogastavimus. Tegul ji pataria ką tau daryti, o paskui žiūrėsi. Galbūt ji pasiūlys kokią nors tau stebuklingą išeitį, galų gale tai turėtų būti ne tavo rūpestis kad tau būtų suteiktos nekenksmingos darbo sąlygos, o jiems. Aišku, nepradėsi gąsdinti darbo saugos inspekcijomis, nors drąsesnės gal ir išdrįstų. Dar gali užklausti skyrelyje "ginekologo konsultacija" užklausti forumo "Supermama" ginekologės, ar tai tikrai taip labai kenkia ir ką ji tau patartų. Ir svarbiausiai pasistenk nesinervuoti, nes kartais nervai kenkia dar labiau smile.gif
Atsakyti
O į koridoriu tų printerių irgi negalima išnešti? Eina sau, aš netverčiau. Būtinai aklbėk su viršininke. Pagalvok, kas tau svarbiau. Ir gerk pieną. Kažkur girdėjau, gal ne į temą doh.gif , kad anksčiau žmonėms, dirbantiems kenksmingomis sąlygomis, nemokamai pienuio "išrašydavo". Čia seniai, taigi gal tik plepalai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgytė @ 2006 10 17, 17:48)
O į koridoriu tų printerių irgi negalima išnešti? Eina sau, aš netverčiau. Būtinai aklbėk su viršininke. Pagalvok, kas tau svarbiau. Ir gerk pieną. Kažkur girdėjau, gal ne į temą  doh.gif , kad anksčiau žmonėms, dirbantiems kenksmingomis sąlygomis, nemokamai pienuio "išrašydavo". Čia seniai, taigi gal tik plepalai ax.gif



Teisybė dėl to pieno - pienas kažkaip sugeria kenksmingas medžiagas, bet manyčiau reikia kažkokio radikalesnio sprendimo šiuo atveju - kaip ir minėjai šnekėtis su viršininke g.gif
Atsakyti
sveikos.ką manot apie darbą prie kompiuterio, aš visą dieną prie jo praleidžiu.ar tai labai kenkia kūdikiui g.gif
Atsakyti
Žinau, kad kenkia, jei daugiau negu 3 val/dieną sėdi prie įjungto kompo. Na tipo elektro magnetinis spinduliavimas ir pan. ax.gif
Bet tas kenkimas toks... na nerimtas, ta prasme, jokių apsigimimų tai tikrai nešaukia. blink.gif Tik gal šiaip negerai įtakoja vaisiaus sveikatą. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 10 19, 11:56)
Žinau, kad kenkia, jei daugiau negu 3 val/dieną sėdi prie įjungto kompo. Na tipo elektro magnetinis spinduliavimas ir pan.  ax.gif
Bet tas kenkimas toks... na nerimtas, ta prasme, jokių apsigimimų tai tikrai nešaukia.  blink.gif  Tik gal šiaip negerai įtakoja vaisiaus sveikatą.  rolleyes.gif

Na. aš žinau tiek pat plius kad rekomenduojama ne daugiau kaip keturiasdešimt valandų per savaitę. Nesveika ne tik dėl spinduliavimo, bet ir dėl kūno padėties - reikėtų kas val. daryti trumas pertraukėles, o sėdint - užsikelti kojas ant šiukšlinės...
Atsakyti
Isties daug kas kenksminga, bet negi mesi darba? Ir is viso kai iki 12 sav. tai dauguma turbut dar net darbdaviui apie tai nesake?
Atsakyti
as praktiskai visa diena prie kompiuterio prasedziu, nes toks darbas... ir nieko cia nepadarysi... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2006 10 26, 08:49)
as praktiskai visa diena prie kompiuterio prasedziu, nes toks darbas... ir nieko cia nepadarysi...  doh.gif

As irgi septynias valandas prasedziu nes darbas toksai, o kai nera darbo, tai va landzioju po interneta, ir siai mazai progai pilvelyje atsiradus ir sitamae puslapiuke panarsau. Nuo stalo vistiek pasitraukti negaliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzliukė @ 2006 10 18, 10:53)
Teisybė dėl to pieno - pienas kažkaip sugeria kenksmingas medžiagas, bet manyčiau reikia kažkokio radikalesnio sprendimo šiuo atveju - kaip ir minėjai šnekėtis su viršininke  g.gif

O i mano darbo pareigas ieina laisku ir siuntiniu nunesimas i pasta po darbo. Dirbu advokatu kontoroje, tai ju kasdien buna nemaza kruva. Ir bijau, kad ypac nestumo pradzioje gali sukelti rizika persileidimui. Bet sefui dar nenoriu sakyti, nes dar tik 4 menesiai cia dirbu. Noriu palaukti 2 menesiukus, tada tikrai dekretiniu gausiu. Ka daryti? nestuke.gif 000054.gif
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 10 27, 19:50)
O i mano darbo pareigas ieina laisku ir siuntiniu nunesimas i pasta po darbo. Dirbu advokatu kontoroje, tai ju kasdien buna nemaza kruva. Ir bijau, kad ypac nestumo pradzioje gali sukelti rizika persileidimui. Bet sefui dar nenoriu sakyti, nes dar tik 4 menesiai cia dirbu. Noriu palaukti 2 menesiukus, tada tikrai dekretiniu gausiu. Ka daryti? nestuke.gif  000054.gif



Aš tai galvoju, kad tavo atveju nereikėtų labai imti į galvą - jeigu į paštą važiuoji su mašina, tai gal nebūtina visko tempti iš karto - gal galima per kelis kartus? O gal gali tavo vyras padėti panešti? Iš tikrųjų galbūt daryčiau taip - jei po tų nešiojimų man nepradėtų spazmuoti ar kažkaip kitaip skaudenti pilvo - reiškiasi viskas gerai, bet jeigu po tampymo atsiranda kažkokie pilvo skausmai (ar gimdos susitraukimai) - nejuokauk ir netampyk (surask kokią išeitį), o jeigu nerasi - pasakyk šefui mirksiukas.gif Viskas bus thumbup.gif
Atsakyti