Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Astuliukas @ 2007 02 01, 16:08)
Mano manimu ir labai gerai viena kartą per savaitę. Nors kai intensyvesnis tempas, tada kažkaip pasineri į ta reikalą ir greičiau išmoksti, bet tempas būna nežmoniškas. Esu lankiusi keletą įvairių kursų po 2k/savaite po porą valandų, tai  doh.gif


Gal kai 1val. per savaitę tiesiog daugiau spėji namie išmokt, o kai 4 val. per savaitę, tai jau neišmokus iki galo vieno, jau tenka mokytis kito.
Atsakyti
Mano manymu, geriausia derintis pagal save. Pvz, as darydavau taip: pirmomis savaitemis kai budavo pradziamokslis eidavau po 4 val. juk nereikia jokio namu darbo daryti. O kai prasidejo siuvimas namuose, niekaip neiseidavo eiti po 4 val., nes vakarai po darbo tai trumpi, o pasisiudinti norejosi kuo daugiau, kad sekancia pamoka nusinesus parodyti. O be to vasara lankiau, tai ir savaitgalius praleisti prie masinos nesinorejo. schmoll.gif Taigis cia yra tik mano nuomone, viskas prilkauso nuo zmogaus!!! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 02 01, 16:04)
O kurioje vietoje užsiėmimai vyksta?
Nusipirkau vakar Burda  lotuliukas.gif Dabar reikia mašinos ir išmokti siūti  rolleyes.gif


Uzsiemimai vyksta pas p. Danute namuose. Staneviciaus g., Fabijoniskese. As kai gyvenu Pasilaiciuose, tai man visai smagu, mazdaug per 20-25 minutes nueinu pasivaiksciodama. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 02 05, 14:13)
Uzsiemimai vyksta pas p. Danute namuose. Staneviciaus g., Fabijoniskese. As kai gyvenu Pasilaiciuose, tai man visai smagu, mazdaug per 20-25 minutes nueinu pasivaiksciodama. smile.gif  smile.gif  smile.gif


doh.gif Tau gerai... Man Fabijoniškės nei prie namų, nei prie darbo doh.gif doh.gif doh.gif Visai tam gale nebūnu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 31, 09:25)
Apie 20lt. uz valanda.  ax.gif  Pradetume mokytis nuo paprasto sijono.

gana brangiai nori už 1 val.Ir jei tau siuvimas tik hobis,kad gerai išmokinti reikia daug praktikos ,reikia daug dirbti su siuvimu.Nesvarbu kad mokslai baigti.Aš pati lankau kursus ir dar esu mokslus ankščiau baigusi,tai tikrai negana kad tai būtų hobis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 02 16, 23:07)
gana brangiai nori už 1 val.Ir jei tau siuvimas tik hobis,kad gerai išmokinti reikia daug praktikos ,reikia daug dirbti su siuvimu.Nesvarbu kad mokslai baigti.Aš pati lankau kursus ir dar esu mokslus ankščiau baigusi,tai tikrai negana kad tai būtų hobis cool.gif


Aš tikiu savo jėgomis ir žiniomis. Praktikos turiu pakankamai (2 metai), tačiau lenkti nugarą prie siuvimo mašinos kiekvieną dieną po 8 ar 12 valandų- man ne prie širdies. Siuvimo mokiausi 4metus profkėj ir 3 metus kolegijoj (Siuvimo projektavimo ir gamybos),pastarasis diplomas, man suteikia teisę mokyti kitus šio amato mirksiukas.gif Be to ir kaina parašiau tik apytiksliai, juk dėl visko galima susitarti mirksiukas.gif

Dėja, o kokius esi baigusi mokslus, kad dar reikia siuvimo kursų? Gal sukirpimą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 17 vasario 2007 - 10:27
QUOTE(sigita @ 2007 02 17, 10:24)
Aš tikiu savo jėgomis ir žiniomis. Praktikos turiu pakankamai (2 metai), tačiau lenkti nugarą prie siuvimo mašinos kiekvieną dieną po 8 ar 12 valandų- man ne prie širdies. Siuvimo mokiausi 4metus profkėj ir 3 metus kolegijoj (Siuvimo projektavimo ir gamybos),pastarasis diplomas, man suteikia teisę mokyti kitus šio amato  mirksiukas.gif Be to ir kaina parašiau tik apytiksliai, juk dėl visko galima susitarti  mirksiukas.gif

Dėja, o kokius esi baigusi mokslus, kad dar reikia siuvimo kursų? Gal sukirpimą?


Aš ir nesakau ,kad tu nepasitiki savo žiniomis ar jėgomis,šaunu kad gali mokinti.Tik parašiau dėl kainos,nes tokia kaip Danutė turi jau tikrai nemažą patirtį ir ima 20lt/1val.

Siuvimo mokiausi 4 metus profkėj taip pat.Maždaug prieš 8 metus,per tuos aštuonis siuvimu neužsiėmiau,tai dabar kaip prisiminti ėjau,bet daug ko sužinojau ir naujo.Nes ką mokinausi tai daug kas jau atgyvena.Siuti tai man nereikia mokintis,bet vat konstravimą norėjosi prisiminti wub.gif,lenkti nugaros ir aš nesiruošiu prie siuvimo mašinos.Dar norėčiau modeliavimo pasimokinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 17 vasario 2007 - 10:55
QUOTE(dėja @ 2007 02 17, 11:50)
Aš ir nesakau ,kad tu nepasitiki savo žiniomis ar jėgomis,šaunu kad gali mokinti.Tik parašiau dėl kainos,nes tokia kaip Danutė turi jau  tikrai nemažą patirtį ir ima 20lt/1val.

Siuvimo mokiausi 4 metus profkėj taip pat.Maždaug prieš 8 metus,per tuos aštuonis siuvimu neužsiėmiau,tai dabar kaip prisiminti ėjau,bet daug ko sužinojau ir naujo.Nes ką mokinausi tai daug kas jau atgyvena.Siuti tai man nereikia mokintis,bet vat konstravimą norėjosi prisiminti wub.gif,lenkti nugaros ir aš nesiruošiu prie siuvimo mašinos.Dar norėčiau modeliavimo pasimokinti.


Na kiek skaičiau- tai p. Danutė 20lt. prašo darbo dienom ir darbo valandom už val., o paskui įkainiai atitinkamai didėja (vakarais-25, savaitgalį- 30lt už val.) O man patogiau dirbti savaitgaliais ax.gif

Modeliavimas - pagrindinis dalykas, norint siūtis individualiai. Bet šis dalykas taip pat nėra sudėtingas mirksiukas.gif Jei labai norėsi ir domėsies viską greitai įsisavinsi - be to juk turi pagrindus smile.gif
Atsakyti
Tai kaip del siuvimo kursu siauliuose? gal galit kas pasakyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deimi23 @ 2007 02 21, 20:49)
Tai kaip del siuvimo kursu siauliuose? gal galit kas pasakyti  verysad.gif


Siaip tai as pradzioje bandziau per puslapi www.darborinka.lt. Ten gali uzduoti klausima internetu konsultantui. Rasai ko nori, kur? Ir gauni atsakyma elektroniniu pastu. Ten gali ieskoti ir asmeniniais tislais ne tik del mokymosi ar kvalifikacijos keitimo.
ok.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 02 17, 15:03)


Modeliavimas - pagrindinis dalykas, norint siūtis individualiai. Bet šis dalykas taip pat nėra sudėtingas  mirksiukas.gif  Jei labai norėsi ir domėsies viską greitai įsisavinsi - be to juk turi pagrindus  smile.gif

Pagrindus turiu ir kažką pasimodeliuoti pati galiu,bet norisi tame pasitobulinti,kažko naujo sužinoti biggrin.gif .Ir labai gaila ,kad pas mus čia neįmanoma rasti literatūros geros apie siuvimą - modeliavimą.
O gal ką nors žinote,kokių žurnalų ,knygų apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 02 24, 00:07)
Pagrindus turiu ir kažką pasimodeliuoti pati galiu,bet norisi tame pasitobulinti,kažko naujo sužinoti biggrin.gif .Ir labai gaila ,kad pas mus čia neįmanoma rasti literatūros geros apie siuvimą - modeliavimą.
O gal ką nors žinote,kokių žurnalų ,knygų apie tai g.gif


Aš tai tik Burdą radau lotuliukas.gif
Knygynuose irgi žiūrėjau, Vagoje ir centriniame Gedimino pr. - nieko nėra schmoll.gif
Atsakyti