Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(savjera @ 2007 01 31, 10:14)
Kadangi pas Danute labai individualiai, tai cia nieko nuostabaus, kad per du men tik sijona  mirksiukas.gif  As, pvz, siuvime esu visiska analfabetike ir pirma karta prie siuvimo masinos atsisedau, o be to, ji nuo pat siuvimo abeceles pradejo  blush2.gif

As pas ja buvau jau du kartus, tai kol kas labai fainei  4u.gif  Beje, ji ir pati siuva, tai palikau jai suknele pasiuti, pasiziuresime, kas gausis.


Manau, kad gausis ir netgi labai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 21, 15:43)
Mielai ir as vesciau siuvimo kursus, bet pas mane nelabai yra vietos. Na ne bent 1 ar 2 mokinėm. Namuose siūnu tik saviem, nors baigiau atitinkamus mokslus, siuvimas- man tik megstamas uzsiemimas, hobis.

O tai jei pas jus vietos nėra, gal sutiktumės važiuoti pas mokinę? g.gif
p.s. šeip sakyčiau,kad 20 litų brangu,nes Danutė tiek ima, o ji turi puikų vardą uzsitarnavusi jau 4u.gif
Atsakyti
Gal gi atsiras Šiauliuose kas pamokytų, turiu tokį norą wub.gif
Atsakyti
Matot, pas p. Danute as lankausi tik karta per savaite, nes lygiagreciaciai "darau tvarka" savo burnoje. Kadangi dirbu pamainomis, tad viena iseigine einu siuti, kita pas odontologa. O siaip tai as pradejau nuo siuliu, po to ejo sijono siuvimas bei ivairiu jo modeliu konstravimas. Kita savaite baigsiu su dantimis, tai liks daugiau laiko siuvimui.
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2007 01 31, 10:57)
O tai jei pas jus vietos nėra, gal sutiktumės važiuoti pas mokinę? g.gif
p.s. šeip sakyčiau,kad 20 litų brangu,nes Danutė tiek ima, o ji turi puikų vardą uzsitarnavusi jau 4u.gif


Na nemanau, kad sita kaina yra didele. O apie vaziavima pas mokine, galima susitarti. Jei ka domina rasykit, bandysim tartis ir mokytis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 01 22, 15:28)
Jo jo pas Danute be masinos tikrai nepasiusi, nes viska darysi namuose, o pas Ja tik pavyzdelius siusi. As pas Danute lankausi jau 2 men, kas savaite po 2 val. Jau turiu sijona, dabar siusiu kelnes. smile.gif


Florestina, tai kiek kartu tu buvai pas Danute iki sijono pabaigimo?
Ji mane irgi sudomino, planuoju eiti.
Taciau as prie masinos jau sedejusi, net bandziau Burda iveikti bet truksta elemntariu ziniu apie apyklakliu, kiseniu isiuvima ir pan.
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 01 31, 16:36)
Florestina, tai kiek kartu tu buvai pas Danute iki sijono pabaigimo?
Ji mane irgi sudomino, planuoju eiti.
Taciau as prie masinos jau sedejusi, net bandziau Burda iveikti bet truksta elemntariu ziniu apie apyklakliu, kiseniu isiuvima ir pan.


As sijona siuvau namuose, tik atsinesdavau pas ja, mes aptardavome, ka turiu daryti ir as toliau dirbdavau pati. Pas ja tik iskarpas dareme, kirpome. O toliau tik ant pavyzdeliu siuvome uztrauktukus, juosmeni, pamusala tvirtinome. Man reikejo, kokiu 3 uzsiemimu, bet cia kiekvienai individualu. Kelnes, manau, greiciau baigsiu, cia nera jokiu ten skeltuku ar pamusalu. As irgi truputi mokejau pagal "Burda", bet pasimokyti tikrai ne pro sali, nes jio moko ir konstravimo dalyku, nes as nesioju 52 didi, todel labai sunku ka nors nusipirkti. Bet apziurejus patikusi daugta parduotuveje galima sukonstruoti. Dabar as konstruoju sijona seseriai, nes sijonas, kuri ji mate "Akropolyje", jai per didelis. P. Danute sake, kad man visai gerai pasiseke ji sukonstruoti.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 01 31, 17:21)
As sijona siuvau namuose, tik atsinesdavau pas ja, mes aptardavome, ka turiu daryti ir as toliau dirbdavau pati. Pas ja tik iskarpas dareme, kirpome. O toliau tik ant pavyzdeliu siuvome uztrauktukus, juosmeni, pamusala tvirtinome. Man reikejo, kokiu 3 uzsiemimu, bet cia kiekvienai individualu. Kelnes, manau, greiciau baigsiu, cia nera jokiu ten skeltuku ar pamusalu. As irgi truputi mokejau pagal "Burda", bet pasimokyti tikrai ne pro sali, nes jio moko ir konstravimo dalyku, nes as nesioju 52 didi, todel labai sunku ka nors nusipirkti. Bet apziurejus patikusi daugta parduotuveje galima sukonstruoti. Dabar as konstruoju sijona seseriai, nes sijonas, kuri ji mate "Akropolyje", jai per didelis. P. Danute sake, kad man visai gerai pasiseke ji sukonstruoti.

Manau, kad- tai protinga mokymop programa, nes daug brangiai kainuojancio laiko nueina siuliu daigstymui ir siuvimui, ka galima ir savarankiskai, namuose padaryti.
Atsakyti
Jetau kokią gerą temą aš radau thumbup.gif Labai senai jau norėjau pasimokinti siūti. Siuvu jau labai senai, esu išmokusi pati. Bet yra tokių mazgų kaip užtrauktukai, skeltukai ir pan. kuriuos siuvu, taip "kaip man atrodo teisingai".
Manau kad pas p.Danutę man būtų kaip tik. Ir tas dalykas kad tik 1k/savaitę labai gerai. Nors jei būtų kursai po 3-4 siuvančias ir būtų gerai, nes kaina būtų mažesnė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2007 02 01, 15:35)
Jetau kokią gerą temą aš radau  thumbup.gif Labai senai jau norėjau pasimokinti siūti. Siuvu jau labai senai, esu išmokusi pati. Bet yra tokių mazgų kaip užtrauktukai, skeltukai ir pan. kuriuos siuvu, taip "kaip man atrodo teisingai".
Manau kad pas p.Danutę man būtų kaip tik. Ir tas dalykas kad tik 1k/savaitę labai gerai. Nors jei būtų kursai po 3-4 siuvančias ir būtų gerai, nes kaina būtų mažesnė  blush2.gif


Kiek kartu per savaite, pasirenki pati. As negaliu dazniau. Man pas p. Danute tikrai patinka ir kokia miela katyte ji turi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 02 01, 15:50)
Kiek kartu per savaite, pasirenki pati. As negaliu dazniau. Man pas p. Danute tikrai patinka ir kokia miela katyte ji turi. smile.gif


O kurioje vietoje užsiėmimai vyksta?
Nusipirkau vakar Burda lotuliukas.gif Dabar reikia mašinos ir išmokti siūti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 02 01, 15:50)
Kiek kartu per savaite, pasirenki pati. As negaliu dazniau. Man pas p. Danute tikrai patinka ir kokia miela katyte ji turi. smile.gif


Mano manimu ir labai gerai viena kartą per savaitę. Nors kai intensyvesnis tempas, tada kažkaip pasineri į ta reikalą ir greičiau išmoksti, bet tempas būna nežmoniškas. Esu lankiusi keletą įvairių kursų po 2k/savaite po porą valandų, tai doh.gif
Atsakyti