Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(evax @ 2007 01 04, 16:44)
Na, as taip pat is tu, kurios nori ismokti siuti. kaip del tu kursu pas p.Danute? Ar jau pradejo kas lankyti ar dar tik planuojama grupe?


As taip supratau, kad p. Danute neorganizuoja grupiu. Bent jau man Ji pasakojo, kad mokymas grupese nepasiteisino. Jus paskambinkit ir pasidomekit. g.gif
Atsakyti
Aisku. Aciu smile.gif
Atsakyti
O kur dar be Modijos ir p. Danutes Vilniuje siuti moko? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

As irgi uzsigeidziau ismokti siuti, tai pagal visu patarimus, pradejau nuo Danutes, nes daugiau Vilniuje nelabai radau kursu tokioms zalioms, kaip as smile.gif

Pas Danute susitariau kitai savaitei. Darbo dienomis - 20 lt/val, vakarais - 25, savaitgaliais - 30. Cia uz pilna valanda, sake, vidutiniskai po 2 val per savaite geriausiai (is karto), bet siaip tai kas kaip norite.

Grupiu ji nedaro, tik individualiai. Bet man atrodo, kad cia nera labai brangu. Na aisku, nezinia, per kiek laiko ka nors ismoksiu g.gif Bet tikiuosi, per kokius 3-4 men, po pora valandu i savaite ka nors jau ismokti... Kaip manot?

Vyras, isgirdes apie sita mano ideja fix is karto pasake, kad masinos man kol kas nepirks, nes neaisku, kuriam cia laikui uzsidegimas, ir grieztai atsisake daryti "primierke" lotuliukas.gif
Atsakyti
hmm...o tai kaip tu žadi be mašinos išmokti siūti? g.gif reik nors primityviausiai siuvančią turėt, kad galėtum namie siūtis, bo darbo vien per pamokas neužtenka. Kaip tu namų darbus darysi?
Atsakyti
Is mamytes pasiskolinsiu friends.gif

Nes jei noras siuti praeis po puses metu, tai ka as pasku isu ta masina darysiu... O jei ne, tai grazinsiu mamai josios ir pirksiu savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savjera @ 2007 01 21, 15:12)
Is mamytes pasiskolinsiu  friends.gif

Nes jei noras siuti praeis po puses metu, tai ka as pasku isu ta masina darysiu... O jei ne, tai grazinsiu mamai josios ir pirksiu savo  smile.gif


Mielai ir as vesciau siuvimo kursus, bet pas mane nelabai yra vietos. Na ne bent 1 ar 2 mokinėm. Namuose siūnu tik saviem, nors baigiau atitinkamus mokslus, siuvimas- man tik megstamas uzsiemimas, hobis.
Atsakyti
QUOTE(savjera @ 2007 01 20, 15:34)
Sveikos,

As irgi uzsigeidziau ismokti siuti, tai pagal visu patarimus, pradejau nuo Danutes, nes daugiau Vilniuje nelabai radau kursu tokioms zalioms, kaip as  smile.gif

Pas Danute susitariau kitai savaitei. Darbo dienomis - 20 lt/val, vakarais - 25, savaitgaliais - 30. Cia uz pilna valanda, sake, vidutiniskai po 2 val per savaite geriausiai (is karto), bet siaip tai kas kaip norite. 

Grupiu ji nedaro, tik individualiai. Bet man atrodo, kad cia nera labai brangu. Na aisku, nezinia, per kiek laiko ka nors ismoksiu  g.gif  Bet tikiuosi, per kokius 3-4 men, po pora valandu i savaite ka nors jau ismokti... Kaip manot?

Vyras, isgirdes apie sita mano ideja fix is karto pasake, kad masinos man kol kas nepirks, nes neaisku, kuriam cia laikui uzsidegimas,  ir grieztai atsisake daryti "primierke"  lotuliukas.gif


Jo jo pas Danute be masinos tikrai nepasiusi, nes viska darysi namuose, o pas Ja tik pavyzdelius siusi. As pas Danute lankausi jau 2 men, kas savaite po 2 val. Jau turiu sijona, dabar siusiu kelnes. smile.gif
Atsakyti
Sigita, o kiek pas Jus kainuotu 1val.? Man tik reikia ismokti pasisiuti sijona ir paprasta suknele, ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 01 21, 17:43)
Mielai ir as vesciau siuvimo kursus, bet pas mane nelabai yra vietos. Na ne bent 1 ar 2 mokinėm. Namuose siūnu tik saviem, nors baigiau atitinkamus mokslus, siuvimas- man tik megstamas uzsiemimas, hobis.


Aš visai ir susidomėčiau ax.gif
O kiek norėtumėt už pamoką?

QUOTE(Florestina @ 2007 01 22, 14:28)
Jo jo pas Danute be masinos tikrai nepasiusi, nes viska darysi namuose, o pas Ja tik pavyzdelius siusi. As pas Danute lankausi jau 2 men, kas savaite po 2 val. Jau turiu sijona, dabar siusiu kelnes. smile.gif


Per 2 mėnesius tik sijoną? blink.gif Aš mokyklos laikais sijoną ir taip sukonstruodavau ir pasisiūdavau g.gif Aišku, ne kokį mandrą, bet vis tiek...

QUOTE(De_Ja_Voo @ 2007 01 23, 22:32)
Sigita, o kiek pas Jus kainuotu 1val.? Man tik reikia ismokti pasisiuti sijona ir paprasta suknele, ir viskas  smile.gif


Aš tai labiausiai norėčiau biuskas išmokt rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi pas Danute labai individualiai, tai cia nieko nuostabaus, kad per du men tik sijona mirksiukas.gif As, pvz, siuvime esu visiska analfabetike ir pirma karta prie siuvimo masinos atsisedau, o be to, ji nuo pat siuvimo abeceles pradejo blush2.gif

As pas ja buvau jau du kartus, tai kol kas labai fainei 4u.gif Beje, ji ir pati siuva, tai palikau jai suknele pasiuti, pasiziuresime, kas gausis.
Atsakyti
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2007 01 23, 22:32)
Sigita, o kiek pas Jus kainuotu 1val.? Man tik reikia ismokti pasisiuti sijona ir paprasta suknele, ir viskas  smile.gif


Apie 20lt. uz valanda. ax.gif Pradetume mokytis nuo paprasto sijono.
Atsakyti