Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

Kaunietes, radau skelbiu.lt:

Siuvimo kursai.Kviečiame moteris ir merginas 3 mėn. mokytis siuvimo pagrindų:sijonai, kelnės , palaidinės,naudojimasis brėžiniais, siuvinėjimas ir kt.
Informacija 8 674 03337.Kaunas.

Kontaktai

El. paštas: groziostudija@takas.lt
Tel. nr.: +37067403337
Miestas: Kaunas

http://skelbiu.lt/1496252.html
Atsakyti
QUOTE(awyte` @ 2006 11 18, 20:58)
Taip, pas Danutę galima imti tik tas temas, kokias tau reikia, plačiau gali pasiskaityti jos tinklalapyje www.danute.lt, prie skilties "Siuvimo pamokos" mirksiukas.gif


Deja, bet ieskau visai ne to verysad.gif siuti, audinius kirpti as moku. mane domina konstravimas.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 12 03, 12:05)
Kaunietes, radau skelbiu.lt:

Siuvimo kursai.Kviečiame moteris ir merginas 3 mėn. mokytis siuvimo pagrindų:sijonai, kelnės , palaidinės,naudojimasis brėžiniais, siuvinėjimas ir kt.
Informacija 8 674 03337.Kaunas.

Kontaktai

El. paštas:  groziostudija@takas.lt
Tel. nr.:  +37067403337
Miestas:  Kaunas

http://skelbiu.lt/1496252.html


Negaliu patiketi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tikiuosi kursai realus!
Jau kad ir dabar skambinciaus, bet tex palaukti rytojaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 12 03, 20:22)
Deja, bet ieskau visai ne to  verysad.gif  siuti, audinius kirpti as moku. mane domina konstravimas.


Sigita, o tu skambinaisi Danutei??? Gal ji priima ir konstravimui smile.gif
Atsakyti
O tai susirinks grupe po naujuju pas p. Danute ar man nelaukti? Nes kazkaip norinciu marios buvo, ir visos nutilo, nutilo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 12 03, 20:22)
Deja, bet ieskau visai ne to  verysad.gif  siuti, audinius kirpti as moku. mane domina konstravimas.

Manau pas ją ir konstravimo galima mokintis, tiesiog skambtelk jai ir sužinosi viską tiksliai bigsmile.gif Arba dar "Modijos" centre mokina konstruoti (kontaktai berods kelis psl. atgal buvo rašyti).
QUOTE(Frosted @ 2006 12 03, 21:03)
O tai susirinks grupe po naujuju pas p. Danute ar man nelaukti? Nes kazkaip norinciu marios buvo, ir visos nutilo, nutilo...

Niu aš tai pas ją galbūt eisiu individualiai, būtent tuos dalykus "damušinėt", kurie man neaiškūs. O ar ji priima grupeles mokinių, tai nežinau... ax.gif
Atsakyti
As jau ketvirtadieni siusiu sijona pas p. Danute. Siaip tai man atrodo, kad ji gali pamokyti konstravimo. smile.gif
Atsakyti
Jauciu reiks man i Modija eiti g.gif
Atsakyti
Na tai ka g.gif Kazkas ten sake, po Naujuju eis pas p. Danute rolleyes.gif
Atsakyti

Kviečiame moteris mokytis siūti:sijonai ,kelnės, palaidinės, modeliavMiestas: Kaunas
Telefono numeris: 867403337imas,konstravimas ir kt.Trukmė 3 mėnesiai.Kaunas 8 674 03337.
radau skelbima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nika @ 2007 01 02, 23:31)
Kviečiame moteris mokytis siūti:sijonai ,kelnės, palaidinės, modeliavMiestas: Kaunas
Telefono numeris: 867403337imas,konstravimas ir kt.Trukmė 3 mėnesiai.Kaunas 8 674 03337.
radau skelbima smile.gif


jau apsidžiaugiau, kad kursai bus... verysad.gif O kur Vilnius? unsure.gif
Atsakyti
Na, as taip pat is tu, kurios nori ismokti siuti. kaip del tu kursu pas p.Danute? Ar jau pradejo kas lankyti ar dar tik planuojama grupe?
Atsakyti