Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

Sveikos,
Su siuvimu "reikalų" turiu kiek save pamenu. Kai dar buvau visai mažutė, A.T.A mamytė laisvalaikiu kūrė ir siuvo. O tais laikais tai buvo vertinama, nes nebuvo "kuistukų" ar tokio rūbų pasirinkimo, kaip dabar...Iš pradžių mano klientės buvo lėlės, vėliau ir tikros mergaitės, o dar vėliau...Mokiausi siūti, vėliau konstruoti, modeliuoti ir sukirpti. Siuvau ir augindama vaikučius. Dabar siuvimas-mano hobis. Laisvalaikiu siuvu ir kuriu vaikučiams rūbelius. Bendradarbiauju su dizainere. Mielai galiu savo žiniomis ir patirtimi pasidalinti su jumis. Rašykit i AŽ.
Atsakyti
gal zinot kur Vilniuje butu savaitgaliniai kursai siuvimo?
Atsakyti
Maciau rekomendacija Mindaugo g. pas "Unikalus dirbiniai". Gal kas dar esate lanke ten? Ar kur kitur arciau centro? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man sian sove mintis - kodel neismokus siuti? rolleyes.gif biggrin.gif Tai dabar ieskau kur to ismokti Vilniuje. Pasirinkimo nera daug, todel www.siuvimo-kursai.lt krito i aki.
Gal jau buvo diskutuota, bet norejau paklausti ten lankanciu ar reikia savo medziaga ten atsinest nuo pat pirmos pamokos? ax.gif Bandau daugmaz apskaiciuot kokia kursu kaina gausis, jei reiks savo pirkt. ax.gif
Atsakyti
O ar yra kas lanke siuvimo ir konstravimo kursus Vilniaus dizaino kolegijoje?


Taip pat norejau pasiklausti del cia visu jau isgirtu siuvimo-kursai.lt Ar ten siuvama tik is Burda zurnalo ar galima ir savo sugalvotus modelius?



Atsakyti
anille, manau, kad galima ir savo modelius ten siut, tik turbut svarbu, kad jusu siuvimo lygi atitiktu. Maciau merginos ir paltuka, ir kelnes siuva.
Gal ilgiau lankancios galetu konkreciau patart 4u.gif


Buvau jau pirmoj pamokoj, taip patiko, negaliu sekancios sulaukt. Gaila, jog kol kas neturiu namie siuvimo masinos biggrin.gif

Atsakyti
Merginos, kiek pamokų reikėtų įgyti pačius pagrindinius siuvimo įgudžius?
Atsakyti
QUOTE(redgill @ 2013 02 23, 11:05)
Merginos, kiek pamokų reikėtų įgyti pačius pagrindinius siuvimo įgudžius?


Cia gal nuo zmogaus priklauso ax.gif kiekvienas igunda per skirtinga laika smile.gif as, pavyzdziui, buvau jau keturiose pamokose. Tai pagrindinius dalykus jau tikrai zinau, bet man to per maza biggrin.gif taip uzkabino, kad tikrai tu minimaliu ziniu neuzteks lotuliukas.gif Bet kad visiskai savarankiskai laisvai pats siutis galetum, tai net neisivaizduoju kiek cia to laiko reikia... g.gif cia kaip liga, kai ismoksti valdyt siuvimo masina ir perskaityt iskarpas, parduotuveje esanti drabuzi apziurineji ir ieskai broku biggrin.gif kas keisciausia, tai visada ju ir susirandi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas Kaune gali parekomenduoti siuvimo kursus?
Atsakyti
O tie kursai Zalgirio g. kiek ilgai trunka - pora menesiu ar ten nera tokio termino? Noreciau isiprasyt i sestadienine grupe.. blush2.gif ar ten visai be sansu ir viskas uzpildyta? g.gif
Atsakyti
Zalgirio gatvej nera termino, kas menesi sumoki ir prasitesi. Man tokie labai patinka, gali tobulet kiek reikia, o ne 7 men. ir viso gero. Ismokus siuti galima testi "mokslus" konstravimo- modeliavimo uzsiemimuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anille @ 2013 02 19, 20:06)
O ar yra kas lanke siuvimo ir konstravimo kursus Vilniaus dizaino kolegijoje?



Pradejau lankyti ten kursus. Keistai atrodo,kai i pirma paskaita atlekia destytoja ir pareiskia,kad net nezinojo apie uzsiemima doh.gif Kai sumoki tokius pinigus, nori daug daug ziniu ir nesinori jaustis tokiu ne prie ko.
As asmeniskai labai noriu esminiu teoriniu pagrindu, ant kuriu praktinius galima kaupti, nes siuti kazkiek moku.Del sios pagrindines priezasties rinkausi siuos,o ne zalgirio gatve. Bet aisku viskas taikoma prie bendro dalyviu (pliusas, kad grupe nedidele, 10 merginu) lygio. Reikia nemazai padirbeti savarankiskai (siuti,braizyti, piesti), kas ne visoms gali patikti. TAciau informacijos noreciau ir daugiau. Pagrindiniai nusivylimai: jie neturi siuvimo masinu kaip skelbiasi, tai neturinciomsju kursai nelabai apsimoka. Parasytos informacijoje trys valandos virsta trimis akademinemis valandomis, to irgi neskelbe,kai domejausi kursais. Kol kas tiek, baigusi daugiau ispudziu gal papasakosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spygliusss: 28 kovo 2013 - 19:29