Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Otra @ 2011 11 05, 08:24)
tai uz tokia kaina gal iteikia aukstojo mokslo dizaino katedros magistro diploma?  swoon.gif

Va va... negi daugiau niekas Klaipedoj nerengia jokiu siuvimo kursu? Visagaliam internete neradau nieko, isskyrus Signala g.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2011 11 05, 09:24)
tai uz tokia kaina gal iteikia aukstojo mokslo dizaino katedros magistro diploma?  swoon.gif

Sutinku-kaina astronominė. Aš už trečdalį šios sumos paruoščiau profesionalę kriaučką. Visa bėda tam neturiu tinkamų patalpų.
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 11 28, 15:25)
Labai idomu smile.gif O ar galima butu daugiau suzinoti apie siu kursu mokytojas - kokia patirtis, ka baige, dirbo?


Tai gal paskaitykit nurodyta interneto puslapi ax.gif Viskas ten surasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2011 11 28, 15:22)
Tai gal paskaitykit nurodyta interneto puslapi ax.gif Viskas ten surasyta mirksiukas.gif


Aha, jau pamačiau, kad parašyta. Bet vistiek dar norėtųsi gyvo žodžio smile.gif - kurią mokytoją pasirinkti? Liudą ar Editą?
Atsakyti
Del kursu Klaipedoje... Yra tik Signale, dabar pati juos lankau, kaina, kaip ir kazkas minejo kosmine smile.gif : vienas menuo 420lt. Kursu trukme 10 men., tai gaunasi 4200lt. blink.gif BET! Destytoja tikrai atidirba tuos pinigus, su kiekvienu yra dirbama individualiai, labai idomiai ir issamiai!
Atsakyti
QUOTE(Eliana.i @ 2011 12 02, 16:23)
Del kursu Klaipedoje... Yra tik Signale, dabar pati juos lankau, kaina, kaip ir kazkas minejo kosmine smile.gif : vienas menuo 420lt. Kursu trukme 10 men., tai gaunasi 4200lt.  blink.gif  BET! Destytoja tikrai atidirba tuos pinigus, su kiekvienu yra dirbama individualiai, labai idomiai ir issamiai!



O ko konkreciai moko - kaip siuti pagl Burdos iskarpas, ar ir konstravimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CESARIA: 04 gruodžio 2011 - 10:15
Ne tikrai ne Burda smile.gif As pati pagal Burda siunu, bet truksta modeliavimo, konstravimo ziniu. Tai tie kursai visa tai duoda. Mokomes nuo pat pagrindu: sijonas, kelnes, suknele, svarkas( paltas). Sukirpimas, modeliavimas, siuvimas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliana.i @ 2011 12 04, 18:13)
Ne tikrai ne Burda smile.gif As pati pagal Burda siunu, bet truksta modeliavimo, konstravimo ziniu. Tai tie kursai visa tai duoda. Mokomes nuo pat pagrindu: sijonas, kelnes, suknele, svarkas( paltas). Sukirpimas, modeliavimas, siuvimas. 4u.gif



Man irgi tas pats, pagal Burda siunu jau daug metu, bet truksta gilesnio pagrindo. Tai tada tokia kaina yra visai pateisinama, nors is tiesu nemaza...
Atsakyti
Kai pradejau lankyti siuos kursus, supratau, kad as visiskai nieko nemoku, nors buvau isitikinusi, kad siunu labai neblogai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliana.i @ 2011 12 05, 21:45)
Kai pradejau lankyti siuos kursus, supratau, kad as visiskai nieko nemoku, nors buvau isitikinusi, kad siunu labai neblogai.  biggrin.gif



Kaip suprantu.... Aš ir dabar panašiai galvoju - viena vertus, manau,kad tikrai puikiai siūnu, ir aplink mane pilna norinčių, kad pasiūčiau kažką. Kitą vertus, suprantu, kad nieko kaip ir nemoku, todėl kitiems labai retai imuosi siūti.
Atsakyti
QUOTE(Eliana.i @ 2011 12 02, 16:23)
Del kursu Klaipedoje... Yra tik Signale, dabar pati juos lankau, kaina, kaip ir kazkas minejo kosmine smile.gif : vienas menuo 420lt. Kursu trukme 10 men., tai gaunasi 4200lt.  blink.gif  BET! Destytoja tikrai atidirba tuos pinigus, su kiekvienu yra dirbama individualiai, labai idomiai ir issamiai!


Šie kursai verti to, lankiau pernai visus metus, nuostabi dėstytoja, daug naudingos informacijos viskas super, sekmės tau kursuose ir linkėjimai bei oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif mokytojai.
Papildyta:
QUOTE(Otra @ 2011 11 05, 09:24)
tai uz tokia kaina gal iteikia aukstojo mokslo dizaino katedros magistro diploma?  swoon.gif


Nemanau schmoll.gif
Be to KLP kursai kokie intensyvūs, kad doh.gif pasiskaičiavus, vienos pamokos kainą, ji tikrai nėra didelė. Aišku per visą kursą susidaro pinigėlių nemažai. Ir dar kitas dalykas, mes tikrai ten mokinomės intensyviai, ir tai išmokom, tik bazinius dalykus, todėl dabar galiu drąsiai teigti, kad ne mėnesio ir ne dviejų reikia išmokti tokius dalykus, ir kursai poros mėnesių po 1k/savaitę mano manymu tik maža įžanga į siuvimo pasaulį.
Atsakyti
gal kas Alytuje lankote siuvimo kursus? g.gif
Atsakyti