Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Aristokratė @ 2009 04 25, 12:54)
o kam ardyti kelnes  unsure.gif , burda geriau nusipirkti arba bibliotekose paieskokit, arba is interneto galima atsisiusti brezinius  biggrin.gif


schmoll.gif nieko nebus, as pagal ju lentele su savo kuno konstitucija neisireminu niekaip. Mano dydis XS.
O mano senos kelnes butu geriausias brezinukas. biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, gal zinote kokia mamyte kuri Kaune eiguliu raj. apsiimtu mokinti siuti? ax.gif Degu noru ismokti, bet nezinau nuo ko pradeti blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi labai labai norėčiau mokytis siūti Kaune. Lauksiu pasiūlymų į AŽ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Suoka, sakykit, o kokia programa bus tobulinimosi grupėje?
Ir dar noriu paklausti. Tarkim aš esu ne pradedančioji, bet kai kurias paskaitas norėčiau paklausyti pradedančiūjų, na ir mokymosi medžiagą gauti. Ar įmanomas būtų man koks nors variantas?
Atsakyti
Aš irgi norėčiau eiti į kursus Kaune ir labai gerai kad mažos grupelės porą kartų bandžiau kažkada eiti tai susirenka melejonas žmonių nėr net kur atsisėsti ,nekalbant jau apie darbą kursų metu,taip aš jų ir nebaigiau ir nieko neišmokau.
Norėčiau nusipirkti naują siuvimo mašiną gal galite ką rekomenduoti,gal kokį zingeruką nusipirkti ale kiek žiūrėjau visi kinietiški tie zingerukai ,nors gal ne kinietiškų prekių jau ir nėra biggrin.gif
Atsakyti

 ! 

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
O Klaipėdoje yra kur pramokti siūti? bigsmile.gif nekalbant apie siuvėjų mokyklą kur reikai mokintis 2 ar 3 metus. Aš noriu tik šiaip dėl savęs bigsmile.gif
Atsakyti
Kaunietės ar einat į siuvimo kursus,kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 10 15, 22:12)
O Klaipėdoje yra kur pramokti siūti?  bigsmile.gif  nekalbant apie siuvėjų mokyklą kur reikai mokintis 2 ar 3 metus. Aš noriu tik šiaip dėl savęs  bigsmile.gif


ir as noriu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 06 01, 22:55)
ir as noriu thumbup.gif  thumbup.gif

bigsmile.gif ir as!
Atsakyti
Gal kas Jonavoje žino kokius kursus?
Gal kokia siuvėja mokina privačiai?

4u.gif
Atsakyti
as ir noreciau suzinoti kur galima pasimokinti individuliai siuti 4u.gif
Atsakyti