Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

Aš pilnai pritariu Linutukei. Dabar ruošiuosi lankyti jogą, bet nevažiuoju į gerą mokyklą vien dėl to, kad ji centre. Jau geriau į kokius Žemuosius Panerius iš Šeškinės nusigaučiau nei į centrą lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 04 10, 11:31)
ka as zinau mastau.gif , man pvz. atrodo, kad siuvimas Lietuvoje nera populiarus  unsure.gif  biggrin.gif


Na, kai krize ir zmonems pinigeliu truksta, tai rankdarbiai ir gaminimas namuose ispopuliareja manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2009 04 10, 18:53)
Siuvimo kursai, tai labai gera niša verslui. Tokių pas mus dar nėra. Nuo klienčių neatsigintumėte  biggrin.gif . Aš kažkada turėjau tokią mintį organizuoti siuvimo kursus, bet pati nesu profesionalė (būčiau samdžius dėstytoją kokią), todėl pristabdžiau  ax.gif .
Aš pvz labai domiuosi įvairiom drabužių konstravimo metodikom, drabužių konstravimu kompiuteriu, o ne rankom. Galvoju gal reikės kada nors bandyti konstravimo kursus organizuoti  bigsmile.gif .
Aristokrate, sakau tik pirmyn  4u.gif .

Dažnai tie, kas moko, patys nieko nemoka.
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2009 04 10, 22:59)
Dažnai tie, kas moko, patys nieko nemoka.


Nenoreciau pas tokius mokytis biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 04 12, 07:34)
Cia sijono nuotrauka:
http://www.burdafash...18/000001518703

ji is ineto, o ten aiskiau nieko nepateikta, tad ar uztektu tiek info, kad nubraizyti brezinukus? ar siust ismatavimus?

tavo ismatavimu butini sijono iskarpai mirksiukas.gif bet jei nori tik primityvaus mazo brezinuko - tai nebutina (na kad paziureti kaip atrodo schemute) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 04 12, 11:45)
tavo ismatavimu butini  sijono iskarpai mirksiukas.gif bet jei nori tik primityvaus mazo brezinuko - tai nebutina (na kad paziureti kaip atrodo schemute)  rolleyes.gif


issimatuosiu sian vakare. tuomet ir atsiusiu thumbup.gif
SU VELYKOM!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 04 12, 11:45)
tavo ismatavimu butini  sijono iskarpai mirksiukas.gif bet jei nori tik primityvaus mazo brezinuko - tai nebutina (na kad paziureti kaip atrodo schemute)  rolleyes.gif


kol susiruosiau pasimatuoti, radau nuoroda, is kurios parsisiunciau brezinius smile.gif
aciu uz pasiulyma, manau kreipsiuosi, kai kita karta ka pasisiut sugalvosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 04 13, 23:04)
kol susiruosiau pasimatuoti, radau nuoroda, is kurios parsisiunciau brezinius  smile.gif
aciu uz pasiulyma, manau kreipsiuosi, kai kita karta ka pasisiut sugalvosiu  rolleyes.gif

is kur siuntiesi brezinius?
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 04 14, 11:58)
is kur siuntiesi brezinius?


is cia:
http://klk.pp.ru/boa...hp?t=379&page=2
yra dar cia forume tema, ten daugiau nuorodu
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 04 14, 12:35)
is cia:
http://klk.pp.ru/boa...hp?t=379&page=2
yra dar cia forume tema, ten daugiau nuorodu

bet cia galima siustis tik po viena faila per diena? unsure.gif
Atsakyti
arba nemoku parsisiusti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 04 10, 12:31)
ka as zinau mastau.gif , man pvz. atrodo, kad siuvimas Lietuvoje nera populiarus  unsure.gif  biggrin.gif


Dar vienas paskatinimas butu: siandien perziurejau Vilniaus aukstesniosiose/profesinese/ir visokiose kitose ugdymo istaigose siulomas su siuvimu susijusias programas. Ir ka gi, dauguma dienines studijos arba neakivaizdines, kurios taip pat organizuojamos darbo dienomis tam tikromis savaitemis, zodziu reiketu derinti moksla su darbu, na o toks hobis neturetu drabui traukdyti. Vakariniu studiju nerasta. Taigi Vilniuje mokancia siuti turime monopoliste Danute smile.gif

Atsakyti