Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Singer meistras @ 2009 04 03, 11:06)
galėtum parodyti, kaip teisygai : parinkti siūlus, adatas, įv. priedus ir pan.
Labai reta siuvėja moka naudotis savo siuvimo įranga. Taisydamas mašinas, matau visas siuvėjų daromas klaidas. Pagal jas galiu nusakyti žmogaus charakterio bruožus.

taikliai pasakyta thumbup.gif turiu siuvimo masina Janome 521, tai visada naudoju vieno dydzio adata (14) ir viena kojele (ta universali) - nes nzn kaip ten viska pasikeisti ir dar siulas vienos firmos - na tiesiog pirkau balta ir juoda - tai net nzn ar tinka audiniui, adatai ri t.t. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 03 balandžio 2009 - 10:19
Sveikos,
as cia gal ne i tema, bet matau cia bendraujat neblogai. man reikia pagalbos: iskau kas turetu burda 2oo7/o3. labai reikalingi breziniai. nupirkciau ar issinuomuociau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2009 04 04, 09:12)
Sveikos,
as cia gal ne i tema, bet matau cia bendraujat neblogai. man reikia pagalbos: iskau kas turetu burda 2oo7/o3. labai reikalingi breziniai. nupirkciau ar issinuomuociau wink.gif


Knygynuose kartais senu zurnalu buna popigiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2009 04 06, 22:18)
Detalių turiu, bet jomis nepriekiauju.
kaip gaila kad as vilniete doh.gif , atvezciau savo masinuka jums smile.gif , man pries kelis men nuluzo mano siuvimo masinos "veritas rubina 1290" ta rankenele kojelei pakelti, ar ymanoma dar rasti tokiu detaliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2009 04 06, 22:39)
kaip gaila kad as vilniete  doh.gif , atvezciau savo masinuka jums  smile.gif  , man pries kelis men nuluzo mano siuvimo masinos "veritas rubina 1290" ta rankenele kojelei pakelti, ar ymanoma dar rasti tokiu detaliu g.gif


Turiu. Pačiai keisti nepatariu, nes pridarysite papyldomų gedimų ir turėsite nuostolių. Žinau tai iš savo praktikos. Jusų mašiniukas pagamintas prieš maždaug 20 metų.
Atsakyti
Ieškau siuvimo mokytojos Kaune. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos Merginos,

As irgi uzsikabliavus su siuvimo kursais, bet nezengiu pirmojo zingsnio smile.gif Gal kas lankete kurus Vilniuje, ar kas galetu pamokinti? Beskaitydama jau apsidziaugiau kad Aristokrate pasiruosusi organizuoti kursus, bet kaip supratau ji issikrauste i Kauna sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2009 04 07, 00:37)
Turiu. Pačiai keisti nepatariu, nes pridarysite papyldomų gedimų ir turėsite nuostolių. Žinau tai iš savo praktikos. Jusų mašiniukas pagamintas prieš maždaug 20 metų.
oi ne, pati net nebandyciau, reiks Vilniuje paieskoti, gal kas pataisys,
aha, masinukas tai senas, bet mano nuomone tai geras, na yra keletas momentu joje, kurie man nepatinka, bet jau susitaikiau su jais, per tiek bendravimo metu lotuliukas.gif o ir taisyta buvo tik viena karta, na net netaisyta o gal labiau tiktu pasakyti reguliuota, aisku nesiunu as su ja kasdien, bet tarnauja ji man puikiai thumbup.gif

doh.gif atrodo as cia visai ne i tema rasau unsure.gif , tema gi apie kursus unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Turiu drauge, kuri noretu ismokti siuvimo pagrindu Kaune. Jei kas kuo gali pagelbeti ar zinot kur vyksta kursai gal galit pasidalinti informacija.

Jei butu nesunku i AZ parasykit.
Is anksto dekoju wink.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 04 10, 11:31)
ka as zinau mastau.gif , man pvz. atrodo, kad siuvimas Lietuvoje nera populiarus  unsure.gif  biggrin.gif

dar ir kaip populiarus mirksiukas.gif kur dabar lankau kursus pas destytoja - tai sake siais metais beveik dvigubai padaugejo moteriskiu norinciuju ismokti siuti bigsmile.gif tik sekmes vykdant kursus ir kuo greiciau

p.s. labai gerai moketi pasitaisyti drabuzi, pasisiuti patalyne ar ivairius rankdarbius thumbup.gif o jei dar mazas vaikas visada bus ka lovyti bigsmile.gif o skiautinuku grozis - tai neispasakytas kai siutas savom rankom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 10 balandžio 2009 - 10:36
Siuvimo kursai, tai labai gera niša verslui. Tokių pas mus dar nėra. Nuo klienčių neatsigintumėte biggrin.gif . Aš kažkada turėjau tokią mintį organizuoti siuvimo kursus, bet pati nesu profesionalė (būčiau samdžius dėstytoją kokią), todėl pristabdžiau ax.gif .
Aš pvz labai domiuosi įvairiom drabužių konstravimo metodikom, drabužių konstravimu kompiuteriu, o ne rankom. Galvoju gal reikės kada nors bandyti konstravimo kursus organizuoti bigsmile.gif .
Aristokrate, sakau tik pirmyn 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 04 10, 10:41)
ziuriu patalpu nebrangiu ir miesto centre galima issinuomot  blink.gif  bigsmile.gif
kursai manau geras dalykas, bet jai jie butu centre, niekada nevaziuociau schmoll.gif , masina vaziuoti i centra nepatogu, parkavimas kosmariskas, o labiausiai todel, kad visada persasi mintis, kad visa tai butu daug pigiau, jai ne tos patalpos centre, bet cia tik mano nuomone, jos visai nebutina paisyti mirksiukas.gif
Atsakyti