Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Aristokratė @ 2009 02 12, 12:14)
gal masinu paveiksliuku galima  biggrin.gif

Labai norėčiau tas mašinas parodyt, bet kol kas negaliu jas perkelti į kompą. Nieko ypatyngo nepamatytume- paprastos mašinos, truputi patobulyntos,pritaikytos namūdiniam darbui ir atliekančios specializuotų mašinų funkcijas. Pav. turiu mašiną, kurį vienu metu(arba atskirai) gali lenkti, kantuoti, prisiūi gumytes arba juosteles. Ją galima naudoti nuo akumuliatoriaus ir tiesog paplūdime štampuoti imantres "maudynkas". Viskas surinkta iš išmesto laužo.
Atsakyti
jei kas dar domitės p.Danute, tai dabar kursai pas ją kainuoja 50 lt už valandą...
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2008 08 01, 12:36)
gal zinote kas organizuoja siuvimo kursus Kaune?


QUOTE(Ramasta @ 2008 08 10, 14:41)
peržvelgiau, bet lyg ir neužmačiau kursų Kaune.
gal kas žinote kur vyksta Kaune siuvimo kursai?


As taip pat labai noreciau ismokti siuti bigsmile.gif gal saliuke ar Ramasta radote kur tai galima padaryti ? ax.gif

QUOTE(Singer meistras @ 2009 01 21, 13:45)
Yra patirtis, yra ką parodyt- nėra tik žmonių.Manau,dabar su interneto pagalba, surasiu savo vietą . O tuos kursus tikrai galėčiau padėt organižuot(jų tech.dalį).Tikiu sėkme.

gal organizuojate siuvimo kursus Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 02 23, 15:36)
As taip pat labai noreciau ismokti siuti  bigsmile.gif gal saliuke ar Ramasta radote kur tai galima padaryti ?  ax.gif
gal organizuojate siuvimo kursus Kaune?

Jūsų pasiūlymas vertas dėmesio. Galėciau ir aš prisidėti, jeigu mane pakviestu.
Atsakyti
labukas 4u.gif gal atsirastų norinčių pamokyti siuvimo meno? Aišku už atlygį, vilniuje 4u.gif . vaikystėje padėdavau mamai tavrkytis su siuviniais, tačiau dabar nemanau, kad bent ką prisiminčiau, tačiau esu labai imli ir turiu be galo didelį norą ax.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
butu neblogai pramokt to meno ax.gif
bet turiu tik sena rankine siuvimo masina, kuri siuna tik viena siule,
naujos nedristu pirkt, gal neismoksiu siut padoriai blush2.gif
Atsakyti
Mane domintų individualios siuvimo pamokos Kaune.
Mokytojos, atsiliepkit ir rašykit į az. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aglyne @ 2009 03 13, 00:00)
butu neblogai pramokt to meno  ax.gif
bet turiu tik sena rankine siuvimo masina, kuri siuna tik viena siule,
naujos nedristu pirkt, gal neismoksiu siut padoriai  blush2.gif


Bet zinok tos rankines siuva viska biggrin.gif mano Janome dzinso nepajama, o su sena rankine Singer galiu siuti ka noriu thumbup.gif Tai jei kokia "problemine" medziaga - sita masinuke mane labai gelbeja smile.gif
Atsakyti
uoj, o aš irgi labai norėčiau išmokti siūti rolleyes.gif jau ir siuvimo mašina turiu nusipirkus, bet užeina įkvėpimas, sugadinu tiktai medžiaga ir toliau ta mano mašinytė stovi be darbo ir dulka verysad.gif , o dabar ir vasara artėja, taip smagu būtų kokią suknytę pasisiūti wub.gif. Bet man Kaune kursų reikėtų ar, kad kas asmeniškai pamokytų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 15 kovo 2009 - 20:04
QUOTE(taram-param @ 2009 03 15, 21:03)
uoj, o aš irgi labai norėčiau išmokti siūti rolleyes.gif jau ir siuvimo mašina turiu nusipirkus, bet užeina įkvėpimas, sugadinu tiktai medžiaga ir toliau ta mano mašinytė stovi be darbo ir dulka verysad.gif , o dabar ir vasara artėja, taip smagu būtų kokią suknytę pasisiūti wub.gif. Bet man Kaune kursų reikėtų ar, kad kas asmeniškai pamokytų g.gif


O tai kodel susigadini medziaga? pasiims is Burdos kokios iskarpa ir pirmyn bigsmile.gif
Aisku, nuo lengvesniu pradek, kokiu sijonu paprastu ir pan. Be to, po to jei kas ne taip, galima juk pataisyti. smile.gif
Mano masina daugiausiai ne naujus drabuzius siuva, o taiso kas man netinka, nes pas mane dauguma rubu persiutu biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad aš taip ir darau. pasidarau iškarpas, pirma iš kokios senos paklodės pabandau siut, tada iškerpu iš medžiagos, susiuvu, rtada taisau ir dar taisau, paskui dar pataisau, kol jau galu gale nebera iš ko taisyt doh.gif , butu daug lengviau jei nereikėtų šimtą kartų begti ir matuotis, o tiesiog aprengti manekeną ir viską iš šono pamatyti, pridaigstyti kur klaidelė, bet nerandu kur Kaune nusipirkti. o iš Burdos siūnant irgi reikia ši ta "nusištaukinti", nes kai pabandžiau atriodo tokią nesudėtingą suknelę pasisiūti tai net 2-3 cm palikau kreštelį ilgesnį, o kaklas vistiek gavosi toooooks išnertas, kad vos pupuliukai mano nekrenta lauk lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2009 03 15, 22:55)
Tai, kad aš taip ir darau. pasidarau iškarpas, pirma iš kokios senos paklodės pabandau siut, tada iškerpu iš medžiagos, susiuvu, rtada taisau ir dar taisau, paskui dar pataisau, kol jau galu gale nebera iš ko taisyt doh.gif , butu daug lengviau jei nereikėtų šimtą kartų begti ir matuotis, o tiesiog aprengti manekeną ir viską iš šono pamatyti, pridaigstyti kur klaidelė, bet nerandu kur Kaune nusipirkti. o iš Burdos siūnant irgi reikia ši ta "nusištaukinti", nes kai pabandžiau atriodo tokią nesudėtingą suknelę pasisiūti tai net 2-3 cm palikau kreštelį ilgesnį, o kaklas vistiek gavosi toooooks išnertas, kad vos pupuliukai mano nekrenta lauk lotuliukas.gif  blush2.gif


biggrin.gif na zinok, su manekenu tokis niuansas, kad jie bus ne toks, kaip tu smile.gif nebent gaminsi identiska biggrin.gif
O tu iskart susiuni? As tai sudaigstau pirma - is pradziu su adatelem, po to pasimatuoju, jei gerai - kokiu ryskiu siulu sudaigstau, uzsidedu, paziuriu, kur reikia ka pataisyt - kai nesusiuta, o sudaigstyta lengviau juk, be to ir ant medziagos nesimato, jei isardai. Kai jau man tinka viskas, tada jau susiunu, pasimatuoju, islyginu jei reikia - ir tada jau nupjaunu ko nereikia smile.gif
Atsakyti