Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 17, 21:38)
man reikia patalpos su siuvimo masinomis  bigsmile.gif


tada jau sunkiau biggrin.gif siuvimo masinas galima atsivezti su savimi, kas turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2009 01 17, 22:40)
tada jau sunkiau biggrin.gif siuvimo masinas galima atsivezti su savimi, kas turi biggrin.gif


o taip galima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 18, 23:46)
o taip galima  unsure.gif


viskas galima, jei tik labai nori biggrin.gif
Cia juk yra bendro susitarimo dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 17, 21:38)
man reikia patalpos su siuvimo masinomis  bigsmile.gif

Kaune galėčiau pasiūlyti ir patalpas ir mašinas .
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2009 01 20, 11:35)
Kaune galėčiau pasiūlyti ir patalpas ir mašinas .


aciu bigsmile.gif , bet, kad VLN geriau butu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 20, 15:50)
aciu  bigsmile.gif , bet, kad VLN geriau butu  ax.gif

Taip, Vilniuje geriau, bet nera sąlygų. Nors galima tuos kursus ir pas Jus organizuoti. Galėčiau prisidėti savo įrengimais. Galėčiau ir pats pamokyti ko nors. Pav., trikotažo gaminiai, įv. paskirties siuv. mašinos, mažosios mech. priedai. Vilniuje turėjau klientų iš Vilniaus mod. namų .
Atsakyti
Ziuriu, p. Danutei konkurencija atsiranda biggrin.gif
Aristokrate, p. Danute juk individualiai moka, ar as klystu? Tai jei turite siuvimo masina, galite ir mokyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2009 01 20, 19:30)
Ziuriu, p. Danutei konkurencija atsiranda biggrin.gif
Aristokrate, p. Danute juk individualiai moka, ar as klystu? Tai jei turite siuvimo masina, galite ir mokyti  4u.gif


mano siuvimo masina rankine ir tai kartais grybauja tongue.gif .

Per studiju laikotarpi nesugebejau nusipirkti, o kai pradejau studijuoti visiskai kita sriti, tai siuvima apleidau, net buvo laikotarpis, kai net negalejau ziuret i siuvimo masina blink.gif (turbut po studijines psichologines traumos islindo lotuliukas.gif ).

o dabar ziuriu, kai nebedirbu, tai norisi kazka veikti, siuvimo masinos atsiprasyt biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Singer meistras @ 2009 01 20, 18:21)
Taip, Vilniuje geriau, bet nera sąlygų. Nors galima tuos kursus ir pas Jus organizuoti. Galėčiau prisidėti savo įrengimais. Galėčiau ir pats pamokyti ko nors. Pav., trikotažo gaminiai, įv. paskirties siuv. mašinos, mažosios mech. priedai. Vilniuje turėjau klientų iš Vilniaus mod. namų .



Singer meistras mes tave turesim omenyje drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 01 21, 12:09)
mano siuvimo masina rankine ir tai kartais grybauja tongue.gif  .

Per studiju laikotarpi nesugebejau nusipirkti, o kai pradejau studijuoti visiskai kita sriti, tai siuvima apleidau, net buvo laikotarpis, kai net negalejau ziuret i siuvimo masina  blink.gif (turbut po studijines psichologines traumos islindo  lotuliukas.gif ).

o dabar ziuriu, kai nebedirbu, tai norisi kazka veikti, siuvimo masinos atsiprasyt  biggrin.gif
Papildyta:
Singer meistras mes tave turesim omenyje  drinks_cheers.gif

Dėkui,tauAristokrate,labai,labai norėčiau surasti rimtą S-mamą (mamas) bendrai vėiklai.Nesvarbu kur. Yra patirtis, yra ką parodyt- nėra tik žmonių.Manau,dabar su interneto pagalba, surasiu savo vietą . O tuos kursus tikrai galėčiau padėt organižuot(jų tech.dalį).Tikiu sėkme.
Atsakyti
ir as noreciau siuvimo kursus Vilniuje palankyti.
Taigi kas renkate bureli norinciu, prirasykit ir mane. Ar reikalai su kursais pajudejo is mirties tasko?
Atsakyti
Vilniuje kursai jau prasidėjo, bet dar tik pradžia jeigu labai norėtum galėtum įšokti į traukinį, bet reiktų paskubėti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2009 01 28, 08:45)
Vilniuje kursai jau prasidėjo, bet dar tik pradžia jeigu labai  norėtum galėtum įšokti į traukinį, bet reiktų paskubėti. wink.gif


aisku, o as dar ne masinos siuvimo neturiu:)))))
o kokia trukme kursu?smile.gif bei kaina?
Aciu uz info
Atsakyti