Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

Niekas nezino,bet jeigu uzsiregisruotu bent 4 butu wink.gif
Atsakyti
ei, vilnietės, negi neatsiras dar trijų norinčių??
Atsakyti
Apie mokymasi pacioms siuti is burda zurnalo...siaip jis man labai padeda, kas liecia pagrindinius brezinius...bet kazin ar buciau susigaudziusi burdos zurnale, neturint jokiu siuvimo pagrindu...nors nera nieko neimanomo wink.gif is pirmo karto neiseis, bet kaip sako, isiusi 99 uztrauktukus, 100-taji isiusi nepriekaistingai smile.gif

beto siaip pastebejimas- jose esancios iskarpos turi pakankamai paklaidu ir ne visada sukirpus audini, detales atitinka...
Atsakyti
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 14, 16:47)
Apie mokymasi pacioms siuti is burda zurnalo...siaip jis man labai padeda, kas liecia pagrindinius brezinius...bet kazin ar buciau susigaudziusi burdos zurnale, neturint jokiu siuvimo pagrindu...nors nera nieko neimanomo wink.gif is pirmo karto neiseis, bet kaip sako, isiusi 99 uztrauktukus, 100-taji isiusi nepriekaistingai smile.gif

beto siaip pastebejimas- jose esancios iskarpos turi pakankamai paklaidu ir ne visada sukirpus audini, detales atitinka...


drinks_cheers.gif Man jau yra tekę susidurti su paklaidomis ir netgi teko nešti profesionaliai siuvėjai, kad man padėtų jas ištaisyti. Nešiau savo siuvimo mokytojai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 14, 19:42)
drinks_cheers.gif Man jau yra tekę susidurti su paklaidomis ir netgi teko nešti profesionaliai siuvėjai, kad man padėtų jas ištaisyti. Nešiau savo siuvimo mokytojai. g.gif


ir siaip tu paklaidu sunku isvengti...kad ir is savo brezinio...puse centimetro "numuilinai" ir jau ziurek tai per daug tai per mazai smile.gif tikiuosi ateis tas laikas, ir tokios problemos virs mazomis, retai pasitaikanciomis problemelemis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 14, 20:58)
ir siaip tu paklaidu sunku isvengti...kad ir is savo brezinio...puse centimetro "numuilinai" ir jau ziurek tai per daug tai per mazai smile.gif tikiuosi ateis tas laikas, ir tokios problemos virs mazomis, retai pasitaikanciomis problemelemis wink.gif


Pas mane buvo blogiau. Kelnių iškarpa buvo klaidinga. Tai gerai, kad pati pamačiau, nes p. Danutė visada mokė pirma permatuoti iškarpą... tada ir pastebėjau, kad vietoj parašyto 52 dydžio buvo 44. Tai po to ji man padėjo padidinti kelnias.
O šiaip pas mane figūra nestandartinė. Pagal klubus 52 dydis, pagal krūtinę 50. Tai nuolat tenka koreguoti iškarpas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuota @ 2008 10 12, 09:13)
ei, vilnietės, negi neatsiras dar trijų norinčių??



Sveikos,
tai kur Vilniuje renkasi siuvancios ir kada?
Atsakyti
QUOTE(Darlingkrbe @ 2008 11 21, 14:22)
Sveikos,
tai kur Vilniuje renkasi siuvancios ir kada?


O kas destys?
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 11 21, 20:55)
O kas destys?


Aš irgi noriu, jei susirinks grupelė, parašykit AŽ.
Atsakyti
sveikos.... 4u.gif iskilo toks klausimas ir net nezinau kur cia rasyt... blush2.gif

nuo dzinsu nuberejo akutes po skalbimo.. su kuo butu galima jad priklijuot kad gerai laikytu, super momentas ir vel tik iki pirmo skalbimo...
ar yra koki klijai kad laikytu juos tikrai gerai ar cia jau neymanoma nieko padaryt?

dekoju... mirksiukas.gif
Papildyta:
oij kai parasiau tik tada paziurejau kad visai ne cia pataikiau... sorry 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2008 11 21, 18:55)
O kas destys?


siuvimo kursus ves mokytoja, baigus siuvimo technologijų KTU magistrą.
Turinti jau 10 metų kursų vedimo patirtį. Šiaip faina mokytoja, man pas ją patiko, kad ji nori duoti t.y. labai mielai skiria daugiau laiko, dalinas žiniomis ir patirtim. Labai geranoriška, rūpestinga. Man buvo malonu pas ją mokytis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2008 11 24, 13:22)
siuvimo kursus ves mokytoja, baigus siuvimo technologijų KTU magistrą.
Turinti jau 10 metų kursų vedimo patirtį. Šiaip faina mokytoja, man pas ją patiko, kad ji nori duoti t.y. labai mielai skiria daugiau laiko, dalinas žiniomis  ir patirtim. Labai geranoriška, rūpestinga. Man buvo malonu pas ją mokytis wink.gif


O ar kursai Kaune jau prasidejo pas sia mokytoja ar as jau pavelavau? Gal galetumete suteikti daugiau info, kur kreiptis. Galite rasyti i AZ.
Atsakyti