Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Imagee @ 2007 12 18, 23:13)
Imciausi. Kol kas dar naujojoj vilnioj. Del masinu galiu nebent duot kontaktus, kas papigiai parduoda su pristatymu i namus. Ten jie atvesh, uz kokia kaina domina, parodys, paaiskins skirtumus, leis pabandyt. Parasyk az, jei reik tu zmoniu kontaktu.


Imagee, parasyk ir man kontaktus del siuvimo masinu prasom i AZ wink.gif Aciux! 4u.gif
Atsakyti
Nuo kovo menesio keiciasi siuvimo kursu kainos:

4 val. per menesi - 96 lt (1 val. - 24 lt),
8 val. per menesi - 168 lt (1 val. - 21 lt),
12 val. per menesi - 216 lt (1 val. - 18 lt).
Jei lankai 1-3 val. per menesi, valandos kaina yra 27 lt.




Atsakyti
Imagee, o ar gali tu aprašyti visus tuos pavadinimus ko tu mokai? Nes man neišmanėlei neaišku ko kiekvienu atveju galima išmokti. 4u.gif
Būsiu baisiai dėkinga 4u.gif .

Ir dar klausimas: ar neisruoši kur nors kitur keltis iš Naujosios Vilnios? blush2.gif
Atsakyti
labai noreciau tokiu kursu. Gal galima butu suzinoti, nuo kada, kaip, kur jie vyks. Lankyciau vakarais kas antra diena, po pora valandu.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 02 28, 11:46)
Imagee, o ar gali tu aprašyti visus tuos pavadinimus ko tu mokai? Nes man neišmanėlei neaišku ko kiekvienu atveju galima išmokti.  4u.gif
Būsiu baisiai dėkinga  4u.gif .

Ir dar klausimas: ar neisruoši kur nors kitur keltis iš Naujosios Vilnios? blush2.gif


Pagal poreikius. Mano specialybe drabuziu dizainas, tai galiu ir sioj srity mokyt, ir paprasto siuvimo.
Vieni zmones pvz moka kazkiek siut ir jiems labiau rupi ismokt, kaip sukurti ruba, kaip sukomponuoti detales jame, kaip spalvu palete tinkama parinkti, kaip ruba derint prie figuros ir t.t.
Kitiems aktualesnis pats siuvimo procesas: kaip sukonstruot ar panaudot lekalus is zurnalu, kad tiktu pagal figura, kaip teisingai sukirpti, kokia eiles tvarka siuti, kaip kisene ar uztrauktuka isiut ir t.t.
Galima abstrakciai visko is eiles mokyt, o galima pasirinkti pvz kazkoki rubeli ir kartu pradet siut.
Zodziu, kas domina, to ir mokau. Duodu namu darbu, jei jiems zmogus turi laiko.

O del Naujos Vilnios dar neaisku. O kodel klausi? Toli gyveni? Galima ka nors pagalvot, kad butu kuo patogiau. Jei ka, parasyk pm ir suderinsim wink.gif


Papildyta:
QUOTE(ader @ 2008 02 28, 12:22)
labai noreciau tokiu kursu. Gal galima butu suzinoti, nuo kada, kaip, kur jie vyks. Lankyciau vakarais kas antra diena, po pora valandu.


Kadangi pamokeles individualios, galima pasirinkt paciam, nuo kada lankyt ir kokiu laiku (aisku, jei neuzimta). Kol kas Naujoj Vilnioj.


Atsakyti
Noreciau patikslinti, kad nerasinetumet be reikalo AZ, kad artimiausiu metu galima bus uzsiemimus lankyt tik nuo liepos menesio.

Yra ir pakitimu programoje. Bus daugiau orientuota i modeliavima ir maketavima. Zinoma del siuvimo technologijos patarimu irgi visada galima gaut (taip pat ir teorine medziaga), bet atskiru pamoku ta tema nebus (del techniniu kliuciu).

Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2008 05 08, 07:43)
Noreciau patikslinti, kad nerasinetumet be reikalo AZ, kad artimiausiu metu galima bus uzsiemimus lankyt tik nuo liepos menesio.

Yra ir pakitimu programoje. Bus daugiau orientuota i modeliavima ir maketavima. Zinoma del siuvimo technologijos patarimu irgi visada galima gaut (taip pat ir teorine medziaga), bet atskiru pamoku ta tema nebus (del techniniu kliuciu).

Imagee ar tai reiskia kad paprasto siuvimo , t.y. siuvimo nuo pagrindu nebemokysi ?

As kazkiek siut moku bet man jauciu paciu pagrindu truksta... kaip prasiut kad siule graziai atrodytu
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2008 05 11, 21:42)
Imagee ar tai reiskia kad paprasto siuvimo , t.y. siuvimo nuo pagrindu nebemokysi ?

As kazkiek siut moku bet man jauciu paciu pagrindu truksta... kaip prasiut kad siule graziai atrodytu


Ta prasme, jei noresi pamokeliu metu naudoti siuvimo masina ir kita technika, tai ne.
Atsakyti
Sveiko
O gal žinote, kur būtų galima mokintis siūti Klaipėdoje??
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 10 15, 09:45)
As lankau pas p. Danute privaciai, namuose. Esu baisiai patenkinta  thumbup.gif  Kaina 20 lt/val.  mirksiukas.gif


Merginos, apsvieskit, kas yra p. Danute? prie siuvimo masinos nuo 7 metu sedziu, taciau jauciu, kaip truksta ziniu. Burdos nepakanka tam, kad ismokti siuti, noriu ismokti teisingai istatyti rankoves, apykakles, kisenes, reikia, kad kas tai parodytu praktiskai.
Atsakyti
QUOTE(suerte @ 2008 06 19, 16:02)
Merginos, apsvieskit, kas yra p. Danute? prie siuvimo masinos nuo 7 metu sedziu, taciau jauciu, kaip truksta ziniu. Burdos nepakanka tam, kad ismokti siuti, noriu ismokti teisingai istatyti rankoves, apykakles, kisenes, reikia, kad kas tai parodytu praktiskai.


Paskaityk čia:

http://www.danute.lt...imo_pamokos.htm

Aš irgi buvau jos mokinė. Ir ji gali jums padėti, nes būtent tokių dalykų mokė ir mane. Ir dabar nepamenu kuriam puslapyje, bet buvau nurodžiusi jos Koordinates. Būtent šiame forume buvau nurodžiusi.
Atsakyti
Sveikutes,
gal zinote kas organizuoja siuvimo kursus Kaune? Labai noreciau nuo rudens pradeti lankyti... 4u.gif
Atsakyti