Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Kissa @ 2007 11 17, 19:12)
As irgi noriu ismokti siuti. Gal kazkas is cia dalyvaujanciu moko individualiai?

Ir beje, po kursu pas Danute jau stiprios jauciates siuvimo sferoje?


Pas mane tai tik individualiai. 20 uz pamoka.
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 19, 15:33)
Pas mane tai tik individualiai. 20 uz pamoka.


Kiek laiko trunka pamoka? Pas p. Danute 20 Lt uz 1 val. (bent as tiek mokejau). g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 11 19, 10:44)
Neskaiciavau. Bet kadangi mokiausi 11 men. Karta per savaite, po 40 Lt. Sumoje gaunasi 1760 Lt. g.gif


Kaip 11men., tai po 160Lt mazdaug gaunasi... Gal ir nieko. Bet cia darbo dienom darbo valandom, ar ne? Vakarais kiek pamenu dvigubai brangiau?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 11 19, 16:07)
Kiek laiko trunka pamoka? Pas p. Danute 20 Lt uz 1 val. (bent as tiek mokejau). g.gif


Irgi uz valanda. Plius, gauni cd su reikalinga teorine medziaga. Programa sudaroma pagal poreikius (itraukti galima projektavima/modeliavima, maketavima, kompozicijos ir spalvotyros pagrindus). Lankyt galima patogiu tau laiku, tiek darbo dienom, tiek savaitgaliais.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 11 20, 23:18)
Kaip 11men., tai po 160Lt mazdaug gaunasi... Gal ir nieko. Bet cia darbo dienom darbo valandom, ar ne? Vakarais kiek pamenu dvigubai brangiau?


Nu ne dvigubai brangiau. Rodos 25 Lt, savaitgaliais 30 Lt. g.gif

Papildyta:
QUOTE(Imagee @ 2007 11 21, 15:34)
Irgi uz valanda. Plius, gauni cd su reikalinga teorine medziaga. Programa sudaroma pagal poreikius (itraukti galima projektavima/modeliavima, maketavima, kompozicijos ir spalvotyros pagrindus). Lankyt galima patogiu tau laiku, tiek darbo dienom, tiek savaitgaliais.


Tai ir p. Danute duoda rinktis, ka nori ismokti. Duoda atsisviesti teorine medziaga, as dar is bibliotekos buvau paemusi knyga "Moterisku drabuziu kirpimas ir siuvimas". Irgi atsisvieciau, beje sake, kad sia knyga galima nusipirkti knygyne Kauno g., kur yra mokykliniu prekiu knygynas rusyje, netoli Vytenio poliklinikos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 11 22, 12:20)


Tai ir p. Danute duoda rinktis, ka nori ismokti. Duoda atsisviesti teorine medziaga, as dar is bibliotekos buvau paemusi knyga "Moterisku drabuziu kirpimas ir siuvimas". Irgi atsisvieciau, beje sake, kad sia knyga galima nusipirkti knygyne Kauno g., kur yra mokykliniu prekiu knygynas rusyje, netoli Vytenio poliklinikos. g.gif


Matai, mano specialybe ne siuveja, o dizainere, todel tas pasirinkimas platesnis. Kaip minejau, ne tik siuvima ir konstravima galima pasirinkti, bet ir projektavima(dizaino pagrindai), maketavima (modeliavimas ant figuras nenaudojant konstravimo), spalvotyra, kompozicija, specialybini piesima.
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 22, 15:51)
Matai, mano specialybe ne siuveja, o dizainere, todel tas pasirinkimas platesnis. Kaip minejau, ne tik siuvima ir konstravima galima pasirinkti, bet ir projektavima(dizaino pagrindai), maketavima (modeliavimas ant figuras nenaudojant konstravimo), spalvotyra, kompozicija, specialybini piesima.


Atleiskit, bet projektavimas - tai yra dizaino parindai?
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 22, 19:28)
Atleiskit, bet projektavimas  - tai yra dizaino parindai?


projektavimas/modeliavimas/dizainas - sinonimai.

konstravimas - breziniu sudarymas.

Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2007 10 30, 16:33)
Tai va ,vėl organizuojam siuvimo kursus.
Kursų pradžia planuojama arba gruodžio, arba sausio mėnesi. Priklausys nuo Jūsų pageidavimų.
Pagrinde grupė renkama Kaune, tačiau jeigu susidarytų grupė Vilniuje tai bus dėstytoja atvažiuotų..
Laukiu norinčiu ir besidominčiu merginu private

Noriu labai labai!!! bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 22, 19:46)
projektavimas/modeliavimas/dizainas - sinonimai.

konstravimas - breziniu sudarymas.

Imagee, o kur Vilniuje tu gyveni (kaip suprantu uzsiemimus darytum savo namuose) ir ar taip pat galetum patarti siuvimo masinos pasirinkimo klausimai.
Beje, ar tu imtumeisi apmokyti ir visiska naujoke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bliuma @ 2007 12 07, 14:32)
Imagee, o kur Vilniuje tu gyveni (kaip suprantu uzsiemimus darytum savo namuose) ir ar taip pat galetum patarti siuvimo masinos pasirinkimo klausimai.
Beje, ar tu imtumeisi apmokyti ir visiska naujoke  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Bliuma @ 2007 12 07, 14:32)
Imagee, o kur Vilniuje tu gyveni (kaip suprantu uzsiemimus darytum savo namuose) ir ar taip pat galetum patarti siuvimo masinos pasirinkimo klausimai.
Beje, ar tu imtumeisi apmokyti ir visiska naujoke  blush2.gif


Imciausi. Kol kas dar naujojoj vilnioj. Del masinu galiu nebent duot kontaktus, kas papigiai parduoda su pristatymu i namus. Ten jie atvesh, uz kokia kaina domina, parodys, paaiskins skirtumus, leis pabandyt. Parasyk az, jei reik tu zmoniu kontaktu.
Atsakyti