Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(ingrise @ 2007 10 23, 13:20)
Buvo siuvimo kursai, bet as ten pries puse metu ejau individualiai pora kartu...tai per tuos du kartus nieko nepasidariau, o daugiau nepavyko susitarti nes ji lyg labai uzsiemus ar kaip....beto kursai vyksta kaip supratau be siuvimo masinos  blink.gif man tai taip netinka.... Tai va, ir vis dar neatsirado galinciu man padet  verysad.gif  LAUKIU  smile.gif

o kur čia ėjai,jei nepaslaptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 10 23, 17:01)
o kur čia ėjai,jei nepaslaptis ax.gif

Ji veda kursus prie Sv. Gertrudos baznycios...nzn ar dabar dar tie kursai vyksta...kazkur yra telefonas imestas, jei domina susirask ir paskambink..Siaip labai faina destytoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 10 24, 17:23)
Ji veda kursus prie Sv. Gertrudos baznycios...nzn ar dabar dar tie kursai vyksta...kazkur yra telefonas imestas, jei domina susirask ir paskambink..Siaip labai faina destytoja  smile.gif


kaina?... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 10 24, 16:23)
Ji veda kursus prie Sv. Gertrudos baznycios...nzn ar dabar dar tie kursai vyksta...kazkur yra telefonas imestas, jei domina susirask ir paskambink..Siaip labai faina destytoja  smile.gif

Aš pas ją ėjau,ir man labai patiko,lankiau gal kokius 6 mėn.Dėl siuvimo mašinos,tai ji kaip siūdavom atsiveždavo savo iš namų,nes pamokos vyko,ne tam skirtose patalpose.O vasara ji visada išvažiuodavo berods į norvegije,ten dirba.Taigi neaišku gal dar ji negrįžusi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 10 24, 19:27)
Aš pas ją ėjau,ir man labai patiko,lankiau gal kokius 6 mėn.Dėl siuvimo mašinos,tai ji kaip siūdavom atsiveždavo savo iš namų,nes pamokos vyko,ne tam skirtose patalpose.O vasara ji visada išvažiuodavo berods į norvegije,ten dirba.Taigi neaišku gal dar ji negrįžusi wub.gif

Na pasirodo su siuvimo masina aiskina biggrin.gif tada dar suprantu... na bet del manes vienos tai kazi ar butu ja veziojusi...

IESKAU KAS PAMOKYTU SIUTI doh.gif ATSILIEPKIT...
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 10 26, 12:06)
Na pasirodo su siuvimo masina aiskina  biggrin.gif tada dar suprantu... na bet del manes vienos tai kazi ar butu ja veziojusi...

IESKAU KAS PAMOKYTU SIUTI  doh.gif ATSILIEPKIT...


Jei Vilniuje galeciau padeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2007 10 27, 13:46)
Jei Vilniuje galeciau padeti  ax.gif

Noreciau kad butu vilniuje ten ir Danute yra...bet deja kaune doh.gif ir nieko nerandu...
Atsakyti
Tai va ,vėl organizuojam siuvimo kursus.
Kursų pradžia planuojama arba gruodžio, arba sausio mėnesi. Priklausys nuo Jūsų pageidavimų.
Pagrinde grupė renkama Kaune, tačiau jeigu susidarytų grupė Vilniuje tai bus dėstytoja atvažiuotų..
Laukiu norinčiu ir besidominčiu merginu private

Mokoma pagrindai su įvairiom smulkmenom ir niuansais, pradedama nuo mokymo pasisiusti sijoną, kelnes, bliuskelias, po to kaip varijuoti, keisti forma pritaikyti žmonėm, ar sau tiksliai, kaip naudotis iškarpomis, kaip patiems daryti iškarpas, tuo pačiu ir visos smulkmenos pradedant užtrauktuko įsiuvimu,apykakle, rankogaliais, kaip siūti ir apsiūti. Čia ir rekomenduojama pradedančiosioms, tačiau jeigu turite klausimų, arba norite konkretesnių dalykų taip pat galima mokytis pas dėstytoją individualiai.
Dėl kainos kol kas pasakyti negaliu, nes jinai priklausys nuo to kokias patalpas gausim.
Šiaip pas ją lankiau pati ir man labai patiko, tikiuosi eiti I pratesimą.
Pati dėstytoja labai dėmesinga, maloni, palaiko padeda, jeigu ko nesupranti visada paaiškins, padės.
Ji kursus veda jau 10 metų. Yra baigusi KTU,spec.-drabužio dizainas ir siuviniu technologija.
Taigi jeigu yra kokių klausimų visada prašom wink.gif
Jeigu domina tiesiog duokite žinoti!
Atsakyti
O as pagaliau baigiau savo mokslus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Mane tai irgi labai domina siuvimo kursai Kaune. Labai tiktu savaitgaliais ar vakarais. man tai cia butu tokios senos svajones issipildymas - visada norejau moketi siuti. Bukit geros - informuokit kada ir kut prasideda kursai ir kokius rinktis.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 11 08, 11:18)
O as pagaliau baigiau savo mokslus. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


kur? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 11 08, 22:48)


Pas p. Danute kiek suprantu g.gif
Atsakyti