Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

Imagee- o tu mokai siuvimo/konstravimo??? Vln? Kurioj vt?
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 22, 21:59)
Su ratuku lengviau  doh.gif
O kiek pamokos kainuotu?  blush2.gif
Kurioje cia bibliotekoje galima pasiskaityti?  bigsmile.gif
Na, as irgi pradejau siuti tik del to, kad savo dydziu nerandu, bet del sio teiginio galiu pasigincyti - as nesioju 32-34 dydzius, tai juos pastoviai pirmus isgraibsto, jei nespejai per pirma savaite po kolekcijos atvezimo "apsiprekint" - trauk siuvimo masina biggrin.gif


Sia knyga buvau parsinesusi is Adomo Mickeviciaus bibliotekos, Traku gatveje, beje jos darbuotojas man sake, kad tokiu knygu galima butu paieskoti technikos bibliotekoje. Bet dar ten nesilankiau.
O kas liecia dydzius, tai gal but ne taip issireiskiau, vidutiniu dydziu 40-42 buna daug. O viena karta tikrai turejau beda: ieskojau vakarines sukneles- tai kur beuzeiciau man sakydavo, kad tokiu dydziu kaip mano niekas nesiuva, velaiu teko pirkti Gariunuose. Juolab kad man reikejo paprastos ilgos sukneles, be jokiu ten "pribambasu". g.gif
Atsakyti
vakar pabandziau is senos paklodes pasiut suknele is burdos. iskarpa dariau 38 dydziui, bet gavos kazkoks maisas!!!
Itariu, kad reiks iki kokio 36-34 mazint... Gal apie tokius dydzius, kaip burdoje, mes ir kalbame g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 27, 20:27)
vakar pabandziau is senos paklodes pasiut suknele is burdos. iskarpa dariau 38 dydziui, bet gavos kazkoks maisas!!!
Itariu, kad reiks iki kokio 36-34 mazint... Gal apie tokius dydzius, kaip burdoje, mes ir kalbame g.gif


siaip tai as visada kai sau ka siunuosi is burdos iskarpas imu vienu dydziu mazesnes nei man reiktu pagal ju lentele paskaiciuota, kol kas kiek esu siuvus, o siuvus tikrai nemazai, tai tik viena karta iskarpa nebuvo per didele.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 27, 12:03)
Sia knyga buvau parsinesusi is Adomo Mickeviciaus bibliotekos, Traku gatveje, beje jos darbuotojas man sake, kad tokiu knygu galima butu paieskoti technikos bibliotekoje. Bet dar ten nesilankiau.
O kas liecia dydzius, tai gal but ne taip issireiskiau, vidutiniu dydziu 40-42 buna daug. O viena karta tikrai turejau beda: ieskojau vakarines sukneles- tai kur beuzeiciau man sakydavo, kad tokiu dydziu kaip mano niekas nesiuva, velaiu teko pirkti Gariunuose. Juolab kad man reikejo paprastos ilgos sukneles, be jokiu ten "pribambasu". g.gif


Reikes vel i Mickeviciaus biblioteka uzsirasyti rolleyes.gif

QUOTE(natina @ 2007 08 27, 20:27)
vakar pabandziau is senos paklodes pasiut suknele is burdos. iskarpa dariau 38 dydziui, bet gavos kazkoks maisas!!!
Itariu, kad reiks iki kokio 36-34 mazint... Gal apie tokius dydzius, kaip burdoje, mes ir kalbame g.gif


As 34 dydi nesioju pagrinde, tai is Burdos paemus 34 ir karpant tiesiai pagal iskarpa, nepaliekant susiuvimui jokiu 1-2cm, mazdaug reikiamas dydis ir gaunasi biggrin.gif Nors pagal dydziu lentele turetu buti kaip tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 27, 20:27)
vakar pabandziau is senos paklodes pasiut suknele is burdos. iskarpa dariau 38 dydziui, bet gavos kazkoks maisas!!!
Itariu, kad reiks iki kokio 36-34 mazint... Gal apie tokius dydzius, kaip burdoje, mes ir kalbame g.gif


Imi centimetrine juostele ir pasimatuoji krutines apimti, tada ziuri pagal dydziu lentele ir pasirenki tinkama didi. Taip pat gali pasitikrinti ar tinka klubu apimtis. Jei pagal krutines apimti gerai, bet per klubus siaura imi didesni didi ir per krutine siaurini (butent sis variantas pas mane). Taip mane moko p. Danute. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 28, 11:27)
Imi centimetrine juostele ir pasimatuoji krutines apimti, tada ziuri pagal dydziu lentele ir pasirenki tinkama didi. Taip pat gali pasitikrinti ar tinka klubu apimtis. Jei pagal krutines apimti gerai, bet per klubus siaura imi didesni didi ir per krutine siaurini (butent sis variantas pas mane). Taip mane moko p. Danute. g.gif


tai as taip ir darau ir manau visos taip daro, bet vistiek per dideles ismieros paskaiciuotos (itariu su ta mintim kad visada lengviau susiaurinti nei praplatinti), as paskutiniu metu pries kopijuojant ant pacio brezinio pasitikslinu ir buna gerai, o siap tai burdos iskarpos man patinka, maziau galvoti teikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 27, 22:46)
Reikes vel i Mickeviciaus biblioteka uzsirasyti  rolleyes.gif
As 34 dydi nesioju pagrinde, tai is Burdos paemus 34 ir karpant tiesiai pagal iskarpa, nepaliekant susiuvimui jokiu 1-2cm, mazdaug reikiamas dydis ir gaunasi biggrin.gif Nors pagal dydziu lentele turetu buti kaip tik  g.gif


zinai, as ir galvojau toki varianta- siuti pagal ta 38, bet nepaliekant siulems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 24, 19:34)
Imagee- o tu mokai siuvimo/konstravimo??? Vln? Kurioj vt?


Taip, Vilniuj. Jei ka, numesk asmenine zinute arba maila smile.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pamokyti siuti? pakonsultuot? kaune.Labai reikia smile.gif Rasykit i AZ
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 28, 11:27)
Imi centimetrine juostele ir pasimatuoji krutines apimti, tada ziuri pagal dydziu lentele ir pasirenki tinkama didi. Taip pat gali pasitikrinti ar tinka klubu apimtis. Jei pagal krutines apimti gerai, bet per klubus siaura imi didesni didi ir per krutine siaurini (butent sis variantas pas mane). Taip mane moko p. Danute. g.gif


Man pagal lentele atitinka, bet kai iskarpai - viskas kabo... Tai as siulems nepalieku, ir po to dar koreguoju doh.gif

QUOTE(ingrise @ 2007 10 17, 20:40)
Gal kas galetu pamokyti siuti? pakonsultuot? kaune.Labai reikia  smile.gif  Rasykit i AZ


Kazkur temoje buvo berods kontaktai, ar tik ne siuvimo kursai ten buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 10 17, 21:55)
Man pagal lentele atitinka, bet kai iskarpai - viskas kabo... Tai as siulems nepalieku, ir po to dar koreguoju  doh.gif
Kazkur temoje buvo berods kontaktai, ar tik ne siuvimo kursai ten buvo?  g.gif

Buvo siuvimo kursai, bet as ten pries puse metu ejau individualiai pora kartu...tai per tuos du kartus nieko nepasidariau, o daugiau nepavyko susitarti nes ji lyg labai uzsiemus ar kaip....beto kursai vyksta kaip supratau be siuvimo masinos blink.gif man tai taip netinka.... Tai va, ir vis dar neatsirado galinciu man padet verysad.gif LAUKIU smile.gif
Atsakyti