Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

jei norit iš Burdos siūtis,pirma reikėtų įsižiūrėti į modelį burdoje pasiūta,labai matosi kur geras konstravimas kur ne,aišku reikėtų nusimanyti apie siuvima ir klaidas siuvimo ax.gif .Pvz.pažiūrėjus į rankoves kaip įstatytos ir matai ar gerai bus ar ne,o nusibraižius iš Burdos dar galima pasikoreguoti iškarpas.
Atsakyti
Nu cia as ne is oro apie tas klaidas burdoje parasiau. kazkada konstravimo destytoja taip komentavo.
Papildyta:
As tai burdos brezinius nebent naudoju, kai truksta laiko konstruot. Kai per savaite pvz reikia kolekcija kokiam pristatymui sukurt. Bet pardavimui tokie modeliai netinka.
Vyriskuose modeliuse dazniausiai peciai buna blogai sukonstruoti.
Atsakyti
Kadangi man reikia 52 dydzio (PAGAL BURDA), tai tikrai nelabai yra is ko rinktis. Mokausi siuti grynai del to, kad parduotuvese ne visada galiu rasti tinkamu drabuziu. Siais laikai mazu dydziu nors vezimu vezk, o dideliu reikia gerai paieskoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 21, 22:17)
na taip gerai jei perki nauja mašina,yra visos instrukcijos.Bet kaip lankiau kursus,ne viena mergina pirko naudotas ir senesnio modelio.Ir vien tik dėl kursų pirko,ir ne dėl to kad nėra pinigų ant naujos.O dėl to kad užėjo didelis noras mokintis siūti biggrin.gif ,tai sako jei tas noras pabandžius praeis,tai ne taip gaila ,kad ji stovės nenaudojama.

Ir aš pati pradėjau mokintis su ČAIKA,ir ne nauja pirkau.Tai prie jos jokių instrukcijų nebuvo.Siuvu apie 11 metų,ir žinokit tik dabar per kursus sužinojau,kad siūlas ir ant ritelės(šaudykles) reguliuojasi.Tai va taip ir būna,kaip neturi jokių instrukcijų tongue.gif .

O per kursus vistiek paaiškina,ir apie adatas ir siūlų storį ir kaip pasireguliuoti ir t.t
O susiverti siūla ir siūti,manau nereikia jokių instrukcijų ax.gif


o man vyras tai nenauja suorganizavo. o instrukcijas susigaudziau per tas masinas importuojancia firma- kai nori, viska galima rasti. beje, nemokamai:)
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 22, 19:27)
o man vyras tai nenauja suorganizavo. o instrukcijas susigaudziau per tas masinas importuojancia firma- kai nori, viska galima rasti. beje, nemokamai:)


Nebutinai per firma gali rasti, galima pas pazistamus paklausineti; gal kas turi tokia pat masina. Instrukcija galima atsisviesti.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 21, 23:01)
Pirmiausia reikia susireguliuoti viršutinį siūlą,bet jei vistiek kažkas netaip.Tada reikia bandyti apatinį siūlą reguliuoti ,ar priveržti ar atlaisvinti.Reguliuojasi jis ,tai yra ant šaudyklės toks mažas varžtelis,vat jį ir reikia reguliuoti.Tik aišku labai nedaug jį pasukti ir vis pabandyti pasiūti.Bet kaip siuvi matosi kuris siūlas per daug įveržtas, kuris perlaisvas.


Su ratuku lengviau doh.gif

QUOTE(Imagee @ 2007 08 22, 14:12)
Burdoje 80 procentu breziniu yra su klaidom, be to, modeliai konstruoti vokiskos moters tipazui (skiriasi figuros ypatumai). Jei kam idomu siuvimo ar konstravimo pasimokyt, numeskit man zinute smile.gif


O kiek pamokos kainuotu? blush2.gif

QUOTE(Florestina @ 2007 08 22, 14:56)
Na idealiu zmoniu nera. Ir niekur nerasi iskarpos, kuri idealiai tiktu. As siuvau ir pagal DIANA ir taip pat reikejo koreguoti. Pas mane platus klubai ir salyginai maza krutine, todel del klubu tenka rinktis didesni dydi. O drabuziu konstravimas yra gerai isdestytas Jerzenkovos knygoje "Moterisku drabuziu kirpimas ir siuvimas". Sia knyga buvau parsinesusi is bibliotekos. P. Danute sake, kad tai vienintelis ir geriausias vadovelis lietuviu kalba. thumbup.gif


Kurioje cia bibliotekoje galima pasiskaityti? bigsmile.gif

QUOTE(Florestina @ 2007 08 22, 18:39)
Siais laikai mazu dydziu nors vezimu vezk, o dideliu reikia gerai paieskoti. ax.gif


Na, as irgi pradejau siuti tik del to, kad savo dydziu nerandu, bet del sio teiginio galiu pasigincyti - as nesioju 32-34 dydzius, tai juos pastoviai pirmus isgraibsto, jei nespejai per pirma savaite po kolekcijos atvezimo "apsiprekint" - trauk siuvimo masina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 22, 21:59)
Su ratuku lengviau  doh.gif
O kiek pamokos kainuotu?  blush2.gif
Kurioje cia bibliotekoje galima pasiskaityti?  bigsmile.gif
Na, as irgi pradejau siuti tik del to, kad savo dydziu nerandu, bet del sio teiginio galiu pasigincyti - as nesioju 32-34 dydzius, tai juos pastoviai pirmus isgraibsto, jei nespejai per pirma savaite po kolekcijos atvezimo "apsiprekint" - trauk siuvimo masina biggrin.gif


lietuvoj populiariausi 38-40 dydziai. keista, kad tokius mazus isgraibsto- gal paaugles 4u.gif ?
Atsakyti
Populiariausias dydis 36, nes dazniausiai nueini ir sako, kad jau nebera. O 38 tai net per ispardavimus pilna.
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 08 23, 18:47)
Populiariausias dydis 36, nes dazniausiai nueini ir sako, kad jau nebera. O 38 tai net per ispardavimus pilna.


As tai ir per ispardavimus daznai 36 randu. O taip pat 38 ir 42 biggrin.gif o 34 jeigu buna likes, tai labai padidintas kazkoks, realiai tikriausiai ten 36-38...
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 22, 19:39)
Nebutinai per firma gali rasti, galima pas pazistamus paklausineti; gal kas turi tokia pat masina. Instrukcija galima atsisviesti.


Papildyta:
QUOTE(Frosted @ 2007 08 23, 19:21)
As tai ir per ispardavimus daznai 36 randu. O taip pat 38 ir 42 biggrin.gif o 34 jeigu buna likes, tai labai padidintas kazkoks, realiai tikriausiai ten 36-38...


o as 38-to per ispardavimus nerandu g.gif
tuoj reiks sukurti tema- kur kokiu dydziu ispardavimas biggrin.gif
Atsakyti
Ziurint kokioj pardej randi. Mano dydis 34-36, tai per ispardavimus jau nieko neberandu, jei susigundau pasinaudot nuolaidom biggrin.gif
Papildyta:
Pamokos apie 20 lt. Priklauso, ar reikia tik siuvimo, ar ar modeliavimo/dizaino pagrindu tuo paciu.
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 23, 19:27)
tuoj reiks sukurti tema- kur kokiu dydziu ispardavimas biggrin.gif


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Imagee @ 2007 08 23, 21:04)
Ziurint kokioj pardej randi. Mano dydis 34-36, tai per ispardavimus jau nieko neberandu, jei susigundau pasinaudot nuolaidom biggrin.gif
Papildyta:
Pamokos apie 20 lt. Priklauso, ar reikia tik siuvimo, ar ar modeliavimo/dizaino pagrindu tuo paciu.


As gal veliau ir susigundysiu bigsmile.gif Ir pigiau, nei pas p. Danute blush2.gif
Atsakyti