Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(smarki @ 2007 08 20, 15:14)
tai, kad aš su ja elgtis nemoku, esu visiškai žalia. kažkada siuvau mokykloje su kojine, jei tai galima pavadinti siuvimu


QUOTE(dėja @ 2007 08 20, 16:34)
sisuvimo mašina reikėtų turėti jei mokiniesi siuti biggrin.gif .O kad nemoki ja naudotis nebėda,eisi mokintis siuti ir supazindins su siuvimo masina,ir kaip su ja elgtis  mirksiukas.gif


Kad ten ner ka mokytis, manau. Jos visos panasiai veikia, ir kojines, ir rankines, ir elektrines... As anksciau su rankine siuvau, Singeriu tongue.gif tai kazkaip man prie sios priprast dideles problemos nebuvo, pasedejau viena vakara, ant skiauteles issibandziau ivairiausius dygsnius ir lygtais normaliai biggrin.gif Aisku, cia mano toks ir mokymasis, bet man kol kas tinka. Gal kai sitaip ismoksiu, noresi pasitobulinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 20, 18:09)
Kad ten ner ka mokytis, manau. Jos visos panasiai veikia, ir kojines, ir rankines, ir elektrines... As anksciau su rankine siuvau, Singeriu tongue.gif tai kazkaip man prie sios priprast dideles problemos nebuvo, pasedejau viena vakara, ant skiauteles issibandziau ivairiausius dygsnius ir lygtais normaliai biggrin.gif Aisku, cia mano toks ir mokymasis, bet man kol kas tinka. Gal kai sitaip ismoksiu, noresi pasitobulinti  ax.gif

na tai taip nėra ką mokytis siūti ja,bet reikėtų žinoti šiek tiek apie ją .Negi kuris siūlas atsilaisvintų ar kas panašaus ir nežinai ką daryti ir nežinai kodėl,juk dėl to nekviesi meistro.Reikėtų šiek tiek išmanyti apie ją pačią ax.gif .O tai turėtų supažindinti siuvimo meistrė kuri mokina.
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 20, 10:43)
Kad tos siuvimo masinos dabar labai panasios visos.  blush2.gif As kai atejau pirkti, tai akyse raibuliuot pradejo biggrin.gif Galu gale issirinkau Janome va tokia:
user posted image
Nes pagal kaina ir funkcijas man labiausiai tiko  ax.gif


ir mano Janome thumbup.gif
tik senesne, bet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 20, 20:28)
na tai taip nėra ką mokytis siūti ja,bet reikėtų žinoti šiek tiek apie ją .Negi kuris siūlas atsilaisvintų ar kas panašaus ir nežinai ką daryti ir nežinai kodėl,juk dėl to nekviesi meistro.Reikėtų šiek tiek išmanyti apie ją pačią ax.gif .O tai turėtų supažindinti siuvimo meistrė kuri mokina.


Na gal g.gif Nors del siulo ir pan. tai instrukcijoje labai gerai parodyta buna. As pagal ta instrukcija ir susiregiliavau blush2.gif

QUOTE(natina @ 2007 08 20, 22:42)
ir mano Janome  thumbup.gif
tik senesne, bet  thumbup.gif


drinks_cheers.gif As irgi kol kas nesiskundziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2007 08 20, 15:14)
tai, kad aš su ja elgtis nemoku, esu visiškai žalia. kažkada siuvau mokykloje su kojine, jei tai galima pavadinti siuvimu


Pvz. pas p. Danute galima nusivezti savo siuvimo masina ir ji parodys kas ir kaip. bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 21, 10:47)
Na gal  g.gif Nors del siulo ir pan. tai instrukcijoje labai gerai parodyta buna. As pagal ta instrukcija ir susiregiliavau  blush2.gif
drinks_cheers.gif As irgi kol kas nesiskundziu  thumbup.gif


o as 'susizvejojau' instrukcija, pagal ja neblogai galima masina paruost tam tikros medziagos siuvimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 21, 21:06)
o as 'susizvejojau' instrukcija, pagal ja neblogai galima masina paruost tam tikros medziagos siuvimui smile.gif


jo, jeigu apie siules itempima kalbet, tai labai lengvai susireguliuoja. O jei jau pradetu kazkas jai viduj darytis, tai jauciu net nelisciau - meistra kviesciau doh.gif
Atsakyti
na taip gerai jei perki nauja mašina,yra visos instrukcijos.Bet kaip lankiau kursus,ne viena mergina pirko naudotas ir senesnio modelio.Ir vien tik dėl kursų pirko,ir ne dėl to kad nėra pinigų ant naujos.O dėl to kad užėjo didelis noras mokintis siūti biggrin.gif ,tai sako jei tas noras pabandžius praeis,tai ne taip gaila ,kad ji stovės nenaudojama.

Ir aš pati pradėjau mokintis su ČAIKA,ir ne nauja pirkau.Tai prie jos jokių instrukcijų nebuvo.Siuvu apie 11 metų,ir žinokit tik dabar per kursus sužinojau,kad siūlas ir ant ritelės(šaudykles) reguliuojasi.Tai va taip ir būna,kaip neturi jokių instrukcijų tongue.gif .

O per kursus vistiek paaiškina,ir apie adatas ir siūlų storį ir kaip pasireguliuoti ir t.t
O susiverti siūla ir siūti,manau nereikia jokių instrukcijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 21, 22:17)
na taip gerai jei perki nauja mašina,yra visos instrukcijos.Bet kaip lankiau kursus,ne viena mergina pirko naudotas ir senesnio modelio.Ir vien tik dėl kursų pirko,ir ne dėl to kad nėra pinigų ant naujos.O dėl to kad užėjo didelis noras mokintis siūti biggrin.gif ,tai sako jei tas noras pabandžius praeis,tai ne taip gaila ,kad ji stovės nenaudojama.

Ir aš pati pradėjau mokintis su ČAIKA,ir ne nauja pirkau.Tai prie jos jokių instrukcijų nebuvo.Siuvu apie 11 metų,ir žinokit tik dabar per kursus sužinojau,kad siūlas ir ant ritelės(šaudykles) reguliuojasi.Tai va taip ir būna,kaip neturi jokių instrukcijų tongue.gif .

O per kursus vistiek paaiškina,ir apie adatas ir siūlų storį ir kaip pasireguliuoti ir t.t
O susiverti siūla ir siūti,manau nereikia jokių instrukcijų ax.gif


As irgi ieskojau naudotos, bet nieko gero neradau schmoll.gif
O Caika turi mano mama ir dar viena pazystama, tai abidvi spjaudosi, nes kiek kviete meistrus, kiek ten joms taise reguliavo, bet vis tiek siuva nekaip ir siula plesia pastoviai g.gif

O kaip ant riteles siula reguliuoti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 21, 21:38)
As irgi ieskojau naudotos, bet nieko gero neradau  schmoll.gif
O Caika turi mano mama ir dar viena pazystama, tai abidvi spjaudosi, nes kiek kviete meistrus, kiek ten joms taise reguliavo, bet vis tiek siuva nekaip ir siula plesia pastoviai  g.gif

O kaip ant riteles siula reguliuoti?  bigsmile.gif

kaip sakant Čaika yra Čaika,pasimokinti man buvo gerai,dabar rusį stovi.Kaip pasiuvau su kita nenoriu grįžti prie jos lotuliukas.gif

Pirmiausia reikia susireguliuoti viršutinį siūlą,bet jei vistiek kažkas netaip.Tada reikia bandyti apatinį siūlą reguliuoti ,ar priveržti ar atlaisvinti.Reguliuojasi jis ,tai yra ant šaudyklės toks mažas varžtelis,vat jį ir reikia reguliuoti.Tik aišku labai nedaug jį pasukti ir vis pabandyti pasiūti.Bet kaip siuvi matosi kuris siūlas per daug įveržtas, kuris perlaisvas.
Atsakyti
Burdoje 80 procentu breziniu yra su klaidom, be to, modeliai konstruoti vokiskos moters tipazui (skiriasi figuros ypatumai). Jei kam idomu siuvimo ar konstravimo pasimokyt, numeskit man zinute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 08 22, 14:12)
Burdoje 80 procentu breziniu yra su klaidom, be to, modeliai konstruoti vokiskos moters tipazui (skiriasi figuros ypatumai). Jei kam idomu siuvimo ar konstravimo pasimokyt, numeskit man zinute smile.gif


Na idealiu zmoniu nera. Ir niekur nerasi iskarpos, kuri idealiai tiktu. As siuvau ir pagal DIANA ir taip pat reikejo koreguoti. Pas mane platus klubai ir salyginai maza krutine, todel del klubu tenka rinktis didesni dydi. O drabuziu konstravimas yra gerai isdestytas Jerzenkovos knygoje "Moterisku drabuziu kirpimas ir siuvimas". Sia knyga buvau parsinesusi is bibliotekos. P. Danute sake, kad tai vienintelis ir geriausias vadovelis lietuviu kalba. thumbup.gif
Atsakyti