Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(Frosted @ 2007 08 16, 15:39)
Bet tos skylutes, jei daug iskarpu kopijuoji, pati ta lapa su iskarpom pagadina, ar ne?  g.gif

jei kokį trečia kartą braižysi tą pačią iškarpą su tuo ratuku,tai tikrai išplyštu.Na bent aš kaip braižau tai paspaudžiu ,kad matytusi gerai ant popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 16, 16:49)
Kai pries sviesa pasiziuri, tai matosi, o siaip tai nelabai. Antra as iskarpu neismetu, sudedu i maiselius, susegu i segtuva, nes jau ne karta yra prireikia. Tad nuolat kopijuoti ir netenka. g.gif


Nu jo, as irkarpu irgi nemetu, guli pas mane, maza kada prireiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 16, 12:26)
su tuo ratuku naudojausi,kol neišbandžiau plėvelės.Su juo brauki,bet jei didelė iškarpa būna paslysta,tai žiūrėk ir nukreivuoji.O ant plėvelės ,tai kad ir paslysta matai kur su taikyti. thumbup.gif


Nusipirkau to 'sviestinio popieriaus' po 17 lt. bet plevele gal pigiau butu? o ir atrodo, kad neblogai turetu but ant braizyt kokiu nenusitrinanciu markeriu.
o kas tas ratukas, tai nlb zinau. isivaizduoju kazkoki toki kaip picoms pjaustyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 16, 22:29)
Nusipirkau to 'sviestinio popieriaus' po 17 lt. bet plevele gal pigiau butu? o ir atrodo, kad neblogai turetu but ant braizyt kokiu nenusitrinanciu markeriu.
o kas tas ratukas, tai nlb zinau. isivaizduoju kazkoki toki kaip picoms pjaustyt 4u.gif


As irgi nelabai maciau, gal tiesiog neziurejau g.gif Jei daro mazas skylutes labai, tai turetu kazkas su adatelem ar pan. buti g.gif
Atsakyti
Sakykit, prašau, o tos kurios mokotės pas p.Danutę, turite siuvimo mašinas? Jas įsigijote anksčiau ar su p.Danutės rekomendacijomis?
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2007 08 19, 12:09)
Sakykit, prašau, o tos kurios mokotės pas p.Danutę, turite siuvimo mašinas? Jas įsigijote anksčiau ar su p.Danutės rekomendacijomis?

siuvu nuo vaikystes (kaip iseina:)), o siuvimo masina padovanojo vyras gerokai pradedant lankytis pas danute thumbup.gif thumbup.gif
tiesa pasakius turiu dvi.... 4u.gif viena reiks mociutei padovanoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2007 08 19, 12:09)
Sakykit, prašau, o tos kurios mokotės pas p.Danutę, turite siuvimo mašinas? Jas įsigijote anksčiau ar su p.Danutės rekomendacijomis?


As pirkau anksciau. Pradzioje turejau mociutes PFAFF 1931 m. laidos. Truputi mokejau siuti, nes mano mociute buvo profesionali siuveja, tai ir mokyklai uz mane pasiudavo. O kai man suejo 25 metai (pries 5 metus) tevai padovanojo "HUSKVARNA VIKING-Prelude". Bet siuvau tik patalyne ir prijuostes bei naktinius, o dabar mokausi siuti visa kita. blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(natina @ 2007 08 16, 22:29)
Nusipirkau to 'sviestinio popieriaus' po 17 lt. bet plevele gal pigiau butu? o ir atrodo, kad neblogai turetu but ant braizyt kokiu nenusitrinanciu markeriu.
o kas tas ratukas, tai nlb zinau. isivaizduoju kazkoki toki kaip picoms pjaustyt 4u.gif


Jis panasus i ratuka teslai pjaustyti. Toks su mediniu kotu, man ji parekomendavo p. Danute. Pardavejos net nezinojo kam jis skirtas. g.gif
Atsakyti
Kad tos siuvimo masinos dabar labai panasios visos. blush2.gif As kai atejau pirkti, tai akyse raibuliuot pradejo biggrin.gif Galu gale issirinkau Janome va tokia:
user posted image
Nes pagal kaina ir funkcijas man labiausiai tiko ax.gif
Atsakyti
turiu idiotišką klausimą - kai eini mokytis siūti ar jau reikia turėti mašiną?
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2007 08 20, 14:54)
turiu idiotišką klausimą - kai eini mokytis siūti ar jau reikia turėti mašiną?


Siaip masina buna pas mokytoja. Bet reikia ir savo tureti, nes kaip darysi namu darbus.
Atsakyti
tai, kad aš su ja elgtis nemoku, esu visiškai žalia. kažkada siuvau mokykloje su kojine, jei tai galima pavadinti siuvimu
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2007 08 20, 14:14)
tai, kad aš su ja elgtis nemoku, esu visiškai žalia. kažkada siuvau mokykloje su kojine, jei tai galima pavadinti siuvimu

sisuvimo mašina reikėtų turėti jei mokiniesi siuti biggrin.gif .O kad nemoki ja naudotis nebėda,eisi mokintis siuti ir supazindins su siuvimo masina,ir kaip su ja elgtis mirksiukas.gif
Atsakyti