Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

QUOTE(natina @ 2007 08 10, 22:11)
Brangu ir man verysad.gif
bet tai- mano svajone nuo pat vaikystes blush2.gif  kazkada juk reikia svajone ispildyt smile.gif
o gal zinai, kur galima rast pigiau???


As neradau schmoll.gif Nebent i siuvimo kursus eiti, kainos tiesa nebepamenu. As pati pas mama mokausi, tai man nemokamai iseina biggrin.gif bet ji irgi savamoksle, tai kai kuriu subtylumu ir nelabai zino...
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 11, 18:20)
As neradau  schmoll.gif Nebent i siuvimo kursus eiti, kainos tiesa nebepamenu. As pati pas mama mokausi, tai man nemokamai iseina biggrin.gif bet ji irgi savamoksle, tai kai kuriu subtylumu ir nelabai zino...



Tai nieko baisaus, jei jau moki siuti, visada gali pagilinti zinias pas p. Danute. Jei kazko nezinai, tai sunmoketi uz viena ar 2 pamokas ne taip jau ir brangu. g.gif

Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 08 10, 22:11)
Brangu ir man verysad.gif
bet tai- mano svajone nuo pat vaikystes blush2.gif  kazkada juk reikia svajone ispildyt smile.gif
o gal zinai, kur galima rast pigiau???


aš paskelbiau naują temelę konstravimo ir siuvimo klausimais, gal jums to ir užteks ir nereikės jokių kursų, tema vadinasi - konsultacijos siuvimo klausimais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 11, 18:20)
As neradau  schmoll.gif Nebent i siuvimo kursus eiti, kainos tiesa nebepamenu. As pati pas mama mokausi, tai man nemokamai iseina biggrin.gif bet ji irgi savamoksle, tai kai kuriu subtylumu ir nelabai zino...


as irgi kimoku, tai is mamos ismokau ir siek tiek mokykloj...o dabar noriu moketi ne 'taip, kaip man atrodo', o taip'kaip turi buti' pasiuta:)
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 14, 12:10)
Tai nieko baisaus, jei jau moki siuti, visada gali pagilinti zinias pas p. Danute. Jei kazko nezinai, tai sunmoketi uz viena ar 2 pamokas ne taip jau ir brangu. g.gif


drinks_cheers.gif Jauciu, kad taip ir darysiu mirksiukas.gif

QUOTE(Akvilė @ 2007 08 14, 16:21)
aš paskelbiau naują temelę konstravimo ir siuvimo klausimais, gal jums to ir užteks ir nereikės jokių kursų, tema vadinasi - konsultacijos siuvimo klausimais.  ax.gif


thumbup.gif Reikes apsilankyti thumbup.gif

QUOTE(natina @ 2007 08 15, 11:04)
as irgi kimoku, tai is mamos ismokau ir siek tiek mokykloj...o dabar noriu moketi ne 'taip, kaip man atrodo', o taip'kaip turi buti' pasiuta:)


Siaip jei pasiutas rubas gerai guli ir gerai atrodo, tai man nera jokio skirtumo, ar siuta "kaip man atrodo" ar "kaip turi buti" ax.gif
As tai kol kas pati nekonstruoju, paimu gatavas Burdos iskarpas, po to pritaikau savo figurai, nes dazniausia reikia koreguoti doh.gif
Atsakyti
Siaip jei pasiutas rubas gerai guli ir gerai atrodo, tai man nera jokio skirtumo, ar siuta "kaip man atrodo" ar "kaip turi buti" ax.gif
As tai kol kas pati nekonstruoju, paimu gatavas Burdos iskarpas, po to pritaikau savo figurai, nes dazniausia reikia koreguoti doh.gif
[/quote]

beje, o tu brezinius is burdos persibraizai? 4u.gif
ant ko? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=natina,2007 08 15, 15:27]
Siaip jei pasiutas rubas gerai guli ir gerai atrodo, tai man nera jokio skirtumo, ar siuta "kaip man atrodo" ar "kaip turi buti" ax.gif
As tai kol kas pati nekonstruoju, paimu gatavas Burdos iskarpas, po to pritaikau savo figurai, nes dazniausia reikia koreguoti doh.gif
[/quote]

beje, o tu brezinius is burdos persibraizai? 4u.gif
ant ko? 4u.gif blush2.gif
[/quote]
labai super brėžinukus darytis ir kopijuoti ant plėvelės,na tokios kur šiltnamius dengia.O ypač kopijuoti is Burdos ar panašiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 08 15, 18:50)
beje, o tu brezinius is burdos persibraizai? 4u.gif
ant ko? 4u.gif  blush2.gif
labai super brėžinukus darytis ir kopijuoti ant plėvelės,na tokios kur šiltnamius dengia.O ypač kopijuoti is Burdos ar panašiai ax.gif


Geras! O as su kalke ant popieriaus kankinuosi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 16, 08:48)
Geras! O as su kalke ant popieriaus kankinuosi  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Siuvimo reikmenu parduotuvese galima isigyti specialaus permatomo popieriaus iskarpu kopijavimui (anksciau jis buvo vadinamas sviestiniu). 10 m kainuoja apie 17 Lt, bet jo uztenka ilgam. As pirkau Herkaus Manto gatveje. Arba galima isigyti iskarpu kopijavimo ratuka (5 Lt), tada apacioje tiesi popieriu, ant virsaus iskarpa, prisegi, ratuku "apvaziuoji" konturus, ant popieriaus lieka skylutes, jas piestuku sujungi ir viskas. g.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 16, 11:12)
Siuvimo reikmenu parduotuvese galima isigyti specialaus permatomo popieriaus iskarpu kopijavimui (anksciau jis buvo vadinamas sviestiniu). 10 m kainuoja apie 17 Lt, bet jo uztenka ilgam. As pirkau Herkaus Manto gatveje. Arba galima isigyti iskarpu kopijavimo ratuka (5 Lt), tada apacioje tiesi popieriu, ant virsaus iskarpa, prisegi, ratuku "apvaziuoji" konturus, ant popieriaus lieka skylutes, jas piestuku sujungi ir viskas. g.gif  thumbup.gif  smile.gif

su tuo ratuku naudojausi,kol neišbandžiau plėvelės.Su juo brauki,bet jei didelė iškarpa būna paslysta,tai žiūrėk ir nukreivuoji.O ant plėvelės ,tai kad ir paslysta matai kur su taikyti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 08 16, 12:12)
Siuvimo reikmenu parduotuvese galima isigyti specialaus permatomo popieriaus iskarpu kopijavimui (anksciau jis buvo vadinamas sviestiniu). 10 m kainuoja apie 17 Lt, bet jo uztenka ilgam. As pirkau Herkaus Manto gatveje. Arba galima isigyti iskarpu kopijavimo ratuka (5 Lt), tada apacioje tiesi popieriu, ant virsaus iskarpa, prisegi, ratuku "apvaziuoji" konturus, ant popieriaus lieka skylutes, jas piestuku sujungi ir viskas. g.gif  thumbup.gif  smile.gif


Bet tos skylutes, jei daug iskarpu kopijuoji, pati ta lapa su iskarpom pagadina, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 08 16, 16:39)
Bet tos skylutes, jei daug iskarpu kopijuoji, pati ta lapa su iskarpom pagadina, ar ne?  g.gif


Kai pries sviesa pasiziuri, tai matosi, o siaip tai nelabai. Antra as iskarpu neismetu, sudedu i maiselius, susegu i segtuva, nes jau ne karta yra prireikia. Tad nuolat kopijuoti ir netenka. g.gif
Atsakyti