Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo kursai

PAsiskaiciau as cia jusu...ech , kad man 20 lituku tik uz valandos kursus, cia maziausiai 20 euru nuples. Turiu ir Burdu ir Viktorija nauja, bet siuvu tik lopus ant dzinsu...is 15 programu, gal tik dvi naudoti moku ax.gif
Kazkada siuvau sau sijonus ir uztrauktuka sleivai, bet isiudavau...., dabar taip kazka pakrapstyt noretusi...bet...
Atsakyti
Nu bet zinai, ir atlyginimai atitinkamai eurais mirksiukas.gif
Aš jaučiu prisiruošiu ir važinėsiu mokytis pas mamą. Nemokamai lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip sekasi busimoms siuvejoms? Man tai visai neblogai, sia vasara tikrai busiu pasipuosusi. Per Pasauline meteorologijos diena savo siuviniais pribloskiau visas darbuotojas, o virsininke nepatikejo, kad tai as pati siuvau. Dabar baigiu siudintis vasarini kostiumeli, po to siusiu suknele. Mes su p. Danute dabar mokomes kisenes, bet as lygiagreciai siuvu, nes tiesiog negaliu apsieiti nesiuvusi. Dabar net Internete retai lankausi; siuti idomiau. smile.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 04 26, 15:07)
Kaip sekasi busimoms siuvejoms? Man tai visai neblogai, sia vasara tikrai busiu pasipuosusi. Per Pasauline meteorologijos diena savo siuviniais pribloskiau visas darbuotojas, o virsininke nepatikejo, kad tai as pati siuvau. Dabar baigiu siudintis vasarini kostiumeli, po to siusiu suknele. Mes su p. Danute dabar mokomes kisenes, bet as lygiagreciai siuvu, nes tiesiog negaliu apsieiti nesiuvusi. Dabar net Internete retai lankausi; siuti idomiau. smile.gif  thumbup.gif  smile.gif

Tai gal gali ir mums parodyti,ką pasisiuvai gražaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 02 24, 00:07)
Pagrindus turiu ir kažką pasimodeliuoti pati galiu,bet norisi tame pasitobulinti,kažko naujo sužinoti biggrin.gif .Ir labai gaila ,kad pas mus čia neįmanoma rasti literatūros geros apie siuvimą - modeliavimą.
O gal ką nors žinote,kokių žurnalų ,knygų apie tai g.gif


Jei supranti rusiskai, yra toks neblogas zurnalas Atelje (tiesa, kainuoja apie 11 Lt). Bet as ji maciau tik pc Europa knygyne. Kiekvienam zurnale ten demesi skiria skirtingam rubui: vienakart sijonui, kitakart kelnems, dar kitakart svarkui. 4u.gif O po metu isleidzia toki zurnala-kompiliacija, tik jis jau ne 11, o apie 80 Lt kainuoja (irgi maciau Europos knygyne). Bet manau, tikrai naudingas daiktas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 04 27, 10:55)
Jei supranti rusiskai, yra toks neblogas zurnalas Atelje (tiesa, kainuoja apie 11 Lt). Bet as ji maciau tik pc Europa knygyne. Kiekvienam zurnale ten demesi skiria skirtingam rubui: vienakart sijonui, kitakart kelnems, dar kitakart svarkui.  4u.gif  O po metu isleidzia toki zurnala-kompiliacija, tik jis jau ne 11, o apie 80 Lt kainuoja (irgi maciau Europos knygyne). Bet manau, tikrai naudingas daiktas. thumbup.gif


Tas pats yra ir Burdoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 04 27, 09:55)
Jei supranti rusiskai, yra toks neblogas zurnalas Atelje (tiesa, kainuoja apie 11 Lt). Bet as ji maciau tik pc Europa knygyne. Kiekvienam zurnale ten demesi skiria skirtingam rubui: vienakart sijonui, kitakart kelnems, dar kitakart svarkui.  4u.gif  O po metu isleidzia toki zurnala-kompiliacija, tik jis jau ne 11, o apie 80 Lt kainuoja (irgi maciau Europos knygyne). Bet manau, tikrai naudingas daiktas. thumbup.gif

Reikės paieškoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2007 04 27, 20:13)
Tas pats yra ir Burdoj  mirksiukas.gif


na nepasakyciau, kad tas pats, jei kalbant konstravimo, modeliu prasme. Burdoj cik, cik ir viskas, labiau orientuojamasi i tokias savamoksles siuvejas, o vat "Atelje" yra zymiai rimciau ir profesionaliau, ir modeliai tokie duoti, kaip nuo Paryziaus podiumo "nulipe" hihihi.gif, gali pats susikonstruoti. Na bet cia mano akimis ziurint rolleyes.gif . Ne veltui Muller & son konstravimo metodai vertinami tarp dizaineriu ax.gif .
Pries pat nosi turiu si zurnala, tai jame parodyta, kaip gali susikonstruoti jojiko kelnes ir svarka biggrin.gif .

QUOTE(sizike @ 2007 04 27, 10:55)
Jei supranti rusiskai, yra toks neblogas zurnalas Atelje (tiesa, kainuoja apie 11 Lt). Bet as ji maciau tik pc Europa knygyne. Kiekvienam zurnale ten demesi skiria skirtingam rubui: vienakart sijonui, kitakart kelnems, dar kitakart svarkui.  4u.gif  O po metu isleidzia toki zurnala-kompiliacija, tik jis jau ne 11, o apie 80 Lt kainuoja (irgi maciau Europos knygyne). Bet manau, tikrai naudingas daiktas. thumbup.gif


a jau tiek pabrango blink.gif , turiu 2 m. senumo, 4 Lt kainavo blink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 29 balandžio 2007 - 17:06
QUOTE(Aristokratė @ 2007 04 29, 18:03)
na nepasakyciau, kad tas pats, jei kalbant konstravimo, modeliu prasme. Burdoj cik, cik ir viskas, labiau orientuojamasi i tokias savamoksles siuvejas, o vat "Atelje" yra zymiai rimciau ir profesionaliau, ir modeliai tokie duoti, kaip nuo Paryziaus podiumo "nulipe" hihihi.gif, gali pats susikonstruoti. Na bet cia mano akimis ziurint  rolleyes.gif . Ne veltui Muller & son konstravimo metodai vertinami tarp dizaineriu  ax.gif .
Pries pat nosi turiu si zurnala, tai jame parodyta, kaip gali susikonstruoti jojiko kelnes ir svarka  biggrin.gif .
a jau tiek pabrango  blink.gif , turiu 2 m. senumo, 4 Lt kainavo  blink.gif.


g.gif Aisiu tada paziuret, kas per zurnalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2007 04 26, 22:16)
Tai gal gali ir mums parodyti,ką pasisiuvai gražaus biggrin.gif


Tikrai labai noreciau, bet mano kompas yra senas ir as negaliu prie jo prijungti skaitmeninio fotoaparato (nera USB jungties). O sesuo ant savo laptopo pasvorda uzdejo. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 05 03, 13:24)
Tikrai labai noreciau, bet mano kompas yra senas ir as negaliu prie jo prijungti skaitmeninio fotoaparato (nera USB jungties). O sesuo ant savo laptopo pasvorda uzdejo. verysad.gif


Kokia negeriete sesuo dry.gif
Atsakyti
Jei pirksi ne nauja, o keliu menesiu senumo, tai ir kainuos apie 4 Lt
Atsakyti