Įkraunama...
Įkraunama...

Mirus artimajam

QUOTE(vilmutute @ 2014 09 20, 15:51)
Sveikos,
noriu pasiteirauti del informacijos. Pries kelias dienas vyras palaidojo teti. Liko gyva mama ir trys vaikai. Kokios proceduros, norint kad butas priklausytu mamai. Kaip turi elgtis vaikai, atsisakyti  turto ar kaip.
Taip pat liko automobilis vyro tevo vardu. Kaip ji perrasyti kita zmogui?

Viską padaro notaras. Visos procedūros jo darbas. Vaikai rašo paveldėjimo atsisakymą mamos naudai. Su auto t.p.
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2014 09 20, 14:51)
Sveikos,
noriu pasiteirauti del informacijos. Pries kelias dienas vyras palaidojo teti. Liko gyva mama ir trys vaikai. Kokios proceduros, norint kad butas priklausytu mamai. Kaip turi elgtis vaikai, atsisakyti  turto ar kaip.
Taip pat liko automobilis vyro tevo vardu. Kaip ji perrasyti kita zmogui?


Sveiki,
Taip, vaikai turi atsisakyti savo dalies mamos naudai. Automobilis lieka už paveldimo ribos, t. y., priklauso kitam žmogui. Vyro tėvui.
Atsakyti
QUOTE(Kompetentingas @ 2014 09 20, 23:29)
Sveiki,
Taip, vaikai turi atsisakyti savo dalies mamos naudai. Automobilis lieka už paveldimo ribos, t. y., priklauso kitam žmogui. Vyro tėvui.

bet vyro tėvo ir nebėra - automobilio savininko. Norit pasakyti, auto notaras neįtrauks į paveldėjimą? Mano atveju ir auto buvo paveldimas.
Atsakyti
Testamentu paveldėta turtą galima užginčyti? O dovanojima ar galima?
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 10 07, 09:53)
Testamentu paveldėta turtą galima užginčyti? O dovanojima ar galima?

Įstatymai suteikia galimybę nuginčyti testamentą. Esat gi girdėjusi pvz. kaip vyksta teismai dėl bobulės paliktų turtų klebonui, o giminės nuginčinėja? Bet čia prasideda, manau kai vertingas turtas - namas, žemės, didelės sumos.
Dėl dovanojimo paprasčiau - reikia ypatingai ypatingų atvejų, kad užsivestų karuselė.

Ir kaip jūsų tėvui sekasi blush2.gif rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 10 07, 09:16)
Įstatymai suteikia galimybę nuginčyti testamentą. Esat gi girdėjusi pvz. kaip vyksta teismai dėl bobulės paliktų turtų klebonui, o giminės nuginčinėja? Bet čia prasideda, manau kai vertingas turtas - namas, žemės, didelės sumos.
Dėl dovanojimo paprasčiau - reikia ypatingai ypatingų atvejų, kad užsivestų karuselė.

Ir kaip jūsų tėvui sekasi  blush2.gif  rolleyes.gif ?


Na cia turtas nemazas smile.gif todėl man labai keista kaip cia ne vienas is broliu nepasirodė pas notarus,na broliai tai alkoholikai,bet vieno is ju sūnus vadovauja ir tas dabar tyli,o suktas jis tai as zinau,bandė atkalbėti mano tėvą,kad atsisakytų zemes,kuri geroje vietoje!O taip tai jau liko paskutinis kartas pas notarus ir viskas bus jau sutvarkyta.namuose irgi karaliauja,griauna,stato,o uz nieką nemoka,tėvas moka.
Papildyta:
uz komunalus moka...
Atsakyti
O ar brangu ta dovanojima padaryt?
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 10 07, 12:17)
O ar brangu ta dovanojima padaryt?

Dovanojimo sandoriams Teisingumo minstras įsakymu nustatęs tokius įkainius: už nekilnojamojo daikto dovanojimo sutuoktiniui, tėvams, vaikams (įvaikiams), seneliams, vaikaičiams ar mainų tarp šių asmenų sutarties patvirtinimą 50-80 Lt, plius mokestis už patikrinimus registruose ir kt.
Papildyta:
Papildomai šiame forume yra daug temų, susijusių su
paveldėjimu http://www.supermama...howtopic=180544
Daikto naudojimosi tvarkos nustatymu, atidalijimu http://www.supermama...?...360373&st=0

Atsakyti
As esu anūkė,bet pagal dokumentus ne blush2.gif tai paskui užginčys ta testamentą,sakys kokiai cia svetimai viskas atiteko
Papildyta:
Aciu uz atsakymus.
O nebus cia bedu pagalvojus,kad as nesu jo tikra anūkė?testamentas parašytas man kaip jo anūkei g.gif kazkaip sakau labai keista,kad taip viska paliko ir tyli,o anūku yra nemazai.zemes ir namai Vilniuje,tai del to man labai keista ir atrodo,kad nenumos cia visko ranka,buvo jau atleke pas notarus ir kėlė vejus,bet kai jau notare kvietė atvažiuoti-ne važiavo.senelį jau anti metai as slaugau,mano tėvas turi įgaliojimą tvarkyti popierizma,o paveldejimas jau man,nes ir tėvas taip norėjo,jis tai man tikras tėvas tik pagal popierius ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 10 07, 13:52)
As esu anūkė,bet pagal dokumentus ne  blush2.gif  tai paskui užginčys ta testamentą,sakys kokiai cia svetimai viskas atiteko
Papildyta:
Aciu uz atsakymus.
O nebus cia bedu pagalvojus,kad as nesu jo tikra anūkė?testamentas parašytas man kaip jo anūkei g.gif  kazkaip sakau labai keista,kad taip viska paliko ir tyli,o anūku yra nemazai.zemes ir namai Vilniuje,tai del to man labai keista ir atrodo,kad nenumos cia visko ranka,buvo jau atleke pas notarus ir kėlė vejus,bet kai jau notare kvietė atvažiuoti-ne važiavo.senelį jau anti metai as slaugau,mano tėvas turi įgaliojimą tvarkyti popierizma,o paveldejimas jau man,nes ir tėvas taip norėjo,jis tai man tikras tėvas tik pagal popierius ne 4u.gif

testamentu turtą galima palikti bet kuriam žmogui, nepriklausomai nuo giminystės ryšių
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 10 07, 13:52)
As esu anūkė,bet pagal dokumentus ne  blush2.gif  tai paskui užginčys ta testamentą,sakys kokiai cia svetimai viskas atiteko
Papildyta:
Aciu uz atsakymus.
O nebus cia bedu pagalvojus,kad as nesu jo tikra anūkė?testamentas parašytas man kaip jo anūkei g.gif  kazkaip sakau labai keista,kad taip viska paliko ir tyli,o anūku yra nemazai.zemes ir namai Vilniuje,tai del to man labai keista ir atrodo,kad nenumos cia visko ranka,buvo jau atleke pas notarus ir kėlė vejus,bet kai jau notare kvietė atvažiuoti-ne važiavo.senelį jau anti metai as slaugau,mano tėvas turi įgaliojimą tvarkyti popierizma,o paveldejimas jau man,nes ir tėvas taip norėjo,jis tai man tikras tėvas tik pagal popierius ne 4u.gif

Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių.Tėvas norėtų paveldėjęs viską dovanoti jums, taip?
Bet nėra dokumentų, kad jūs giminė, taip?
Na, tada arba procentas valstybei už dovanotą turtą arba darotės, tvarkotės tėvystės dokumentus ax.gif. Ar notarai neduoda jokių patarimų?

arba aš nebe taip supratau dėl tų testamentų- kas jį ruošiasi rašyti (tėvas) ar jau senelis yra parašęs?
mirė senelis. Taip? Jis paliko parašęs testamentą ar ne? Jei taip, tai nebesukat galvos ir priimat paveldimą turtą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 07 spalio 2014 - 13:30
QUOTE(syri @ 2014 10 07, 13:23)
Kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių.Tėvas norėtų paveldėjęs viską dovanoti jums, taip?
Bet nėra dokumentų, kad jūs giminė, taip?
Na, tada arba procentas valstybei už dovanotą turtą arba darotės, tvarkotės tėvystės dokumentus  ax.gif. Ar notarai neduoda jokių patarimų?

arba aš nebe taip supratau dėl tų testamentų- kas jį ruošiasi rašyti (tėvas) ar jau senelis yra parašęs?
mirė senelis. Taip? Jis paliko parašęs testamentą ar ne? Jei taip, tai nebesukat galvos ir priimat paveldimą turtą.


Senelis parašęs testamentu,kad man paliek viska po jo mirties,tai vat,mano tėvas turi įgaliojimą tvarkyti viska,buvo zeme be dokumentu,tai tvarkė jis viska,močiute mirė ir jos turtas turejo buti padalintas sūnums ir mano seneliui (jos vyras) bet,kadangi sūnus ne pasirodo,tik mano tėvas,tai viska tvarko ant senelio
Atsakyti