Įkraunama...
Įkraunama...

Mirus artimajam

QUOTE(evitute @ 2014 06 27, 18:10)
Laba.Turiu toki klausima.pries pora savaiciu palaidojau vyra.nuejau pas notara.man pasiule du variantus 1-pagal valstybe arba 2-su anstoliu ir per teismus.antra varianta akcentavo todel kad liko nepilnametis vaikas.realiai liko jo lizingai (apie 3500) ir masina.mano nuomone rinkausi 1 varianta.Gal buvot kas susidure su tokia situacija?


Tik pirmas variantas. Aiškinti ilgai.
Atsakyti
QUOTE(evitute @ 2014 06 27, 19:10)
Laba.Turiu toki klausima.pries pora savaiciu palaidojau vyra.nuejau pas notara.man pasiule du variantus 1-pagal valstybe arba 2-su anstoliu ir per teismus.antra varianta akcentavo todel kad liko nepilnametis vaikas.realiai liko jo lizingai (apie 3500) ir masina.mano nuomone rinkausi 1 varianta.Gal buvot kas susidure su tokia situacija?

Užuojauta.
Mano situacija prieš kelis mėn. Buvo mirus tėvui ir darėm per anstolius (tik kam tas teismas? Kad vaikui nepilnamečiui priteisti dalį?). Jei lizingas liko palyginus prieš pirminę sumą tik katino ašaros (ta 3500 suma) iur mašina daug vertesnė, tada ir aš rinkčiaus 1 variantą.
Atsakyti
aciu mergytes uz atsakymus.nes noriu kuo maziau painiavos.
Atsakyti
Tėvas tvarkosi paveldejima,yra dar du broliai,bet jie neatvyksta pas norata,notare išsiuntė kažkokius ten laiškus jiems ir lauks kažkuri laiką,o kaip bus jei taip ir neatvyks,ar viska paveldes vienas žmogus?
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 14, 13:12)
Tėvas tvarkosi paveldejima,yra dar du broliai,bet jie neatvyksta pas norata,notare išsiuntė kažkokius ten laiškus jiems ir lauks kažkuri laiką,o kaip bus jei taip ir neatvyks,ar viska paveldes vienas žmogus?

Priklauso, "kas ten per laiškai", ar informavimo, ar kvietimo, ar atsisakymo pobūdžio. Čia gaunasi VBS. Paklauskite notarės.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 09 14, 13:17)
Priklauso, "kas ten per laiškai", ar informavimo, ar kvietimo, ar atsisakymo pobūdžio. Čia gaunasi VBS. Paklauskite notarės.


Kad ne as ten tvarkau viska,tėvas turėtu klausti,jam sake dar palauks savaite ir pradės tvarkyti paveldejima ant vieno,tik idomu ar viska rašys ant vieno,ar tvarkys tik jo dalį?
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 14, 17:25)
Kad ne as ten tvarkau viska,tėvas turėtu klausti,jam sake dar palauks savaite ir pradės tvarkyti paveldejima ant vieno,tik idomu ar viska rašys ant vieno,ar tvarkys tik jo dalį?

Tai kodėl gi tėvui nepaklausus, nepasidomėjus paveldėjimo bylos eiga? Gi čia jo teisė domėtis. Už tai papildomai nereikia primokėti. Nebent tėvas jums nenori kažko pasakyti rolleyes.gif
O pats tėvas arba, netgi jūs pati nebandėte informuoti, paaiškinti broliams, kad reikia tvarkytis domumentus? Paraginti.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2014 09 14, 17:18)
Tai kodėl gi tėvui nepaklausus, nepasidomėjus paveldėjimo bylos eiga? Gi čia jo teisė domėtis. Už tai papildomai nereikia primokėti. Nebent tėvas jums nenori kažko pasakyti  rolleyes.gif
O pats tėvas arba, netgi jūs pati nebandėte informuoti, paaiškinti broliams, kad reikia tvarkytis domumentus? Paraginti.


Tėvas man atrodo nesuprato smile.gif broliai yra alkoholikai,jiems tai isviso viskas vienodai,jie nevažiuoja,jiems nieko nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 14, 12:12)
Tėvas tvarkosi paveldejima,yra dar du broliai,bet jie neatvyksta pas norata,notare išsiuntė kažkokius ten laiškus jiems ir lauks kažkuri laiką,o kaip bus jei taip ir neatvyks,ar viska paveldes vienas žmogus?


Viską paveldės tėvas.
Atsakyti
QUOTE(Kompetentingas @ 2014 09 14, 19:29)
Viską paveldės tėvas.


Aciu už atsakymą.
Bet paskui galima bus duoti i teismą taip? Nes tie broliai norėjo parasyti atsisakymą,bet vieno is ju sūnus paprieštaravo,o tai keista kodel dabar neatvyksta tvarkytis paveldėjimo?atsisakyt neleido,bet dabar ir nesitvarko.
Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2014 09 19, 14:47)
Aciu už atsakymą.
Bet paskui galima bus duoti i teismą taip? Nes tie broliai norėjo parasyti atsisakymą,bet vieno is ju sūnus paprieštaravo,o tai keista kodel dabar neatvyksta tvarkytis paveldėjimo?atsisakyt neleido,bet dabar ir nesitvarko.


Paskui duoti į teismą bus pavėluota. Nelaimės.
Atsakyti
Sveikos,
noriu pasiteirauti del informacijos. Pries kelias dienas vyras palaidojo teti. Liko gyva mama ir trys vaikai. Kokios proceduros, norint kad butas priklausytu mamai. Kaip turi elgtis vaikai, atsisakyti turto ar kaip.
Taip pat liko automobilis vyro tevo vardu. Kaip ji perrasyti kita zmogui?
Atsakyti