Įkraunama...
Įkraunama...

Mirus artimajam

paveldejimo teises liudijimas paveldint NEKILNOJAMAJI TURTA kainuoja 0,1 proc nuo paveldimo turto vertes, bet ne maziau kaip 50, ne daugiau kaip 1000 litu. Pinigai -atskirai 20 kitu, i kita turta - dar atskirai 20-100 litu
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 26, 15:13)
paveldejimo teises liudijimas paveldint NEKILNOJAMAJI TURTA kainuoja 0,1 proc nuo paveldimo turto vertes, bet ne maziau kaip 50, ne daugiau kaip 1000 litu. Pinigai -atskirai 20 kitu, i kita turta - dar atskirai 20-100 litu

Dekui, butent nekilnojamas t.

Gal 0,01 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vonios Fane: 26 spalio 2012 - 16:23
QUOTE(marija8312 @ 2012 06 18, 12:30)
Gal kas zino tokia situacija,jai vaikisteje buvo palikta vaiku glob.namuose,paskuj ivaikino mane, po kaskiek laiko suradau savo biologine motina jinai daugiau vaiku neturi ir gyveno viena,ar po jos mirties man priklauso palikimas ar ne?

jei nepasikeitė įstatymai, tai jums nepriklausys niekas. Nes jūsų mama yra ta, kur įsivaikino, o biologinė mama tapo tiesiog niekuo, visiškai svetimu žmogumi, todėl nieko tikėtis ir negalit. Nebent, jei parašytų testamentą...
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2012 10 26, 16:23)
Dekui, butent nekilnojamas t.

Gal 0,01 ?


nu ne, tikrai 0,1 proc (t.y. turto verte padauginti is 0,001, pvz 30 000 * 0,001 bus 30 litu)
Atsakyti
laba diena,
norėjau pasiteirauti. Jei mire tete, o as tris menesius nesikreipiau i notara ar man dar reikia rasyti koki dokumenta, kad atsisakau teises i palikima?
Atsakyti
Laba diena,

gal galite pasidalinti patirtimi.....
mirus seneliams vienam po kito(5men skirtumu),paveldetojai 4 asmenys tvarkosi dokumentus.Vieno turtas dar iki galo nesutvarkytas,tik paduoti dokumentai,bet dbr laukia dar ir kito.Kokia eiga ir kokie mokesciai laukia?Kokius dokumentus turetu gauti paveldetojas,jei paveldi turta visi 4 asmenys(vaikai) po lygiai?
Gal galite eiga papasakoti?aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EUFORIJAA: 29 lapkričio 2012 - 21:32
sveiki, paprasysiu patarimo - konsultacijos 4u.gif
mire giminaite ir man priklauso 1/4 jos buto. klausimas: ar turiu del to turto kreiptis i norata? ar gali parduoti turta be mano sutikimo?
aciu, mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 11 30, 12:14)
sveiki, paprasysiu patarimo - konsultacijos 4u.gif
mire giminaite ir man priklauso 1/4 jos buto. klausimas: ar turiu del to turto kreiptis i norata? ar gali parduoti turta be mano sutikimo?
aciu, mergaites 4u.gif

Taip, pas notara turi kreiptis, manau, kad be taves parduoti negales, nebent be tavo dalies, bet kas pirks?
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2012 12 02, 09:43)
Taip, pas notara turi kreiptis, manau, kad be taves parduoti negales, nebent be tavo dalies, bet kas pirks?


o pas kuri notara kreiptis (bet kuris?) ir ka notaras inicijuos kreipimasi del buto paveldejimo, ar ka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 12 02, 10:45)
o pas kuri notara kreiptis (bet kuris?) ir ka notaras inicijuos kreipimasi del buto paveldejimo, ar ka... g.gif

Reikia kreiptis pas notara pagal mirusiojo gyvenama vieta. Reikia tureti dokumentus, irodancius, kad esat paveldetoja, nebent parasytas testamentas.
Atsakyti
nuo ko reikia pradėti tvarkytis dokumentus ir kur reikia kreiptis norint susitvarkyti paveldėjimą, nors žmogus yra miręs prieš 12 metų ir tik dabar sužinojome kad ji turi žemės, esam like vieninteliai jos giminaičiai ( 5 anūkai), kaip padaryti tą pradžią , nuo ko pradėti. tvarkytis dokumentus.?
Atsakyti
QUOTE(laimalaima3132 @ 2012 12 02, 17:53)
nuo ko reikia pradėti tvarkytis dokumentus ir kur reikia kreiptis norint susitvarkyti paveldėjimą, nors žmogus yra miręs prieš 12 metų ir tik dabar sužinojome kad ji turi žemės, esam like vieninteliai jos giminaičiai ( 5 anūkai), kaip padaryti tą pradžią , nuo ko pradėti. tvarkytis dokumentus.?

Itariu, kad reikes teismo keliu tvarkytis. Nueikit pas notara, viska paaiskins.
Atsakyti