Įkraunama...
Įkraunama...

Mirus artimajam

Ir as turiu klausima: musu paveldejimo byla vedanti notare sake mums i registru centra neioti pazymu, nes ji jas gaus per 3d.d., bet jei as pati tas pazymas uzsisakyciau registru centre neskubos tvarka, tuomet maziau mokecia. Ar galiu as pati tas pazymas uzsisakyti, ar tai tik notaro pareiga?
Atsakyti
Situacija tokia, kad mirė mamos brolis. Apie jį buvo nežinoma nieko daug metų, nepalaikyti jokie ryšiai. Su savimi jokių dokumentų neturėjo (pasirodo buvo benamis), tad tapatybė buvo nustatinėjama pagal pirštų antspaudus. Tada VPK pagal pavardę ieškojo giminaičių. Taip susisiekė su mama. Dabar prašoma arba palaidoti, o jeigu per mėnesį laiko neapsiimam tai tokiu atveju laidotų valstybė savo lėšomis. bandėme bandyti žiūrėti galbūt kokia piniginė parama būtų iš valstybės bent jau parsivežimui ar karsto pirkimui. nes palikti kad laidotų valstybė nežinia kur negalim. Mums aiškino kad kadangi jis kaip benamis buvo, vadinasi nepriklauso nič niekas, nes nuo naujųjų metų keitėsi įstatymas. negi tikrai taip yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2012 03 02, 03:16)
i gyventoju registra galima kreiptis, uz tam tikra mokesti jums isduos pazyma apie asmens deklaruota gyvenamaja vieta. Bet kiek zinau gyventoju registai yra atskiri kiekvienam mieste, t.y. vilniaus gyventoju registras apima tik Vilniaus gyventojus (ir asmenis, kurie "prisirase" prie Vilniaus savivaldybes).
O ar ten bus zyma jei asmuo mires.. Gal  g.gif  bet jei jis pries mirti persiregistravo i kita savivaldybe, tai manau, kad gali buti taip, kad tiesiog bus nurodyta, kad jis nuo tada iki tada gyveno Vilniuj ir tiek.
Gal kas tiksliau pasakys, nes as nelabai zinau smile.gif


Dėkui už atsakymą, bet kiek žinau, gyvenamoji vieta apskritai nėra deklaruota (prieš daugelį metų žmogus buvo išdeklaruotas iš buto, nes ten nebegyveno ir jo vieta buvo nežinoma). Nebent per tiek laiko kur nors kitur prisideklaravo.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2012 03 10, 11:55)
Dėkui už atsakymą, bet kiek žinau, gyvenamoji vieta apskritai nėra deklaruota (prieš daugelį metų žmogus buvo išdeklaruotas iš buto, nes ten nebegyveno ir jo vieta buvo nežinoma). Nebent per tiek laiko kur nors kitur prisideklaravo.


O gal koki pazystama policinka turi? Jei zinai Varda Pavarde jie greit pasakys kur su kuo gyvena... cool.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Iškilo ir man problemėlė,gal kuri galėsit patarti.Mano tėtis mirė prieš 4 metus.Turėjo skolų, tad palikimo nepriėmiau.Yra tėčio automobilis,senas jau ir nevažiuojantis rūdyja kieme.Nežinau nei ką su juo daryti: nei parduoti, nei į metalo laužą atiduoti negaliu,nes galvoju jog kreditoriai pradės ieškoti ir tada man reiks atidavinėti kreditą.Nors per tuos metus niekas apie automobilį nesiteiravo.Patarkit kaip man protingiau pasielgti,ar dar laikyti tą automobilį ar yra koks senaties terminas?Ačiū.
Atsakyti
Gal kas zino tokia situacija,jai vaikisteje buvo palikta vaiku glob.namuose,paskuj ivaikino mane, po kaskiek laiko suradau savo biologine motina jinai daugiau vaiku neturi ir gyveno viena,ar po jos mirties man priklauso palikimas ar ne?
Atsakyti
Gal kas pagelbės g.gif
Sakykit prašau ar nepasikeitė terminas parduoti turtą po paveldėjimo nemokant pelno mokesčių? Anksčiau reikėjo išlaikyti turtą 3m., o dabar vyras sako, kad pasikeitė, reikia išlaikyti 5m. Niekur nerandu tokios info, gal kas žinot?
Ačiū jei pagelbėsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ežiukai @ 2012 07 06, 11:41)
Gal kas pagelbės g.gif
Sakykit prašau ar nepasikeitė terminas parduoti turtą po paveldėjimo nemokant pelno mokesčių? Anksčiau reikėjo išlaikyti turtą 3m., o dabar vyras sako, kad pasikeitė, reikia išlaikyti 5m. Niekur nerandu tokios info, gal kas žinot?
Ačiū jei pagelbėsit 4u.gif

Skaitykit Gyventojų pajamų įstatymą
Atsakyti
Nuo skirybu man neduoda ramybes vienas sklausimas. Esu issiskyrusi su pirmu vyru, turim bendra vaikeli, dabar jam keturi metai. Aisku vaikas gyvena su manim, bet as vis pagalvoju kas butu jeigu as mirciau? Negi vaika augintu tevas? Truputi apie teva ir jo gyvenima:Jis moka elementus susitinka su vaiku kas 3 men,porai val, bet jis nera geras zmogus ir tevas.Jo gyvenimo budas keistas, daug mustyniu, vagysciu, aplinkoj kuris gyvena yra baisi, daug alkoholio, narkotiku zodziu jokos kulturos. gyvena siaubingai 3 broliai ir mama ir visi megsta isgerti.turi maza namuka kuris atrodo kaip tvartas viskas suduze suluze zodziu kosmaras. Vaikas nelabai nori ten vaziuoti nes bijo jo broliu.
dabar kodel susimasciu as ties sia tema, man nesenai padare operacija ispjome pikta apgama ir as labai isigandau tai va ir lenda i galva tokios mintys kas butu jeigu butu. aiksu netureciau taip galvot bet noriu apsidrausti, kazka padaryti kad vaikui butu geriau. as noreciau kad po mano mirties vaikas liktu gyventi su mano tevais, o ne pas teva. nes realiai jei mamos nebera vaikas automatiskai priskiriamas tevui... ar galima kazkaip kazka padaryti?gal; kazkas kazka girdejot?gal kas mete panasia situacija?
dekui
Atsakyti
Labukas 4u.gif
gal kas galite pasakyti kokių dokumentų reikia,tvarkantis paveldėjimo dokumentus po mirties?
ta prasme einu pas notarą su broliu,tvarkytis palikimą mamos,mama mirė,liko butas mamos 4u.gif
Atsakyti
Mamos mirties liudijimas, jusu asmens dokumentai ir gimimo liudijimai
Atsakyti
O kiek kainuoja turto paveldejimo (is tevu) galutines sutarties iforminimas? Kazkoks procentas nuo turto vertes?
Atsakyti