Įkraunama...
Įkraunama...

Mirus artimajam

QUOTE(ooo @ 2009 01 16, 10:58)
kur pasiraset apie palikimo priemima? pas notara? jei taip, tuomet nueikit pas ta pati notara ir pasiteiraukit del paveldejimo reikalu. jei pasiraset ne pas notara arba ne del palikimo priemimo, o del palikimo reikalu tvarkymo pavedimo tetai, tuomet kreipkites i teisma del palikimo priemimo termino atnaujinimo, nes i notara del palikimo priemimo turejote kreiptis per 3 menesius po seneles mirties.
jei paveldejimo byla pas notara neuzvesta, dokumentai netvarkomi jokie, tuomet teta gales pareiksti, kad ji viena faktiskai prieme palikima pradejusi valdyti ta turta.
vienu zodziu - pirmu taikymu pas notara. kuo greiciau susitvarkysit dokumentus, tuo bus geriua, nebutinai vienas zmogus turi tvarkyti paveldejimo reikalus - bylos uzvedimui reikia tik mirties liudijimo originalo, o pazyma apie paskutine mirusiojo gyvenamaja vieta galite paimti is seniunijos ir jus, o paskui notaras bet kuriam is paveldetoju gali isduoti pazyma, kad jie yra ipediniai ir su tom pazymom ir is nekilnojamojo turto registro, ir is banku ir is kitur kur reik duomenis apie seneles tureta turta gausite. kol nera surinktos pazymos apie turima turta, tol notaras negali baigti tvarkyti dokumentu.
procesas gali uzsitesti, jei nera sutvakyti namo ar zemes dokumentai.


Ačiū. Pasirašiau pas notarą, kad priimu palikimą, kai dar nebuvo praėję trys mėnesiai, tai termino nepraleidau, tiesiog vis dar neturiu paveldėjimo liudijimo. Taigi, kiek suprantu, visus notarui reikalingus dokumentus apie senelės turėtą turtą galiu pristatyti ir aš, gavus iš jo pažymą, kad esu įpėdinė. O registre ir kitur, ar nereiks mirties liudijimo užteks tik pažymos? g.gif
Atleiskit, kad tiek klausinėju, bet notaras kitame mieste, tai noriu kuo daugiau sužinoti, prieš susiruošiant važiuoti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maggota: 16 sausio 2009 - 11:27
QUOTE(maggota @ 2009 01 16, 12:23)
Ačiū. Pasirašiau pas notarą, kad priimu palikimą, kai dar nebuvo praėję trys mėnesiai, tai termino nepraleidau, tiesiog vis dar neturiu paveldėjimo liudijimo. Taigi, kiek suprantu, visus notarui reikalingus dokumentus apie senelės turėtą turtą galiu pristatyti ir aš, gavus iš jo pažymą, kad esu įpėdinė. O registre ir kitur, ar nereiks mirties liudijimo užteks tik pažymos?  g.gif
Atleiskit, kad tiek klausinėju, bet notaras kitame mieste, tai noriu kuo daugiau sužinoti, prieš susiruošiant važiuoti.  ax.gif

faktiskai turetu uztekti notarines pazymos ir jusu asmens dokumento. visi seneles duomenys turi buti pazymoje.
del visa ko pasiskambinkit i registru centro informacija ir paaiskinkit situacija bei pasiklauskit 4u.gif
nes as nepamenu kaip buvo 4u.gif
o bankui uzteko pazymos ir asmens dokumento.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 16 sausio 2009 - 13:51
QUOTE(ooo @ 2009 01 16, 13:51)
faktiskai turetu uztekti notarines pazymos ir jusu asmens dokumento. visi seneles duomenys turi buti pazymoje.
del visa ko pasiskambinkit i registru centro informacija ir paaiskinkit situacija bei pasiklauskit  4u.gif
nes as nepamenu kaip buvo  4u.gif
o bankui uzteko pazymos ir asmens dokumento.

Sveikos, nezinau, kaip pasielgti, mano situacija labai panasi, kaip maggotos:tik beda tame, kad man nepranese, kada mociute mire ir palaidojo slapta.Testamento nebuvo mociutes butui,paveldetojai likome tik as po tevo mirties ir tevo brolis su seima, kur kreiptis ir ka toliau daryti.Tevo mirties liudijima turiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 01 26, 22:54)
Sveikos, nezinau, kaip pasielgti, mano situacija labai panasi, kaip maggotos:tik beda tame, kad man nepranese, kada mociute mire ir palaidojo slapta.Testamento nebuvo mociutes butui,paveldetojai likome tik as po tevo mirties ir tevo brolis su seima, kur kreiptis ir ka toliau daryti.Tevo mirties liudijima turiu g.gif


Jei nepraeje 3 menesiai po mociutes mirties tai reikia kreiptis i notara pagal paskutine mirusiojo gyvenamaja vieta. O jei praejo 3 menesiai - tai i advokata ir teisma, bet nezinau kaip sektusi irodyti kad nezinojai jog mociute numire...
Atsakyti
QUOTE(aiskauda @ 2009 01 26, 22:55)
Jei nepraeje 3 menesiai po mociutes mirties tai reikia kreiptis i notara pagal paskutine mirusiojo gyvenamaja vieta.  O jei praejo 3 menesiai - tai i advokata ir teisma, bet nezinau kaip sektusi irodyti kad nezinojai jog mociute numire...

Dar nepraejo trys menesiai, daznai vaziuoju i kapines tetes kapo apziureti ir radau svieziai supilta kapa (jis bendras seneliu ir mano tevo). verysad.gif Siandiena metrikacijos skyriuje suzinojau, kad ji mire praejusi pirmadieni verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 01 26, 21:54)
Sveikos, nezinau, kaip pasielgti, mano situacija labai panasi, kaip maggotos:tik beda tame, kad man nepranese, kada mociute mire ir palaidojo slapta.Testamento nebuvo mociutes butui,paveldetojai likome tik as po tevo mirties ir tevo brolis su seima, kur kreiptis ir ka toliau daryti.Tevo mirties liudijima turiu g.gif


sveikos visos, mano situacija beveik tokia pati, kad mire mociute suzinojau tik siandien, ir tai atsitiktinai verysad.gif man irgi niekas nepranese, tik skirtumas tas, kad ji gyveno Kaliningrade ir po jos mirties praeje jau daugiau kaip menuo, as net nezinau, tikslios datos kada ji mire cray.gif . Tevas mano taip pat mires, pries mirti jis apie 10 metu gyveno su mano mociute Kaliningrade. gal kuri gali patarti ka daryti ir kur kreiptis, jau dabar vien is principo nenoriu, kad tevo brolio seima, kuri visada man sudarydavo kliutis lankyti teva ir mociute ir net nepranese, kad ji mire, paveldetu buta, manau, man irgi priklauso jo dalis unsure.gif , bet tik kad visas veiksmas vyksta Kaliningrade, tai apie ju istatymus nieko nezinau cry.gif
gal kuri ka zino ir galetu patart??? labai reikia konsultacijos cray.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2009 01 29, 19:56)
sveikos visos, mano situacija beveik tokia pati, kad mire mociute suzinojau tik siandien, ir tai atsitiktinai  verysad.gif  man irgi niekas  nepranese, tik skirtumas tas, kad ji gyveno Kaliningrade ir po jos mirties praeje jau daugiau kaip menuo, as net nezinau, tikslios datos kada ji mire  cray.gif  . Tevas mano taip pat mires, pries mirti jis apie 10 metu gyveno su mano mociute Kaliningrade. gal kuri gali patarti ka daryti ir kur kreiptis, jau dabar vien is principo nenoriu, kad tevo brolio seima, kuri visada man sudarydavo kliutis lankyti teva ir mociute ir net nepranese, kad ji mire, paveldetu buta, manau, man irgi priklauso jo dalis unsure.gif , bet tik kad visas veiksmas vyksta Kaliningrade, tai apie ju istatymus nieko nezinau  cry.gif
gal kuri ka zino ir galetu patart??? labai reikia konsultacijos cray.gif

Pas tave situacija ir nepavydetina, plius reikia asmenu, kurie zino rusijos istatymus. doh.gif
Nesuprasiu giminiu, del tu kliuciu, kodel jie taip elgiasi doh.gif Siandiena buvau pas notare, sake uzves byla, toliau belieka laukti.O, nesake, man, kad praejus trims menesiams nieko nebegaleciau padaryti, tik i teisma kreiptis.Pasirodo i mociutes buta jau mano pussesere isikele su seima doh.gif Labai greitai.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 01 29, 20:53)
Pas tave situacija ir nepavydetina, plius reikia asmenu, kurie zino rusijos istatymus. doh.gif
Nesuprasiu giminiu, del tu kliuciu, kodel jie taip elgiasi doh.gif Siandiena buvau pas notare, sake uzves byla, toliau belieka laukti.O, nesake, man, kad praejus trims menesiams nieko nebegaleciau padaryti, tik i teisma kreiptis.Pasirodo i mociutes buta jau mano pussesere isikele su seima doh.gif Labai greitai.


kiek as suprantu ir matau, tevo brolio seima yra gobsus, ir visa tai daro del buto.
o kaip viena patarle sako, lazda turi du galus, tai tikrai neleisiu lengvai pasiimti to buto, kaip bebutu ji ir mano mociute, be to mano tevas ten gyveno, o jo brolis ir jo zmona tik atvaziuodavo ir pinigus is mociutes kaulydavo

gali pasirodyt kad esu savanaude, bet tikrai taip nera, manes gyvenimas niekada nelepino, tai bent pameginti reikia, bent ka nors susizinoti, gal man net neverta pradet bylinetis ir nervu sau gadint, todel ir butu gerai, kad kas patartu, viena patarima jau turiu, patare i rusijos ambasada kreiptis, tai ryt bandysiu, gal ka suzinosiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktorija09: 29 sausio 2009 - 21:08
QUOTE(viktorija09 @ 2009 01 29, 21:03)
kiek as suprantu ir matau, tevo brolio seima yra gobsus, ir visa tai daro del buto.
o kaip viena patarle sako, lazda turi du galus, tai tikrai neleisiu lengvai pasiimti to buto, kaip bebutu ji ir mano mociute, be to mano tevas ten gyveno, o jo brolis ir jo zmona tik atvaziuodavo ir pinigus is mociutes kaulydavo

gali pasirodyt kad esu savanaude, bet tikrai taip nera, manes gyvenimas niekada nelepino, tai bent pameginti reikia, bent ka nors susizinoti, gal man net neverta pradet bylinetis ir nervu sau gadint, todel ir butu gerai, kad kas patartu, viena patarima jau turiu, patare i rusijos ambasada kreiptis, tai ryt bandysiu, gal ka suzinosiu  g.gif

Pasitaiko dvi vienodos situacijos mirksiukas.gif Linkiu sekmes,tau jos dar prireiks.Apie save negalvoju, nes visa gyvenima teko uz save kovoti ir i gyvenima kabintis savomis jegomis, be kitu pagalbos.Nemanau atsisakyti to, kas man priklauso.(gal ir negraziai elgiuosi, bet su manimi panasiai elgiamasi dar ir baisiau verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 01 29, 21:42)
Pasitaiko dvi vienodos situacijos mirksiukas.gif Linkiu sekmes,tau jos dar prireiks.Apie save negalvoju, nes visa gyvenima teko uz save kovoti ir i gyvenima kabintis savomis jegomis, be kitu pagalbos.Nemanau atsisakyti to, kas man priklauso.(gal ir negraziai elgiuosi, bet su manimi panasiai elgiamasi dar ir baisiau verysad.gif )


nemanau, kad negraziai, jei priklauso, tai kodel turi kitam atiduot, kuris net aciu nepasakys, o dar ir purvais apdrabstys
labai dekoju uz palaikyma ir palinkejimus 4u.gif , tau paciai taip pat linkiu stiprybes ir sekmes 4u.gif ir tikekimes, kad abiem pasiseks
Atsakyti
paveldejimo klausimus tvarko notaras, todel tik jis geriausiai patars ka reikia siuo atveju daryti. Mirus artimajam reikia kuo reiciau kreiptid i notara, kuris yra paskirtas. Paveldejimo atveju, skirtingai negu kitais klausimais, notarams yra priskirtos geografines zonos, vienas ar kitas miesto rajonas, kad nebutu taip kad paveldejimo bylos susidubliuoja.
Atsakyti
Turiu ir aš situacija....gal pagelbėsit.....
...draugė liko našlė su trimis vaikais prieš du metus. Vasario mėnesį jos vyrui buvo priskirtas invalidumas (3 grupė). Jis buvo dirbantis ir gaudavo gana nebloga algą....1700 lt. į rankas. Kovą vyras žuvo. Dabar jos vaikai gauna našlaičių išmoka paskaičiuota nuo invalidumo, t.y. viso 350 lt. (nors nei to invalidumo nei jo dydžio jis taip ir nematė). Tai dabar klausimas....tai nuo ko skaičiuojasi vaikams našlaičių pašalpos? Nuo tėvo atlyginimo ar nuo invalidumo? Ačiū
Atsakyti