Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

QUOTE(Gitusia @ 2007 05 19, 19:28)
man jau antras nestumas. Turiu dukryte, db labai noriu berniuko. 23 kartus dare echo , bet mazylis nerode, ak turi tarp kojyciu...
Vilties dar turiu wub.gif



cia rimtai? blink.gif
Atsakyti
nea, nea, atsiprašau, 3 kartus, eilinį kartą už nago užkliuvau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
as tai kaip tik mergaitės noriu, ir labai labai. Įsivaizduojam abu tik ją. Bet jei bus berniukas, tikrai vėjų nekelsiu biggrin.gif
Atsakyti
as pirmo labai norejau berniuko nors is tiesu nelabai buvo skirtumas svarbu kad sveikas vaikutis , nestumas buvo super jokiu problemu, pastojusi jauciau kad bus vaikinukas, ehoskopas nerode lyties tik kai pagulde i klaipeda su pernesiojimu tai tada rauba pasake kad kiausiukai per visa ekrana buvau labai laiminga, antras nestumas buvo sunkus istisai gresiantis su visais pykinimais sirdyje zinojau kad bus mergaite ehoskopas iki pat galo nerode kas bus bet jauciau gimdymas buvo labai sunkus naturalus be jokiu nuskausminamuju 9 valandas cia gal man sunkus o gydytojai sake kad viskas taip kaip turi buti , nes pirmaji pagimdziau labai greitai ir be jokiu problemu, nu bet kaip sakant viska atperka kai isgirsti gime sveika mergyte viskas iskart uzsimirsta, nors visalaika man vidine nuojauta sake kas gims, deja abieju vaiku lytis sutampa su rusu mokslininku apskaiciavimo kreive ir butent su vyru kai norejome mergytes atkreipem i tai demesi nes visus metus man mete vien berniukus o butent spalio menesi 2 savaites tebuvo skirtos mergytei tai va per jas as ir pastojau, ir nezinau darbe kiek moteru pagal tai tikrinosi lyti tai praktiskai 98 procentai atitiko9 tas apskaiciavimas kazkur parasytas forume dabar jau tiksliai neprisimenu)
Atsakyti
as labai labai noreciau mergytes, bet echo rodo berniuka doh.gif
is pradziu lengvas sokas buvo, bet dabar kai susitaikiau su ta mintim, tai net nezinau jei pasakytu vis del to mergyte tai kaip mano pupa vaiksciotu su rubeliais su masinytem doh.gif
Atsakyti
blush2.gif as uzvakar nuejau pas daktarus, padare ultragarsa ir nustate lyti 95 proc.kad mergaite...uzstrigo kazkas gerkleje, nes jauciau, kad vyras nori berniuko. Beje, kaip cia skaitau, kad echoskopai , ar daktarai gali klisti...na gal LT taip vyksta, bet nemanau kad Vokietijoje, nes cia aparatura manau nebloga...
Dar vyras paklause ar tikrai, daktaras atreze, na as negaliu nieko pakeisti:)
kai isejom...viskas susimaise...uosvienes zodziai, kad gal gims berniukas, ir siaip aplinkiniai: kad pirmas gal sunus...kai pravirkau krokodilo asaromis<<!!nezinau kas pasidare pusdieni verkiau..negalejau kalbeti, jauciausi kad kazkuria prasme nuvyliau vyra...
Paskui vyras isejo isvis is kambario...sako ka ta maza mergaite kalta ir ko tu cia verki?!ar tu cia mane kaltini?as nepagaminsiu tokiu spermiuku, kurie daro berniukus ir t.t..Bet tokie vyro zodziai:-tai norejai berniuko, tai turesim juk ir daugiau vaiku... unsure.gif siaubas! Zinau, kad be galo myliu savo vaika (vyras taip pat)tik zinau viena, kad vyrams pasididziavimas pirmas sunus. Vat kaip.
Atsakyti
Aš taip pat norėjau pirmo sūnaus ir labai tikėjausi,kad jis bus.Ir vyras labai laukė sūnaus.Tris kartus echo rodė mergytę,bet mes kažkaip nelabai tikėjom.Ir nuojauta man sakė,kad bus berniukas,o gal tai iš didelio noro.Na va ir pasitvirtino echo prognozės,gimė mažutė ir gražutė flirt.gif O dabar net neįsivaizduoju savęs su berniuku biggrin.gif Be galo myliu savo mažiuliukę pupytę.Ir vyras daug laiko skiria mūsų mažei.Myli ją labai,nešioja vis ant rankų ar pasiguldo sau ant pilvo (ji labai taip mėgsta) kai tik turi laisvą minutę.Ir mylim mes ją abu nei kiek nemažiau wub.gif nei būtų buvęs berniukas.Tai kad maytės kas be gimtų,mylėsit tikrai vienodai ir visai nesvarbu kokios lyties vaikas,svarbiausia sveikas mažiukas.
Atsakyti
o mes irgi norime berniuko nes jau 2 dukreles turime, bet nesimato kas gyvena pas mane pilvelyje unsure.gif o jeigu bus vel mergyte tai ka, teks dar bandyt kol nebus sunaus lotuliukas.gif (juokauju cia, jau po sio vaiko uzteks, tai tikiuosi turesime issvajotaji sunu wub.gif )
Atsakyti
Keista man skaityt tokias mintis, kaip temos autorės. YPAČ tada, kai laukiama pirmagimio. Na, jei turi kokius 3 berniukus ir nusprenderi gimdyti tol, kol pagimdysi mergaitę, tai natūralu, kad norisi mergaitės. Bet čia gi pirmagimis blink.gif Ir jau toks nusivylimas, kad ne tos lyties doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kitik @ 2007 05 24, 16:29)
blush2.gif as uzvakar nuejau pas daktarus, padare ultragarsa ir nustate lyti 95 proc.kad mergaite...uzstrigo kazkas gerkleje, nes jauciau, kad vyras nori berniuko. Beje, kaip cia skaitau, kad echoskopai , ar daktarai gali klisti...na gal LT taip vyksta, bet nemanau kad Vokietijoje, nes cia aparatura manau nebloga...
Dar vyras paklause ar tikrai, daktaras atreze, na as negaliu nieko pakeisti:)
kai isejom...viskas susimaise...uosvienes zodziai, kad gal gims berniukas, ir siaip aplinkiniai: kad pirmas gal sunus...kai pravirkau krokodilo asaromis<<!!nezinau kas pasidare pusdieni verkiau..negalejau kalbeti, jauciausi kad kazkuria prasme nuvyliau vyra...
Paskui vyras isejo isvis is kambario...sako ka ta maza mergaite kalta ir ko tu cia verki?!ar tu cia mane kaltini?as nepagaminsiu tokiu spermiuku, kurie daro berniukus ir t.t..Bet tokie vyro zodziai:-tai norejai berniuko, tai turesim juk ir daugiau vaiku... unsure.gif siaubas! Zinau, kad be galo myliu savo vaika (vyras taip pat)tik zinau viena, kad vyrams pasididziavimas pirmas sunus. Vat kaip.

Gal už turko ar arabo ištekėjai?
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 18, 15:08)
Gal už turko ar arabo ištekėjai?



Va ir man taip atrodo. Musulmonams tai labai svarbu, jiems gi moteris - antrarūšė butybė.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 18, 15:08)
Gal už turko ar arabo ištekėjai?


Matei vyras normaliai kalba, čia jos galvoj hm hm
Papildyta:
Bet iš tikro keistas tas begalinis kažkokios lyties noras. Ne apie tai galvot reikia.
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 18, 14:23)
Matei vyras normaliai kalba, čia jos galvoj hm hm

Sprendžiant iš to, kaip elgėsi ir ko tikėjosi visa giminė, vis tik leidžiu sau tokią prielaidą daryt, kad vyras - turkas arba arabas. Tačiau tokiu atveju nejaučiu jokio gailesčio. Nes iš tiesų jos galvoj "hm hm" Apskritai prieš planuojant vaikus (gi ne gatvinė kaip suprantu, šeimoj gyvena) derėtų išsiaiškint vienas kito lūkesčius. Ar čia man vienai tik taip atrodo?
Atsakyti