Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiu berniuko bet bus..........

Man atrodo nestumo metu uzsimanyti raugintu agurkeliu labai normalu biggrin.gif , bet su 2.gif lytim jau kitaip, nereiketu labai labai ko nors noreti, as tai noriu lelkos clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Iva @ 2004 11 22, 16:08)
nes dabar tai juoko namuose, nes su Iveta nusprendem, kad persvara balsu ( mano ir jos) bus mergaite laugh.gif


reiskia ner ko pergyvent - bus mergaite laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Bambolino @ 2004 11 22, 20:31)
man tai tragedija, kai mamkos nori tik MERGYTES, arba tik BERNIUKO doh.gif
PRIEZASTIS SLYPI PSICHIKOJE

laugh.gif O kur dar gali slypėti? Skrandyje? Visų norų priežastys slypi psichikoje. Ir jokios tragedijos čia nėra. Noras yra normalus dalykas. Va, jei noras perauga į maniją, tai jau nukrypimas arba liga wink.gif
Taip kad esamos ir būsimos mamos, norėkite į sveikatą gražių geltonplaukių ar tamsiaplaukių, mėlynakių ar rudaakių, mergyčių ar berniukų. Jūsų norai tikrai nepakenks jūsų vaikeliui. O dėl šiokio tokio nusivylimo, jei gimtų ne tos lyties, kurios laukėte irgi nereikia pergyventi. Užtat po to koks "proto prašviesėjimas" ateina, kai žiūri į tą savo mažylį ir niekaip nesupranti, kaip galėjai būti tokia nesupratinga ir galvoti, kad gali būti kitos lyties kūdikis geriau. Sakau iš patirties, ir berniukai, ir mergaitės yra thumbup.gif
Atsakyti
o kaip kalbos, bendravimas su dar negimusiu kudikeliu???
Ka, pvz gims berniukas o ne ilgai laukta mergyte, tai ir dings meile???
Jam paaugus pasakosit: kaip as norejau mergytes kad tu tik zinotum, tik su ja ir bendravau kai ji buvo pilvelyje. Bet gimei tu... mano sunau...
KRAUPU
Atsakyti
QUOTE (Bambolino @ 2004 11 23, 09:40)
o kaip kalbos, bendravimas su dar negimusiu kudikeliu???
Ka, pvz gims berniukas o ne ilgai laukta mergyte, tai ir dings meile???
Jam paaugus pasakosit: kaip as norejau mergytes kad tu tik zinotum, tik su ja ir bendravau kai ji buvo pilvelyje. Bet gimei tu... mano sunau...
KRAUPU

kai kalbi su pilvu, gali ji vadinti tiesiog zuikuciu ar katineliu wink.gif
gimus vaikui kas jis bebutu berniukas ar megaite vis tiek ji mylesi, ka gali nemyleti savo vaikelio vien del to , kad jis kitos lyties, ar kad jis pvz neigalus . juk mylesi koks bebutu, ir net jei uzaugtu ir nueitu blogais keliais vis tiek myletum ...

man nepatinka toks poziuris - va jei tu galvoji taip ir taip , reiskia jau su psichika kazkas negerai wink.gif

va paziurek, kiek aplink pavyzdziu - lauke vienos lyties vaikelio, gime kitos - laikas eina, o laimingos mamos augina laimigus vaikucius thumbup.gif
Atsakyti
na taip taip, labai jau grazei parasei:)
Atsakyti
na įsiterpsiu ir aš wink.gif
dažniausiai mamos laukia sveiko vaiko. Žinoma aš dabar norėčiau dukrytės, bet tikrai bijau užsiakcentuoti ir svajoti vien tik apie dukrytę, ir bijoti, kad gal kartais gims sūnus dry.gif . Va apie tokį akcentavimą šioje temoje manau ir yra diskutuojama.
Tikrai yra tėvų, kurie pamatė, kad gimė ne tokios lyties vaikas kurio jie norėjo labai nuliūsta blink.gif
O pasvajoti ir pagalvoti manau niekam nepakenkė wub.gif
Atsakyti
as kai sužinojau kad laukiuosi pirma mintis kad bus mergaite biggrin.gif nezinau kodel bet kai pamaciau leliuka per elevizoriu visos mergaites ar brniukai isgaravo, dabar tiktai galvoju kad tik sveikas butu thumbup.gif o lytis visai nebsvarbu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BooMe @ 2005 11 21, 23:20)
as kai sužinojau kad laukiuosi pirma mintis kad bus mergaite  biggrin.gif  nezinau kodel bet kai pamaciau leliuka per elevizoriu visos mergaites ar brniukai isgaravo, dabar tiktai galvoju kad tik sveikas butu  thumbup.gif o lytis visai nebsvarbu  cool.gif


Man tavo lele nuotraukytej....jau dabar i tete panasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
as isiterpsiu i jusu pokalbi,apie nora ir nenora. Dirbau visus metus iki pat gimdymo su protiskai neigaliu zmogum.Kiek nervu mano buvo istampyta,kiek asaru isliejau. Nestumo metu uzeidavo juodos akimirkos kai maniau kad ir mano kudikis gali toks buti (zadejau ligonineje palikti lotuliukas.gif ). Idomu ar mano kudikiui atsilieps gyvenime tas mano pykcio priepuolis,kai saukdavau ant savo pilvelio gyventojo kaip as jo nemylesiu jeigu gims nesveikas. Dieve,kokia as nesveika buvau ir kaip man baisu dabar,kai tai prisimenu. verysad.gif Visa nestuma buvau isitikinusi kad bus berniukas. Kalbinau savo berniuka berniukiskai,daineles dainavau,o sirdyje troskau dukreles. Keletas zmoniu sake kad tikrai bus berniukas,tarytum aiskiaregiai jie butu. Ir vyras sunaus norejo,kad toks isdykes kaip pats butu ir mamai nervus tampytu ax.gif Parduotuvese mano zvilgsnis vis krypdavo i mergaitiskus drabuzelius,bet buvau atsargi ir stengiausi pirkti neutralius. Kaip as mylejau savo leliuka ir kokia laiminga buvau. Kai jau mano skruzdeliukas gime su nekantrumu paklausiau akuseres kas gi vistik pas mus atkeliavo ir Dieve, negaliu apsakyti to dziaugsmo,kai akusere istare ta stebuklinga zodi-mergyte thumbup.gif.
Ar galit isivaizduoti..bendrai tai galit mano mano mano saulyte... wub.gif O, kaip vyras reagavo? Kokia palaima maciau jo veide ir akyse,jis ja pamilo ta pacia sekunde ir pirmas ja gavo palaikyti. O,ji tokia panasi i savo teveli.
Ir svarbiausia sveika sveikutele ir dabar mus dziugina savo stipriais plauciais. Taigi sutikit,kad tik nuo jusu priklauso ar kudikis bus laimingas gaves jus i tevus ir dziaukites savo sukurtu stebukleliu.
P.S. Kai tik suzinojau kad laukiuosi mamai pasiguodziau,kad tikriausiai negaleciau myleti mergytes. Is kur tas toks kvailas lotuliukas.gif isitikinimas mano buvo? O,dabar sakau sau,kad tik mergytes mylesiu. Ka gi teks tai suzinoti po keliu metu mirksiukas.gif
P.P.S kaip bebutu keista vardas buvo isrinktas tik mergaitei. O berniukui visi vardai buvo negeri. Mylekit savo dar negimusius vaikelius.Juk Dievas dave Dievas gali ir pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(BooMe @ 2005 11 21, 22:20)
as kai sužinojau kad laukiuosi pirma mintis kad bus mergaite  biggrin.gif  nezinau kodel bet kai pamaciau leliuka per elevizoriu visos mergaites ar brniukai isgaravo, dabar tiktai galvoju kad tik sveikas butu  thumbup.gif o lytis visai nebsvarbu  cool.gif

O man kazkodel labiau i mama 4u.gif Grizi mergyte thumbup.gif Aukit sveikos. biggrin.gif
Atsakyti
man jau antras nestumas. Turiu dukryte, db labai noriu berniuko. 23 kartus dare echo, bet mazylis nerode, ak turi tarp kojyciu...
Vilties dar turiu wub.gif
Atsakyti